Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakie alkohole poza piwem piją forumowicze?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Radical
    Senior
    • 03-2008
    • 145

    #16
    Jack Daniels Tennessee Mam fioła na tym punkcie do tego stopnia, że zawsze muszę mieć w domu conajmniej jedną pełną butelkę.
    Radical.

    Comment

    • Latarnik
      Premium Lamplighter
      • 06-2004
      • 4998

      #17
      Wszystkie! Byle sponiewieraly i nie oslepily.
      5410 kapsli z wypitych piw
      874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
      "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
      https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
      Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
      https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

      Comment

      • woosaa
        Senior
        • 07-2005
        • 1548

        #18
        Vodka.Najlepiej zimna!raczej krajowa(najlepiej ze Starogardu).
        Last edited by woosaa; 03-02-2012, 13:47.
        mb WOS

        Comment

        • wasyll
          Senior
          • 09-2008
          • 1823

          #19
          Przeważnie wermuty, sporadycznie gin z tonikiem/spritem. Aaa... no i zdarzają się wina półwytrawne, ale to tylko za namową Drugiej Połówki
          www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

          Comment

          • Doodeck
            Senior
            • 05-2003
            • 1612

            #20
            "Polska Wiśniowa" z Zielonej Góry i hiszpańskie brandy "Vega Cadur".
            Dalekosiężny
            Obserwator
            Obiektów
            Dynamicznie
            Epatujących
            Ciekawymi
            Koncepcjami

            Comment

            • Cooper
              Senior
              • 11-2002
              • 6055

              #21
              Art ! Prosimy o poprawienie błędu w tytule. Przecież piwo to nie alkohol.
              Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
              1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

              Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

              Comment

              • von_scheisse
                Senior
                • 02-2012
                • 488

                #22
                Ja pijam wódkę, wino (tylko wytrawne lub ew. półwytrawne), brandy, szkocką albo irlandzką, miód pitny. To chyba tyle :P.
                Chmielnik Jakubowy - blog o piwie:
                http://www.chmielnik-jakubowy.pl
                https://www.facebook.com/chmielnik.jakubowy/

                Comment

                • czarnant
                  Junior
                  • 10-2010
                  • 4

                  #23
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika von_scheisse Wyświetlenie odpowiedzi
                  Ja pijam wódkę, wino (tylko wytrawne lub ew. półwytrawne), brandy, szkocką albo irlandzką, miód pitny. To chyba tyle :P.
                  dobre

                  Comment

                  • lzkamil
                    kierowca bombowca
                    • 01-2003
                    • 3611

                    #24
                    Czasem wytrawne wino z żonką. Z mocnych rzeczy bałkańska rakija, próbowałem pędzoną z różnych owoców. Wódkę, łyskacze i inne mocne alkohole mogę wypić jak jest okazja ale mógłbym bez nich żyć
                    Lepszy jabol pod okapem
                    niż GŻ, CP i KP !


                    Kompania Piwowarska obcięła Żubrowi rogi i jaja.

                    Wspieraj swój Browar - zostań Premium-Użytkownikiem!

                    Moja pierwsza literka to małe L a nie duże I :)

                    Comment

                    • franekf
                      Senior
                      • 06-2004
                      • 944

                      #25
                      Zastanawia mnie bardzo jak widzę, że wiele osób pisze tu że np piją tylko wytrawne/półwytrawne wino... pomijam już fakt że są tez znakomite słodkie wina, ale pisanie że pije się tylko wytrawne to dla mnie coś w rodzaju "piję tylko jasne piwo"
                      Nie odbierajcie tego proszę jako jakąkolwiek złośliwość, to tylko taka obserwacja (swoją drogą ciekawe co by było gdyby wpadł tu jakiś sekciarz z portalu w stylu wino.biz? )

                      A żeby było w temacie - malt whisky (nawet ostatnio cześciej niż piwo), a i jakąś dobrą wódką nie pogardzę od czasu do czasu.
                      Birofilia Trapistów poszukiwane - sprawdź co mam
                      http://mojedegustacje.blogspot.com/ - mój blog o alkoholach; ostatni wpis - Królewskie Porter
                      Piwny Janusz bez Teku

                      Comment

                      • Dariobeer
                        Senior
                        • 03-2008
                        • 213

                        #26
                        Schłodzona domowej roboty nalewka wiśniowa,lub schłodzony mix-wódka czysta i piwo czekoladowe z Pokrówki.
                        Last edited by Dariobeer; 02-03-2012, 18:16.
                        www.birofilistyka.jimdo.com

                        Comment

                        • dyczkin
                          Serce w kolorze blaugrana
                          • 05-2011
                          • 3657

                          #27
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika lzkamil Wyświetlenie odpowiedzi
                          ... Z mocnych rzeczy bałkańska rakija, próbowałem pędzoną z różnych owoców.
                          Rakiję piłem raz gdy brat wrócił z Bałkanów. Pychotka dla koneserów
                          Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                          Moje warzenie // Piwny Wojownik

                          Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                          Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                          Comment

                          • piotry
                            Oj tam, oj tam !
                            • 08-2005
                            • 761

                            #28
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika lzkamil Wyświetlenie odpowiedzi
                            Czasem wytrawne wino z żonką. [...]
                            Ale maczasz czy jak ?


                            W temacie lubię dobre alkohole - czyli takie które mi smakują. Po kolei:

                            wina które nie są skwaśniałe, pełne i mocne w smaku (pełne), smakują jak wiśnie, owoce leśne ...

                            Wódki które nie gryzą za mocno , ostatnio posmakowała Bieluga - naprawdę warta spróbowania. Ewentualnie Ruski Standard, lub z ziemniaczanych Baczewski. Ale i zwykły smirnof czarny czy wyborowa dają radę.

                            Tequila ! Bardzo lubię ! Są gatunki które sączę jak soczek. Ostatnio nawet Mezkal daje radę (jakiś tani i dobry dorwałem). Herradura jest na przyzwoitym poziomie i polecam dla początkujących.

                            Dalej. Szkocka. Lubię tylko gatunki bez torfowego (dymionego) aromatu. Reszta jest dla nie nie do zdzierżenia i taki Talisker po prostu jest nie do przejścia. Glengoyne na ten przykład jest ok. Pijam jednak bardzo sporadycznie z racji cen itp.

                            Ciekawostki. Lubię Palinkę domowej roboty - mieliśmy okazję próbować lepsze i gorsze - całkiem przyjemne jak ktoś wie co robi

                            Domowe nalewki - gruszkówka basik, wiśnówka taty inne tego typu fajnie popić jak jest zimny wieczór.

                            I na koniec - nie polecam sodżu (koreańska wódka?) po co rozcieńczać wódkę wodą ?


                            I na prawdę na koniec - ważne aby alkohol dawał także inne doznania oprócz szumu w głowie.

                            ps. to pisałem ja piotry i basik jako suflerka. Byliśmy po kilku piwach wiec przepraszam za niedoróbki estetyczno - gramatyczne.

                            Comment

                            Przetwarzanie...
                            X
                            😀
                            🥰
                            🤢
                            😎
                            😡
                            👍
                            👎