Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Witam z Wrocławia!

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Tulipan
    Junior
    • 06-2013
    • 19

    Witam z Wrocławia!

    Wczoraj dzięki filmikowi o produkcji piwa na YT trafiłem na tą stronę i myślę pozostać.
    Zakupy zamówione, opłacone i czekam na pierwsze surowce aby coś napsocić Lubię pić piwko a od kilku lat robię również domowe winka więc trochę doświadczenia w fermentacji (i część sprzętu) już mam, resztę powoli dokupujęZawsze to lepiej niż zaczynać od zera.
    Na początku interesuje mnie zrobienie pilznera, później pokombinuję coś w kierunku ciemnego Litovela. Muszę na forum po dokopywać się do jakiś przepisów bo nic jeszcze nie znalazłem ale będę szukał bo nagroda będzie wspaniała
    Bardzo sobie cenię domowego wyrobu alkohole np. wina ponieważ wiem ile serca i starań trzeba włożyć aby stworzyć głębię smaku i aromatu przy których sklepowe wyroby muszą się chować lub są niemożliwe do kupna (np. dostępne w sklepach są wina gronowe a mało kto wie jak smakuje róża czerwona, słodkie czerwone jabłko, malina, wermut z ryżu, czerwona porzeczka)a ich smak jest niepowtarzalny i umila wszelkiego rodzaju spotkania z rodziną, przyjaciółmi, we dwoje jak i samotne wieczorne przemyśliwania przy lampce dobrego trunku.
    Bądźmy dumni ze swojego hobby bo to nie alkoholik trzyma wino w butli przez pół roku aby je kilkakrotnie zlewać znad osadu, butelkować i leżakować lecz człowiek z pasją, cierpliwy i roztropny, który docenia ten dar jakim jest domowy alkohol.
  • Basik
    Senior
    • 06-2006
    • 1308

    #2
    Witaj na forum Pozdrowienia z...Wrocławia
    W wolnej chwili, postaraj się uzupełnić swój profil- brodacz w prawym, górnym rogu.

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎