Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Młody browarnik wita :)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Marval
    Junior
    • 05-2016
    • 2

    Młody browarnik wita :)

    Cześć wszystkim!
    Jestem Marcin, zaczynam przygodę z piwowarstwem i możecie być pewni ze nie będzie to mój jedyny temat na tej stronie pochodze z Wrocławia a mieszkam w górach sowich. Pierwszym piwem pochwale sie za miesiąc

    Ponadto robię drewniane kufle do piwa, prowadze fanpage na facebooku "Drewniane kufle" do którego zapraszam! Kopyra dostał taki jeden kufel i z wyglądu myślę ze mu przypasowal ale z tego co wiem to jeszcze z niego nie pił bo ma urwanie głowy i nie ma kiedy. Niemniej na zdrowie!

    Witam Was zatem!
  • solfernus
    Senior
    • 08-2004
    • 1025

    #2
    Cześć Młody, witaj na forum!
    Swoją drogą co trzeba zrobić by mieć taki kufel poza ględzeniem o piwie w sieci?
    No i z jakiego drewna je robisz?
    Twoje
    Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

    Comment

    • Marval
      Junior
      • 05-2016
      • 2

      #3
      Witaj!
      Wystarczy zamówić go na fanpagu na facebooku wysyłając do mnie wiadomość pw głównie robię z drewna bukowego i jaworowego, ale teraz na stanie mam tylko jesion Wypalam też wzory... polecam zobaczyć zdjęcia na tym fanpagu

      Zauważyłem też, że dobrze smakują w takim kuflu ciemne, gęste piwa często takie style jak porter, czy stout piję właśnie z drewna, a szkło zostawiam na półce

      Comment

      • kostas
        Senior
        • 08-2014
        • 212

        #4
        Witaj na forum Marval
        Browar Domowy El Greco na Facebooku

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎