Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

fan zwierza i perly

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mjedynak
    Junior
    • 10-2010
    • 1

    fan zwierza i perly

    Witajcie,
    lekko rozanielony zwierzem szukajac informacji na jego temat wpadlem na browar.biz

    majac rodzine w Lublinie, popijajac lana perle, kiedys przypadkowo wpadlem na smak zwierzynieckiego i od tego czasu jestem stracony. Zadko bo zadko, ale jednak od pewnego czasu regularnie rozsmakowuje sie w kilku dobro dusznie zwiezionych w moje rejony puszkach (czasem rarytas - w butelkach) piwa zwierzynieckiego.

    Lecz musze przyznac, czy to ten sam smak ktory czulem w mlodosci? nie moge byc pewien. to tez zasieglem jezyka wujka googla i znalazlem portal browar.biz gdzie w momencie rejestracji, mily tekst zachecil mnie do przedstawienia swojej osoby i przywitania sie na forum co robie z wielka przyjemnoscia.

    pozdrawiam wszytkich i licze, ze moja wiedza na temat ukochanego trunku jakim jest piwo, a przede wszystkim piwo 'zwierzynieckie' sie poglebi.

    Wszak wiec wysylam post i zaglebiam sie jako nowy uzytkownik w lekturze strony i forum browar.biz w poszukiwaniu zatraconego smaku.

    z pozdrowieniami z Rybnika... gdzie byl browar... teraz jest galeria Rybnicki full - piwo po naszymu..
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19167

    #2
    Witaj
    Zwierzyniec już od dawna jest niepijalnym koncernowym piwopodobnym produktem. Perła też już nie jest tym piwem co dawniej. Poszukaj innych piw do wielbienia, bo tych nie warto.

    Comment

    • perłyfan
      Senior
      • 02-2003
      • 1244

      #3
      Prezes ma rację. Jak ja się tu rejestrowałem to uwielbiałem Perłę, teraz wstydzę się swojego nicku . Tak czy inaczej witaj w browarze
      JUŻ DAWNO NIE JESTEM FANEM PERŁY

      Comment

      • Seta
        Piję piwo
        • 10-2002
        • 6964

        #4
        hehe... Ja miałem logo Perły w awatarze. Na szczęście to łatwo się zmienia...
        Witaj.
        Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

        Comment

        • leona
          PremiumUżytkownik
          • 07-2009
          • 5853

          #5
          A ja dalej mam Zwierzyńca w awatarze i się go nie wstydzę... ech, za Jaśnie Ordynata to był Zwierz

          Twoje
          Last edited by leona; 07-10-2010, 14:58.

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎