Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

fajna knajpka

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • jacer
    Senior
    • 03-2006
    • 9875

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika piomil Wyświetlenie odpowiedzi
    No cóż widać żeś poprostu piwożłop a z kulturą picia trunku zwanego piwem to nie masz nic wspólnego ,najbardziej smakuje ci w bramie lub pod sklepem
    mmmm, La Trappe w bramie lub pod knajpą nad kanałem z nogami zwieszonymi do niego, idealnie.
    Milicki Browar Rynkowy
    Grupa STYRIAN

    (1+sqrt5)/2
    "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
    "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
    No Hops, no Glory :)

    Comment

    • delvish
      Senior
      • 11-2004
      • 3508

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
      mmmm, La Trappe w bramie lub pod knajpą nad kanałem z nogami zwieszonymi do niego, idealnie.
      O to to. Ale wcześniej trzeba by jakoś do puszki przelać, żeby ta... no jak jej tam, pełna kultura była
      "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
      (Frank Zappa)

      "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

      Comment

      • jacer
        Senior
        • 03-2006
        • 9875

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika delvish Wyświetlenie odpowiedzi
        O to to. Ale wcześniej trzeba by jakoś do puszki przelać, żeby ta... no jak jej tam, pełna kultura była

        Zapomniałem dodać, że to w Amsterze i jest to normalka. Wychodzisz sobie w letni, ciepły wieczór z knajpy z kielichem w ręku i siadasz na murku.
        Last edited by jacer; 09-03-2008, 18:52.
        Milicki Browar Rynkowy
        Grupa STYRIAN

        (1+sqrt5)/2
        "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
        "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
        No Hops, no Glory :)

        Comment

        • tomaszkinkiewicz
          Junior
          • 03-2008
          • 10

          #19
          fajne miejsce

          A ja chciałem polecić bardzo miłe miejsce w warszawie. Co prawda istnieje już od roku i serwuje głównie wódkę ale piwko także. Wszystko po 4 zł. W środku spotkacie przekrój całego społeczeństwa. Tam przychodzą wszyscy i wiadomo po co. Zarazem jest pełna kultura. Miejsce to mieści się na ul.Ossolińskich na przeciwko Hotelu Bristol, a nazywa się "Przekąski Zakąski". Wystój jest skromny ale ogólnie jest czysto i miło. Miejsc siedzących jest mało, głównie stoi się przy długim krętym barze. Choć nie jest to typowe (i idealne) miejsce na wypicie piwa bądź innego trunku, to i tak je polecam bo po prostu lubię tam przychodzić.

          Comment

          • iommi
            Senior
            • 07-2003
            • 1522

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tomaszkinkiewicz Wyświetlenie odpowiedzi
            A ja chciałem polecić bardzo miłe miejsce w warszawie. Co prawda istnieje już od roku i serwuje głównie wódkę ale piwko także. (...)
            A mają "Wódkę z czerwoną kartką"? Leją na setki, czy pięćdziesiątki?
            *****************************

            Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

            *****************************

            Comment

            • tfur
              Senior
              • 05-2006
              • 1303

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tomaszkinkiewicz Wyświetlenie odpowiedzi
              A ja chciałem polecić bardzo miłe miejsce w warszawie. Co prawda istnieje już od roku i serwuje głównie wódkę ale piwko także. Wszystko po 4 zł...
              istnieje może nawet i dłużej. kiedyś tam był jagiełło z kija, a teraz jest tyskie. a ten czwórak to za małe oczywiście. dużego nie leją. faktycznie - miło, tłumno i dymno...
              veni, emi, bibi

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎