Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Witam z Olkusza!

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mmax88
    Member
    • 01-2017
    • 36

    Witam z Olkusza!

    Witam wszystkich!

    Mam na imię Michał, lat 28, mieszkam w Olkuszu. Piwo póki co tylko piję, ale za niedługo zabiorę się za warzenie własnego Na początek na warsztat pójdą brewkity, ale potem będę chciał warzyć samodzielnie
    Na chwilę obecną gustuję głównie w piwach w stylu Witbier, piwa miodowe, ostatnio zasmakowałem w porterach, aczkolwiek sytuacja jest dynamiczna i wraz z poznawaniem nowych styli moi ulubieńcy się zmieniają. Dość powiedzieć, że jeszcze na studiach będąc raczej nie piłem za dużo piwa, a jak już to głównie świństwa typu Carslberg czy Heineken (bo goryczki za bardzo tam nie było :P ). Dopiero potem zacząłem odkrywać świat piwa.

    Oprócz piwa interesuję się motoryzacją (jestem fanem Alfy Romeo, Mustanga, motocykli wszelakich), muzyką (szczególnie tą cięższą, ale nie tylko - byle nie disco polo). Lubię również języki obce, choć na to czasu za bardzo już nie starcza (w pracy marnuję go bardzo dużo...).

    Pozdrawiam i Wasze zdrowie!
  • zebediach
    Member
    • 03-2012
    • 96

    #2
    Cześć,
    fajowo że jest kolejny olkuszanin. Jak będziesz chciał zacząć warzyć, daj znać.
    Pozdrawiam.

    Comment

    • mmax88
      Member
      • 01-2017
      • 36

      #3
      Oo dobrze wiedzieć, że w Olkuszu jest nas trochę więcej Chętnie skorzystam z pomocy, dziękuję

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎