Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Starka - Perła w koronie polskich trunków

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Czajkus
    Member
    • 03-2009
    • 31

    Starka - Perła w koronie polskich trunków

    Witam,
    Nie dotyczy to piwa, ale jest to moje twórcze działanie
    Otóż w 2011 na moim "rodzimym" forum kolekcjonerów miniaturek Ja wraz z kolegami stworzyliśmy miniaturki Starek: Banquet 30 y.o. i Pięćdziesięcioletniej.
    Teraz przygotowałem jeszcze książeczkę o starce i naszym Projekcie (wkrótce pójdzie do druku).
    Książeczka ma tytuł "Starka - Perła w koronie polskich trunków w historii i miniaturce", format 147 x 132 mm (jest mała, ponieważ ma się zmieścić do pudełka od Starki Pięćdziesięcioletniej), 74 str., okładka miękka, papier półmat, full kolor.
    Jej nie będzie w księgarniach, nakład ok. 300 sztuk. Stwierdziłem, że trochę mogę ich rozdrystybuować na forach dot. alkoholu na których jestem zarejestrowany, a myślę, że warto, bo publikacji na temat polskich alkoholi raczej nie ma.

    Skład i wszystko sam zrobiłem - jakby ktoś z was tu był zainteresowany niech da znać na pw, mail czajkus@interia.pl, (proszę podać w mailu informację, że info pochodzi z forum o piwie) lub poniżej. Cena książeczki wyniesie 23 + koszt przesyłki (lub odbiór osobisty w Krakowie). Dostępna będzie pod koniec czerwca (bo wtedy mamy nasz Zlot i będzie premiera).

    Lista chętnych:
    1. ...

    Poniżej okładka, Spis treści i przykładowa strona.





    Pozdrawiam
    Czajkus
    www.czajkus.com blog.czajkus.com
  • Prusak
    Senior
    • 07-2005
    • 4305

    #2
    Ty nam lepiej napisz, gdzie jeszcze można dostać dobrą polską starkę.

    Comment

    • Czajkus
      Member
      • 03-2009
      • 31

      #3
      Polmos Szczecin (pod zmieniona nazwą) ma wypuścić znowu starki na rynek w połowie roku
      www.czajkus.com blog.czajkus.com

      Comment

      • VanPurRz
        Senior
        • 09-2008
        • 4229

        #4
        Starka - cudowny trunek. Jeszcze w latach 90 dostępny za normalne ceny. Po roku 2000 za mocno odleciane. Dzisiaj rzeczywiście nie widuje w sklepach.
        "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

        Comment

        • leona
          PremiumUżytkownik
          • 07-2009
          • 5853

          #5
          Znam miejsca gdzie nadal destylowana jest starka. I to niezgorsza, tyle, że raczej nie leżakuje

          Comment

          • bnp
            Senior
            • 12-2006
            • 129

            #6
            40-50 zł za 10 letnią starkę to dużo ?
            tyle kosztują podłe whisky czy brandy

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎