Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Witam Forumowiczów i od razu pytam...

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • krzemionka
    Junior
    • 11-2008
    • 2

    Witam Forumowiczów i od razu pytam...

    Witam,
    Już jakiś czas przeglądam forum, czerpiąc z niego co tylko mogę. Prowadzę małą kawiarnię w której oprócz dobrej kawy mam ambicję sprzedawać również dobre piwo. W stałej ofercie mam piwo z Ciechana wyborne i miodowe, guinness, heineken, desperados (nie wszyscy lubią piwo) oraz piwo miesiąca, które systematycznie zmieniam. Dzięki forum wprowadziłem browar z Lwówka, piwa z Gościszewa, ostatnio czeski Kozel, twierdzowe z Raciborza. Mam w planach wprowadzić delikatne piwo tzw. "Kobiece" wycofując desperadosa, może być smakowe, poszukuję również innych ciekawych browarów czy mogę liczyć na pomoc forumowiczów w poleceniu mi kilku piwek?

    Pozdrawiam!
  • abernacka
    Senior
    • 12-2003
    • 10837

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika krzemionka Wyświetlenie odpowiedzi
    (...)Mam w planach wprowadzić delikatne piwo tzw. "Kobiece" wycofując desperadosa, może być smakowe, poszukuję również innych ciekawych browarów czy mogę liczyć na pomoc forumowiczów w poleceniu mi kilku piwek?
    (...)
    Moja małożonka bardzo sobie ceni Gościszewo Pils, Noteckie z browaru Czarnków a z
    "ulepków jedynie Czarne z browaru Fortuna.
    Last edited by abernacka; 29-04-2011, 13:58.
    Piwna turystyka według abernackiego

    Comment

    • beerek62
      Senior
      • 04-2010
      • 1036

      #3
      Nie wiem, czy "delikatne" musi być "kobiece". Moja pani truje się tylko Strongiem
      Beerkowa kolekcja polskiego szkła piwnego
      Poszukuję : 1) szklanka Browar Soma w Warszawie

      Comment

      • krzemionka
        Junior
        • 11-2008
        • 2

        #4
        Dziękuję za odpowiedź, to już mam trzy nowe piwa, opinie są ciekawe, wprowadzę je w przyszłym miesiącu

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎