Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Co daje smak tabletki w piwie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • LESNICZYy
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika INTseed Wyświetlenie odpowiedzi
    Może to chodzi o nagazowanie. Spróbuj rozgazować lejąc z wysoka.
    Jaja sobie robisz ? Nalanie jak u Pepików nic nie da . Zmieni ci się smak ...
    Last edited by LESNICZYy; 19-12-2020, 21:26.

    Leave a comment:


  • INTseed
    replied
    Może to chodzi o nagazowanie. Spróbuj rozgazować lejąc z wysoka.

    Leave a comment:


  • kiszot
    replied
    Nie no niech zostanie. Pewnie będize weselej.

    Leave a comment:


  • yavo
    replied
    Jenku, jeszcze tu jesteś?

    Leave a comment:


  • MrJohnyWoW
    replied
    Ale beka z was.

    Leave a comment:


  • kiszot
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika MrJohnyWoW Wyświetlenie odpowiedzi
    Ale macie tu niski poziom na tym forum. Nie znacie się na piwach i od razu obrażacie. Jak nie wiesz to lepiej nic nie pisać. Są ludzie co czują różne smaki w piwach i są tacy co piją aby zaszumiało. Widocznie jesteście tymi drugimi...
    Noo,to żeś pojechał.
    Coś mi to mówi,że wszyscy się nie znaja tylko ja mam rację.

    Leave a comment:


  • anteks
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika MrJohnyWoW Wyświetlenie odpowiedzi
    Ale macie tu niski poziom na tym forum. Nie znacie się na piwach i od razu obrażacie. Jak nie wiesz to lepiej nic nie pisać. Są ludzie co czują różne smaki w piwach i są tacy co piją aby zaszumiało. Widocznie jesteście tymi drugimi...
    Pytaj Kopyra

    Leave a comment:


  • LESNICZYy
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika MrJohnyWoW Wyświetlenie odpowiedzi
    Ale macie tu niski poziom na tym forum. Nie znacie się na piwach i od razu obrażacie. Jak nie wiesz to lepiej nic nie pisać. Są ludzie co czują różne smaki w piwach i są tacy co piją aby zaszumiało. Widocznie jesteście tymi drugimi...
    Synek spadej ...

    Leave a comment:


  • yavo
    replied
    Johny, idź się napij książęcego. Proponuję ci też Wiedeńskiego Lagera, który na oczy nie widział słodu wiedeńskiego

    Leave a comment:


  • legart
    replied
    Tak to już jest że trolle wszędzie czują tabletki

    Leave a comment:


  • MrJohnyWoW
    replied
    Ale macie tu niski poziom na tym forum. Nie znacie się na piwach i od razu obrażacie. Jak nie wiesz to lepiej nic nie pisać. Są ludzie co czują różne smaki w piwach i są tacy co piją aby zaszumiało. Widocznie jesteście tymi drugimi...

    Leave a comment:


  • kiszot
    replied
    Może faktycznie jesteś chory ?

    Leave a comment:


  • MrJohnyWoW
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
    Za goryczkę odpowiada chmiel. Jego ilość, odmiana zależy od stylu piwa. Piłeś koncernowe czy jakieś rzemieślnicze też?
    Piłem głównie koncernowe ale też ostatnio komesa bo dostałem zestaw i wszędzie było to czuć. W imperial IPA chyba najmniej ale już nie pamiętam. Czyli powinienem patrzeć na ilość ekstraktu czy to nie to? Mniej znaczy mniej gorzkie? Które piwa według was są mniej gorzkie/chmielone? Spróbuje i zobacze czy takie mniej chmielone mają mnieszy posmak tabletki.

    Leave a comment:


  • kiszot
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
    Uwaga!!!!! Piwo jest gorzkie
    No co ty ? Ja bym powiedział,że słodkie.

    Leave a comment:


  • anteks
    replied
    Za goryczkę odpowiada chmiel. Jego ilość, odmiana zależy od stylu piwa. Piłeś koncernowe czy jakieś rzemieślnicze też?
    Last edited by anteks; 12-12-2020, 20:57.

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎