Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Próbowaliście kiedyś owadów ?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • tristan_tzara
    Senior
    • 12-2007
    • 1038

    #31
    Gdybym jadł mięso to nie miałbym problemu z owadami. Badania mówią ze sa zdrowe, odżywcze.

    Comment

    • Dunkirk
      Junior
      • 03-2014
      • 5

      #32
      Próbowałem smażonej szarańczy czy czegoś podobnego w Tajlandii. Powiem krótko - trzeba bardzo skupić się na czymś innym żeby to przełknąć. W smaku są neutralne, no może lekko gorzkawe

      Comment

      • chmielowazupa
        Junior
        • 01-2014
        • 16

        #33
        Wiele razy widziałem w telewizji jak zjadają różnego rodzaju owady, lecz osobiście nigdy nie tknąłbym takiego paskudztwa, szczególnie, że zdarzały się przypadki śmiertelnego zatrucia.

        Comment

        • chmielowazupa
          Junior
          • 01-2014
          • 16

          #34
          Niedawno dowiedziałem się, że mój sąsiad zamieścił ogłoszenie o treści sprzedam pszczoły koło swojej działki. Przez chwilę zastanawiałem się jakby smakowały one razem z piwem. Doszedłem jednak do wniosku, że lepiej jest trzymać je do produkcji miodu, niż jeść, ponieważ jak już napisałem, nie chciałbym zostać otruty pijąc mój ulubiony napój .
          Last edited by ART; 19-05-2014, 05:52.

          Comment

          • Cez
            Senior
            • 01-2003
            • 1789

            #35
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chmielowazupa Wyświetlenie odpowiedzi
            Niedawno dowiedziałem się, że mój sąsiad zamieścił ogłoszenie o treści sprzedam pszczoły koło swojej działki. Przez chwilę zastanawiałem się jakby smakowały one razem z piwem. Doszedłem jednak do wniosku, że lepiej jest trzymać je do produkcji miodu, niż jeść, ponieważ jak już napisałem, nie chciałbym zostać otruty pijąc mój ulubiony napój .
            Sąsiada rozumiem, ale Ty wymyślają coś na siłę.
            Last edited by ART; 19-05-2014, 07:05.
            Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎