Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Za chwile mam browar

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #16
    Temat jak i dyskusja od czapy. Ktoś z Peru szuka sponsora w dalekiej Polsce, który wyłoży kasę, wybuduje browar i będzie dzielił się zyskami z pomysłodawcą za jego "fantastyczny" pomysł. Jakby nie tyle co na kontynencie ale i w samym Peru nie było chętnych. Normalnie Tymiński....
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • notintine
      Junior
      • 03-2017
      • 13

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
      Temat jak i dyskusja od czapy. Ktoś z Peru szuka sponsora w dalekiej Polsce, który wyłoży kasę, wybuduje browar i będzie dzielił się zyskami z pomysłodawcą za jego "fantastyczny" pomysł. Jakby nie tyle co na kontynencie ale i w samym Peru nie było chętnych. Normalnie Tymiński....

      kolego, ja nie szukam sponsora. ja zrobilem w peru kilka biznesow od zera. wiekszosc z nich sprzedalem, zostalem tylko z agencja turystyczna.
      bardziej szukalbym doswiadczenia.

      jestem tutaj, zeby sie nauczyc robic piwo. od zera.

      cala reszta to bzdury.

      3may sie

      Comment

      • anteks
        maruda
        • 08-2003
        • 10738

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika notintine Wyświetlenie odpowiedzi
        kolego, ja nie szukam sponsora. ja zrobilem w peru kilka biznesow od zera. wiekszosc z nich sprzedalem, zostalem tylko z agencja turystyczna.
        bardziej szukalbym doswiadczenia.

        jestem tutaj, zeby sie nauczyc robic piwo. od zera.

        cala reszta to bzdury.

        3may sie
        W necie? Warzyłeś już kiedyś coś?
        Mniej książków więcej piwa

        Comment

        • notintine
          Junior
          • 03-2017
          • 13

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
          W necie? Warzyłeś już kiedyś coś?
          w necie, a gdzie?
          w necie nauczylem sie robic sery i grzyby teraz piwo.

          odpowiadajac: - nigdy nic nie warzylem (nie liczac chicha amarilla).

          nie wierzysz, ze dam rady?

          Comment

          • metalsrem
            Senior
            • 09-2008
            • 239

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika notintine Wyświetlenie odpowiedzi
            - brak funduszy na inwestycje w browar

            Kolego ja nie szukam sponsora. ja zrobilem w peru kilka biznesow od zera. wiekszosc z nich sprzedalem, zostalem tylko z agencja turystyczna.
            bardziej szukalbym doswiadczenia.

            jestem tutaj, zeby sie nauczyc robic piwo. od zera.

            cala reszta to bzdury.

            3may sie
            To jak z tymi funduszami?
            Browar domowy SKOTAR

            Comment

            • notintine
              Junior
              • 03-2017
              • 13

              #21
              nawet nie wiem ile potrzeba

              jak ci podam miesieczna ilosc co chce produkowac mi powiesz ile potrzeba?

              Comment

              • kibi
                Senior
                • 07-2004
                • 1875

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika notintine Wyświetlenie odpowiedzi
                w necie, a gdzie?
                w necie nauczylem sie robic sery i grzyby teraz piwo.

                odpowiadajac: - nigdy nic nie warzylem (nie liczac chicha amarilla).

                nie wierzysz, ze dam rady?
                Skoro pytasz wprost- to ja nie wierzę.
                Nie wierzyłem od pierwszego posta, ale nie przejmuj się, ja już tak mam, że jestem realistą.

                Comment

                • notintine
                  Junior
                  • 03-2017
                  • 13

                  #23
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kibi Wyświetlenie odpowiedzi
                  Skoro pytasz wprost- to ja nie wierzę.
                  Nie wierzyłem od pierwszego posta, ale nie przejmuj się, ja już tak mam, że jestem realistą.
                  wiesz, w dupie to mam, czy ty wierzysz czy nie.

                  dzis wstawilem slod zeby sie zrobil w. moj wspolnik agronom pilnuje. mowi, ze w 8-9 dni bedzie, ze tu trzeba wiecej czasu bo malo tlenu na wysokosci, ze nie mam sie co martwic, bo latwo jest, przywiozl jakies dziwne urzadzenie co tak naprawde jest rentgenem i kontroluje.

                  na szczescie po grzybach zostalo mi laboratorium gdzie mozemy produkowac drozdze. jak na razie nie myslimy o tym za duzo. najpierw slod. drozdze w tej chwili jada z usa whitelabs.com.
                  u mnie, na koncu swiata, nie ma nic. dziura na maxa. wiez zdecydowalismy ze bedziemy sami produkowac wszystkie skladniki.

                  wiem, ze tu nie ma kobiet, ale na wszelki wypadek:
                  - najlepszego z okazji Waszego dnia.

                  stowka!

                  Comment

                  • kibi
                    Senior
                    • 07-2004
                    • 1875

                    #24
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika notintine Wyświetlenie odpowiedzi
                    wiesz, w dupie to mam, czy ty wierzysz czy nie.
                    Domyślam się gdzie to masz, ale pytałeś wprost, więc przez grzeczność odpowiedziałem.

                    Nie wierzyłem od pierwszego postu i im dalej czytam tym bardziej nie wierzę, że piszesz to wszystko serio.
                    Tak prawdę mówiąc, wygląda mi to na trolling,
                    Jeśli jednak to wszystko na poważnie, to mam nadzieję, że doprowadzisz temat na forum do końca (niezależnie od tego jaki ten koniec miałby być).
                    Aha, jak już będziecie mieli kapsle z własnym nadrukiem to daj znać. W Polsce jest wielu kolekcjonerów, z pewnością będą zainteresowani.

                    Comment

                    • notintine
                      Junior
                      • 03-2017
                      • 13

                      #25
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kibi Wyświetlenie odpowiedzi
                      Domyślam się gdzie to masz, ale pytałeś wprost, więc przez grzeczność odpowiedziałem.

                      Nie wierzyłem od pierwszego postu i im dalej czytam tym bardziej nie wierzę, że piszesz to wszystko serio.
                      Tak prawdę mówiąc, wygląda mi to na trolling,
                      Jeśli jednak to wszystko na poważnie, to mam nadzieję, że doprowadzisz temat na forum do końca (niezależnie od tego jaki ten koniec miałby być).
                      Aha, jak już będziecie mieli kapsle z własnym nadrukiem to daj znać. W Polsce jest wielu kolekcjonerów, z pewnością będą zainteresowani.

                      sorki za zwrot ale wczoraj sie troche piw wypilo i czlowiek zawsze troche inny.

                      a co do kapsli to brakuje duzo. plan jest pol roku, obaczymy. jakby ktos chcial kapsle czy etykiety z mila checia wysle z peru (to co jest w sprzedazy w sklepach).

                      pzdr

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎