Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Witam

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • piqnik
    Junior
    • 12-2009
    • 5

    Witam

    Witam wszystkich użytkowników forum.
    Jak wy wszyscy uwielbiam piwo. Dopiero od kilku miesięcy kumpel poszerzył moje horyzonty, ja z wdzięczność pokazałem mu to forum na które trafiłem przypadkiem. Zacząłem od Ciechana pszenicznego, dziś odkrywam coraz to nowe. Za każdym razem stojąc przed lodówką z piwami odbywam wielką wewnętrzną walkę, żeby wybrać coś nowego, a nie sprawdzone i ulubione piwa.

    Dzięki krakowskiej knajpie Katedra poszerzyłem niesamowicie swoje horyzonty, szukając jej w necie trafiłem na to forum. Staram się być tam stałym bywalcem, dziękuję za porady i atmosferę i lodówkę na którą uwielbiam się patrzyć wybierając to następne.

    PS.
    Może w końcu dostanę zniżkową kartę dla stałych klientów.
  • Basik
    Senior
    • 06-2006
    • 1308

    #2
    Witaj na forum, Twoje i pozdrowienia z Wrocławia

    Comment

    • jaro-w
      Senior
      • 10-2006
      • 127

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika piqnik Wyświetlenie odpowiedzi
      Witam wszystkich użytkowników forum.
      Jak wy wszyscy uwielbiam piwo. Dopiero od kilku miesięcy kumpel poszerzył moje horyzonty, ja z wdzięczność pokazałem mu to forum na które trafiłem przypadkiem. Zacząłem od Ciechana pszenicznego, dziś odkrywam coraz to nowe. Za każdym razem stojąc przed lodówką z piwami odbywam wielką wewnętrzną walkę, żeby wybrać coś nowego, a nie sprawdzone i ulubione piwa.

      Dzięki krakowskiej knajpie Katedra poszerzyłem niesamowicie swoje horyzonty, szukając jej w necie trafiłem na to forum. Staram się być tam stałym bywalcem, dziękuję za porady i atmosferę i lodówkę na którą uwielbiam się patrzyć wybierając to następne.

      PS.
      Może w końcu dostanę zniżkową kartę dla stałych klientów.
      Chłopaku jak tu wejdziesz to juz nie ma odwrotuTwoje
      ps mam kumpelę z LimanowePrędka sie nazywa

      Comment

      • piqnik
        Junior
        • 12-2009
        • 5

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jaro-w Wyświetlenie odpowiedzi
        Chłopaku jak tu wejdziesz to juz nie ma odwrotuTwoje
        ps mam kumpelę z LimanowePrędka sie nazywa
        Dzięki za powitanie. To że nie ma wyjścia to już wiem, ale że będę większość wypłaty poświęcał na piwo takiego ostrzeżenia nie było a być powinno .

        Jeśli chodzi o Prędką, to też znam Joanne do którą wszyscy nazywają Karoliną. Czy to nasza wspólna znajoma ??

        Comment

        • jaro-w
          Senior
          • 10-2006
          • 127

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika piqnik Wyświetlenie odpowiedzi
          Dzięki za powitanie. To że nie ma wyjścia to już wiem, ale że będę większość wypłaty poświęcał na piwo takiego ostrzeżenia nie było a być powinno .

          Jeśli chodzi o Prędką, to też znam Joanne do którą wszyscy nazywają Karoliną. Czy to nasza wspólna znajoma ??
          ja znam Ewką

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎