Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Christof

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Marusia
    Senior
    • 02-2001
    • 20211

    #16
    Nie, nie chodziło o piwo, ale może nie wdawajmy się w szczegóły, smutny temat.
    www.warsztatpiwowarski.pl
    www.festiwaldobregopiwa.pl

    www.wrowar.com.pl



    Comment

    • genea
      Senior
      • 02-2006
      • 1515

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Christof Wyświetlenie odpowiedzi
      Takie warsztaty to fajna imprezka, mam nadzieję, że nie ostatnia i w przyszłości będę uczestniczył. Teraz jednak jestem już niemal bez kasy, a dopiero początek miesiąca. Początki świadomego piwkowania są bardzo kosztowne. Już zamówiłem sobie firmowy kufelek w naszym forumowym sklepie, z allegro jadą do mnie pokale i kufle Paulanera. Pierwsze degustacje też są dosyć kosztowne. Mam świadomość, że muszę nadrobić spore braki w mojej piwnej edukacji, spróbować całej masy polecanych przez Was piw, by określić co mi smakuje i do czego będę wracał. Dzisiaj wydałem 70 dych na próbki
      Kupiłem kilka butelek pszenicznego, jasnego Paulanera, kilka pszenicznego ciemnego Engela, dużą butelkę La Trappe, dwa koźlaki Bossa i kilka Irlandzkiego Mocnego z Krajana. Wszystko narazie wstawiam do piwniczki i czekam na szkło. Spróbowałem tylko Irlandzkiego i stwierdzam, że piwa ciemne będą chyba moimi ulubionymi.
      Słyszałem o gorączce sobotniej nocy, gorączce złota, ale tu mamy chyba przykład gorączki piwnej Ale nie martw się Christof, ona nie jest niebezpieczna dla zdrowia i życia

      A, byłbym zapomniał... Oczywiście witaj
      Zbieram wszystko związane z browarem Stella Artois.
      Bractwo Piwne

      Czasami najlepszym wyjściem jest wyjście na piwo...
      Wolę być znanym piwoszem niż anonimowym alkoholikiem...

      Comment

      • krasnal45
        Senior
        • 02-2008
        • 421

        #18
        Również witam serdecznie nowego zapaleńca.....zaraz mi się przypomniało jak ja tu zaczynałem garściami brać wiedzę i latać po sklepach......lustrzane odbicie......Twoje zdrowie i nie poddawaj się

        Comment

        • jaro-w
          Senior
          • 10-2006
          • 127

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Christof Wyświetlenie odpowiedzi
          Przyznaję, że zrobiło mi się trochę nieswojo. Mam nadzieję, że picie piwa nie było główną przyczyną ich śmierci. Będę zawsze pamiętał by zapalić świeczkę również za te osoby.
          Świadome picie piwa głownie bez procesu pasteryzacji może jedynie pozytywnie wpłynąc na Twoje zdrowie psychiczne i fizyczne,oczywiście w odpowiednich ilościach...
          Twoje

          Comment

          • Christof
            Senior
            • 04-2009
            • 128

            #20
            Właśnie czytam teraz starszy temat "Co daje piwo / W czym pomaga". Bardzo budujące wiadomości: Piwo to zdrowie.
            Dziękuję Wam za tak miłe przyjęcie na Forum.

            Comment

            • anteks
              maruda
              • 08-2003
              • 10740

              #21
              witam kolejnego "trafionego"
              Mniej książków więcej piwa

              Comment

              • Latarnik
                Premium Lamplighter
                • 06-2004
                • 5003

                #22
                Witam z USA!

                Gratuluję otwartego umysłu, który nie dal się jeszcze zmanipulować reklamom i dopuszcza istnienie prawdziwego, tradycyjnie warzonego piwa.

                A co do robienia zakupów to przejrzyj dział Piwo gdzie>> Sklepy z piwem
                może coś znajdziesz niedaleko swojego miasta.

                Np. Gorzów Wielkopolski, Walczaka 13, Piotr i Paweł

                Albo zamów sobie Ciechana przez internet


                Twoje
                5420 kapsli z wypitych piw
                874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                Comment

                • Christof
                  Senior
                  • 04-2009
                  • 128

                  #23
                  Latarnik, dzięki za namiary. Gorzowskiego Piotra i Pawła z pewnością odwiedzę. Mam nadzieję, że gorzowscy forumowicze zostawiają choć troszkę dla przyjezdnych.

                  I Twoje również

                  Comment

                  • Piotrek1972
                    Junior
                    • 01-2010
                    • 3

                    #24
                    Hej Christof

                    Piwo z Witnicy można kupić na ich stronie internetowej. Ostatnio sprzedaje je coraz więcej sklepików a nawet sieć marketów Piotr i Paweł. Pozdrawiam.

                    Comment

                    • henius
                      Junior
                      • 01-2010
                      • 5

                      #25
                      Zdrowie

                      Twoje zdrowie!

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎