Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czuwaj!

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • specialk
    Junior
    • 09-2019
    • 3

    Czuwaj!

    Więc to jest tak... Jestem strasznie uprzedzony do różnych forów, bo całkiem po prostu nie mam czasu na aktywne udzielanie się w takim medium. Ale czasem mam chęć zagłębić się w temat jako czytelnik. I przez to jestem zawsze banowany za małą aktywność... Ja do końca tego nie rozumiem, ponieważ każdy z nas jest inny. I jeden tylko pisze, drugi tylko czyta, a trzeciego kręci jedno i drugie (tyczy się to również płci żeńskiej ).

    Ale...

    Wasze forum mnie jakoś tak dziwnie przyciągnęło i stwierdziłem, że zaryzykuję...

    Coś o sobie i piwie...

    Jedną warkę uwarzyłem i to była męka Mała kuchnia w bloku. Syf w całym domu. Lato, gorąc, więc drożdże do końca nie dały rady. Piwo wyszło cienkie, ale paradoksalnie i tak lepsze niż statystyczny koncerniak. Jestem zadowolony, że spróbowałem, ale za szybko do tego nie wrócę. Może jak będę miał duże, odpowiednie pomieszczenie, tylko do tego rodzaju produkcji, to czemu nie.

    Za to lubię odkrywać nowe/stare smaki podczas podróży dalekich i bliskich. Bliskie - Dolny Śląsk, Czechy. Dalekie - wszystko dalej. I obecnie mam fazę na ciemne piwa.

    Na forum przede wszystkim chcę szukać informacji o polskich browarach. Ponieważ z tymi informacjami w polskim internecie jest bardzo słabo. Wciąż nie ma Jednej Przejrzystej Aktualnej (na bieżąco aktualizowanej) mapy/listy polskich browarów. Chyba że się mylę i czegoś nie wiem...

    Ale się rozpisałem...

    Trzymajcie się do końca!
    Marek
  • wpadzio
    Senior
    • 06-2011
    • 2645

    #2
    Witaj

    Akurat jeśli chodzi o piwne mapy to mamy tutaj takiego jednego szaleńca, który na bieżąco aktualizuje i to nie tylko Polskę. Zajrzyj do linku z mapami Pendragona: https://www.google.com/maps/d/viewer...6500000054&z=4
    Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
    Serviatus status brevis est
    3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

    Comment

    • specialk
      Junior
      • 09-2019
      • 3

      #3
      O! No spoko. To widzę, że dobrze trafiłem. Dzięki za linka. Super robota

      Tylko małe ale... Te mapy mi się wyświetlają jako satelita. I te wszystkie małe ikonki trochę na tym tle giną. Może się czepiam, ale można to jakoś przełączyć na standardową mapę Google?

      Comment

      • specialk
        Junior
        • 09-2019
        • 3

        #4
        Nie było tematu mapy. Znalazłem to co chciałem

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎