Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Remonty, przebudowy - jak jechać, żeby nie stać

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #16
    Jedziesz Jerozolimskimi na Pruszków, za skrętem na Włochy w prawo, po kilku minutach jest zjazd na światłach na Opacz w lewo - ul. Jesionowa, przejeżdżasz tory WKD, (jedziesz cały czas główną) będą dwa ronda, na obu są rozjazdy w lewo i w prawo, wybierasz zawsze te na lewo, dalej jedziesz ulicami: Polna - Targowa -Pruszkowska, potem w prawo w Cypriana Godebskiego (są na niej policjanty) i wyjeżdzasz przy kościele w Raszynie przy stawie Puchalskim.
    Wjeżdżając do Warszawy jadę tą samo
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9733

      #17
      Wariant alternatywny, opcja uproszczona (dla średnio kumatych ):

      Puławską w kier. Piaseczna, w Karczunkowską w prawo, przez Zgorzałę, na światłach w prawo, po kilku malowniczych zakrętach w lewo (jest znak <<<<<<<<), w Lesznowoli w prawo, w Magdalence na światłach w lewo, na rondzie w lewo, na światłach w Al.Krakowską w lewo i dalej - na Radom, Panie .
      Jest jeszcze parę dodatkowych skrótów do wykorzystania, ale to następnym razem...

      Comment

      • slavoy
        Senior
        • 10-2001
        • 5052

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
        Jedziesz Jerozolimskimi na Pruszków, (...)
        A zanim tam wyjedziesz, to wpadniesz w lej po bombie, który chyba już niedługo będzie wielopoziomowym skrzyżowaniem Jerozolimskie/Kleszczowa/Łopuszańska. A tymczasem na Reguły będzie Ci chyba lepiej pojechać przez Włochy i ew. Ursus. Tylko z kolei sprawdź czy się Dźwigowa znowu nie zapadła i czy jej nie łatają
        Dick Laurent is dead.

        Comment

        • żąleną
          Sojowe Oddziały Bojowe
          • 01-2002
          • 13239

          #19
          Łatają...

          Comment

          • becik
            Senior
            • 07-2002
            • 14999

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy Wyświetlenie odpowiedzi
            A zanim tam wyjedziesz, to wpadniesz w lej po bombie, który chyba już niedługo będzie wielopoziomowym skrzyżowaniem Jerozolimskie/Kleszczowa/Łopuszańska. A tymczasem na Reguły będzie Ci chyba lepiej pojechać przez Włochy i ew. Ursus. Tylko z kolei sprawdź czy się Dźwigowa znowu nie zapadła i czy jej nie łatają

            Jeżdżę zawsze przez Włochy, nawet tydzien temu przejeżdżałem żadnych problemów nie miałem
            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

            Comment

            • żąleną
              Sojowe Oddziały Bojowe
              • 01-2002
              • 13239

              #21
              Którędy radzicie jechać do Kołobrzegu?

              Comment

              • zgroza
                Senior
                • 03-2008
                • 3597

                #22
                Jeżeli będziesz jechał przez Bydgoszcz, to radzę miasto ominąć obwodnicą i wrócić do 25 Grunwaldzką, a nie jechać wg. drogowskazów 25. No, chyba że będziesz jechał nocą.
                Lotna ekspozytura browaru

                Też Was kocham.

                Comment

                • żąleną
                  Sojowe Oddziały Bojowe
                  • 01-2002
                  • 13239

                  #23
                  W dzień będę jechał, dzięki za podpowiedź.

                  Comment

                  • Qruq
                    Senior
                    • 10-2008
                    • 138

                    #24
                    Moja ulubiona trasa na środkowe wybrzeże to z Warszawy 7 i 10 do Lubicza, potem Papowo-Łysomice-Świecie-Tuchola-Chojnice-Człuchów i dalej klasycznie na Koszalin.
                    Pijme pivo dokud žijem, po smrti se nenapijem!

                    бухло победит зло!

                    Comment

                    • becik
                      Senior
                      • 07-2002
                      • 14999

                      #25
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Qruq Wyświetlenie odpowiedzi
                      Moja ulubiona trasa na środkowe wybrzeże to z Warszawy 7 i 10 do Lubicza, potem Papowo-Łysomice-Świecie-Tuchola-Chojnice-Człuchów i dalej klasycznie na Koszalin.
                      Przez Chełmno?
                      Jeśli tak to uważać trzeba bo przejeżdżałem tamtędy w niedzielę 14.08, kiedy ruch był minimalny a korek jak w godzinach szczytu w mieście. Bardzo długa mijanka na drodze, tylko jeden pas otwarty. Jakieś pół godziny stania.
                      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                      Comment

                      • iron
                        Senior
                        • 08-2002
                        • 6703

                        #26
                        To się podzielę moimi spostrzeżeniami
                        Droga Warszawa-Katowice przejazd w dzień w środku tygodnia:

                        Warszawa (wyjazd ok 9 rano)-Piaseczno-Sękocin-Radom (piękna wreszcie wyremontowana droga ekspresowa, małe natężenie ruchu) -Kielce-Jędrzejów (miejscami budowa drogi - ale mimo to niezła przejezdność)-Zawiercie (dojazd około 13tej - 4 godziny - chyba niezły czas) - Katowice (płynnie - głównie dzięki nowemu bezkolizyjnemu rozjazdowi w Siewierzu)

                        Droga Łubniany-Warszawa przejazd w dzień, 15 sierpnia (koniec długiego łykendu):

                        Łubniany-Kluczbork-Radomsko-Końskie-Nowe Miasto nad Pilicą-Grójec-Piaseczno-Warszawa - cały czas jedziemy płynnie bocznymi drogami, bez korków, ale duże nagromadzenie terenów zabudowanych sprawia, że nie łamiąc nadmiernie przepisów (choć jak widziałem co robią kierowcy z podwarszawskimi rejestracjami, to włosy stawały dęba) droga ta zajęła 6 godzin.

                        To tyle - Fajfus, bez odbioru
                        Last edited by iron; 18-08-2011, 12:50.
                        bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                        Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                        Rock, Honor, Ojczyzna

                        Comment

                        • jacer
                          Senior
                          • 03-2006
                          • 9875

                          #27
                          W środę otwierają AOW, most na Baryczy już otwarty. To tak w ramach informacji.
                          Milicki Browar Rynkowy
                          Grupa STYRIAN

                          (1+sqrt5)/2
                          "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                          "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                          No Hops, no Glory :)

                          Comment

                          • Pancernik
                            Senior
                            • 09-2005
                            • 9733

                            #28
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
                            (choć jak widziałem co robią kierowcy z podwarszawskimi rejestracjami, to włosy stawały dęba)
                            Masz jakieś KONKRETNE podwarszawskie rejestracje na myśli...???

                            Comment

                            • iron
                              Senior
                              • 08-2002
                              • 6703

                              #29
                              Teraz to już nie pamiętam, ale uwierz mi, naprawdę było się czego obawiać i to nie tylko przez minutkę
                              bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                              Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                              Rock, Honor, Ojczyzna

                              Comment

                              • żąleną
                                Sojowe Oddziały Bojowe
                                • 01-2002
                                • 13239

                                #30
                                Warszawa-Kołobrzeg przez Sierpc, Rypin, Golub-Dobrzyń, Wąbrzeźno, Świecie, Chojnice, Bobolice i Białogard niecałe 8 godzin czystej jazdy, z powrotem niecałe 7. Raptem jedno miejsce z ruchem wahadłowym, czekałem kilka minut. Nawet fajnie się jedzie tymi opłotkami, jest sporo odcinków, gdzie mały ruch pozwala dobrze docisnąć. Spotkałem ze dwa radiowozy, radarów też niedużo, ale czy jakiś mnie przypadkiem nie uwiecznił, to się dopiero dowiem.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎