Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Witam serdecznie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • opeciarz
    Junior
    • 03-2011
    • 8

    Witam serdecznie

    Witam wszystkich forumowiczów. Fanem piwa jestem od dawna lecz znudzony wręcz obrzydzony koncernowymi sikaczami zacząłem poszukiwać ciekawszych i smaczniejszych alternatyw. Moją pierwszą lokalną miłością było Zawiercie Bursztynowe odkryte na wycieczce w Podzamczu w knajpce niedaleko ruin zamku. Zacząłem się interesować dokładniej regionalnymi browarkami i tym sposobem trafiłem na tą strone, a właściwie forum-skarbnicę wiedzy. Forum czytam od dłuższego czasu i w końcu postanowiłem się zalogować. Jest mi niezmiernie miło przyłączyć się do tak licznej rzeszy osób które łączy ta sama pasja. Mieszkam w Skawinie, do sklepu "U Marii" na krakowskim Ruczaju mam całkiem niedaleko, wycieczka rowerowa wałami Wisły z plecakiem pustych butelek w jedną stronę i pełnych w drugą jest moją ulubioną trasą Oby było nas, fanów i konsumentów dobrego lokalnego piwa, jak najwięcej - na pohybel wielkim koncernom!!
    P.S.1. Aktualnie raczę się przenicznym Viva Hel, w kolejce czeka "Ale Ale" Sulimaru z Piotrkowa (z dobrych piw jedyne które można kupić w Skawinie)
    P.S.2. Ogólnie gustuję w piwach z wyraźną przewagą gorczyczki, takie mi najbardziej podchodzą jednocześnie bardzo lubie próbować wszystkiego czego jeszcze nie smakowałem i tu najczęściej sugeruję się opiniami szanownych forumowiczów. Pozdrawiam wszystkich!!!
  • Basik
    Senior
    • 06-2006
    • 1308

    #2
    Witaj na forum-pozdrowienia z Wrocławia i Twoje

    Comment

    • darekd
      PremiumUżytkownik
      • 02-2003
      • 12205

      #3
      Pozdrawiamy

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎