Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Witam wszystkich fanów i fanatyków znanego mi i lubianego trunku!

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sylacet
    Junior
    • 03-2005
    • 11

    #16
    witaj, dumnie brzmi...fachowiec; rzeczywiście mam za sobą wiele warek niestety amatorsko czy jak kto woli domowym sposobem żadnej. Nigdy mnie jakoś to nie zainteresowało takie mini. Fascynuje mnie raczej produkcja w hl. W domu tak naprawdę przeszkadzałby mi chyba ten zapach ( bo niestety nie na każdym etapie producja piwa pachnie- przynajmniej dla mnie)!

    Comment

    • joelka
      Senior
      • 03-2005
      • 817

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sylacet
      Witam, jeśli ktoś jeszcze ma watpliwości iż kobiety znaja się na piwie i lubią je to muszę je rozwiać!
      Swojego czasu mogłam i lubiałam pić duzo chłodnych piwek każdego wieczora teraz sprawa wygląda nieco inaczej (z różnych przyczyn) ale i ma to swoje plusy bo pozwala dokładnej ocenic mi ich smak.
      Produkcję piwa znam od podszewki i zapewniam wciąż się zmienia mimo pewnych standardów ( i stałych podstawowych składników)1
      Na tyle, narazie
      cześć. dołączam się do stwierdzenia że nie ma podziału fanów pifka na kobiety i mężczyzn. podoba mnie się twoje podejście. pozdrawiam.

      Comment

      • pieczarek
        zwykle cham i prostak
        • 06-2001
        • 5011

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika joelka
        cześć. dołączam się do stwierdzenia że nie ma podziału fanów pifka na kobiety i mężczyzn. podoba mnie się twoje podejście. pozdrawiam.
        Ale są inne podziały. Np. na tych, którzy używają określeń pifo, pifko, pyfko i na tych, którzy piszą zawsze "piwo". Sama wkrótce zauważysz, że jesteś wyjątkiem na tym forum.

        Comment

        • joelka
          Senior
          • 03-2005
          • 817

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek
          Ale są inne podziały. Np. na tych, którzy używają określeń pifo, pifko, pyfko i na tych, którzy piszą zawsze "piwo". Sama wkrótce zauważysz, że jesteś wyjątkiem na tym forum.
          nie chciałam urazić swoim określeniem pifka. bo moje pifko to się ze śmiesznej anegdotki wzięło a nie z braku szacunku do tego jakże wspaniałego trunku. Już się przestawiam na PIWO.
          ps. jestem od paru godzin uczestnikiem forum a już mnie zbesztano za wybór piwa i określanie go pifem aż strach się odezwać .

          Comment

          • sylacet
            Junior
            • 03-2005
            • 11

            #20
            hej, pewnie że nie - i jedni i drudzy piwo lubią tylko niestety z przykrościa stwierdzam ,że częściej jednak kobiety lubią tzw. pseudo- piwa! Ja lubię raczej klasykę a już zupełnie mnie słabi picie piwa przez słomkę- no litości!!!! Toż to jak picie szampana z kufla

            Comment

            • sylacet
              Junior
              • 03-2005
              • 11

              #21
              Ja też dopiero początkuję, to się dobrałyśmy- ale sama zawsze używam "piwo" ale podoba mi się to twoje "pifko"

              Comment

              • lzkamil
                kierowca bombowca
                • 01-2003
                • 3611

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek
                Ale są inne podziały. Np. na tych, którzy używają określeń pifo, pifko, pyfko i na tych, którzy piszą zawsze "piwo". Sama wkrótce zauważysz, że jesteś wyjątkiem na tym forum.
                Joelka nie przejmuj sie, Pieczarek to taka nasza forumowa wredna paskuda A co tam, dzis taka data ze wszystko mi wolno napisac
                Lepszy jabol pod okapem
                niż GŻ, CP i KP !


                Kompania Piwowarska obcięła Żubrowi rogi i jaja.

                Wspieraj swój Browar - zostań Premium-Użytkownikiem!

                Moja pierwsza literka to małe L a nie duże I :)

                Comment

                • joelka
                  Senior
                  • 03-2005
                  • 817

                  #23
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sylacet
                  hej, pewnie że nie - i jedni i drudzy piwo lubią tylko niestety z przykrościa stwierdzam ,że częściej jednak kobiety lubią tzw. pseudo- piwa! Ja lubię raczej klasykę a już zupełnie mnie słabi picie piwa przez słomkę- no litości!!!! Toż to jak picie szampana z kufla
                  Nie ma to jak zostać wrzuconym do wora z fankami karmi i soczków i innych cudów przez słomkę ;( Jeszcze raz witam i zapewniam że wstydu nie przyniosę stałym bywalcom. A zapisałam się na forum żeby poznać ciekawych ludzi którzy podzielą się może z czasem tajemnicą sukcesu w warzeniu piwa. Zamierzam się za to zabrać i zasmakować piwa własnej produkcji. na zdrowie.

                  Comment

                  • sylacet
                    Junior
                    • 03-2005
                    • 11

                    #24
                    No to powodzenia i dużo cierpliwości! Twoje zdrowie

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎