Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Добрый день - pozdrowienia z Rosji

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Kretulec
    Junior
    • 09-2011
    • 3

    Добрый день - pozdrowienia z Rosji

    Zawieszony pomiędzy Moskwą a Kaługą z przyczyn zawodowych pozdrawiam wszystkich Miłośników Piwa
  • skitof
    Senior
    • 11-2007
    • 2478

    #2
    Witaj na forum. Napisz jakie piwa pijasz i co tam dobrego jest do kupienia.

    Comment

    • jacer
      Senior
      • 03-2006
      • 9875

      #3
      From Russia with Love
      Milicki Browar Rynkowy
      Grupa STYRIAN

      (1+sqrt5)/2
      "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
      "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
      No Hops, no Glory :)

      Comment

      • tola123
        Junior
        • 01-2011
        • 2

        #4
        witam

        pięknie praca w takim miejscu jest fantastycznie a warzenie piwa urozmajci czas i pozwoli na powiększenie grona przyjaciół w tym kraju znają się na tych trunkach pozdrawiam i życzę powodzenia

        Comment

        • Kretulec
          Junior
          • 09-2011
          • 3

          #5
          Dziękiuję za miłe przyjęcie Zanim cokolwiek tu uwarzę zapewne minie wiele czasu. Zadowolić się więc muszę specjałami z półek obninskich sklepów. Jak na tak małe miasteczko (na tutejsze warunki Obninsk ze swoimi 100 tysiącami mieszkańców do kolosów nie należy) zaopatrzenie jest zadowalające. Dopiero do tego roku (chyba lipiec) napoje zawierające poniżej 10% alkoholu nie były uznawane za napoje alkoholowe, zmienił to obecny Prezydent Dima Miedwiediew... Kupić można te bardziej znane rosyjskie Stary Melnik, Baltika, Zhigulevskoye (lub Zhigulyovskoye) ( rosyjski - Жигулёвскоеyk) Zhiguli (ros. Жыгули) (ciekawostka, butelka PET - przeźroczysta w papierowej torbie), lokalne Kałuźskie przez takie marki jak Tuborg, Złoty Bażant, Kozel, Budweiser, Zlatopramen, Stella Artois, Guines, Heineken..... Pojemności od 0,3 do 3L (to oczywiście PET). Nie ma piw z Polski. Przynajmniej ja nie spotkałem ich w Obninsku. W Moskwie (byłam 2 razy na zakupach, dziewczyny mnie zagoniły) w marketach też nie widziałem. Ale jest kukurydza z Kwidzyna :-) w Obninsku też...

          Za to pólki z przekąskami możemy im pozazdrościć. Od paluszków chlebowych (jasne i ciemne o przeróżnych smakach od sera przez grzyby, bekon, po łososia) - takie pieczona, były kiedyś w Polsce Bake-rolls po suszone kałamarnice, krewetki, ryby róznego rodzaju, sery wędzone itp. Śledząc z uwaga transmisje sportowe orzeszków i chips`ów tu nie podjadam...

          Jako lokalny patriota, więc w kraju mlekiem i miodem płynącym (Warmia i Mazury) pijałem "kormorany" przeróżnej maści. Tu szukam czegos podobnego. Generalnie browary lokalne...

          Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję, że sporo się od Was nauczę

          Comment

          • skitof
            Senior
            • 11-2007
            • 2478

            #6
            Jak będziesz pił coś ciekawego to opisz swoje wrażenia w odpowiednim wątku, lub załóż nowy.

            Comment

            • Fala
              Senior
              • 07-2004
              • 671

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika skitof Wyświetlenie odpowiedzi
              Jak będziesz pił coś ciekawego ...
              Skitof, chyba piła
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Kretulec Wyświetlenie odpowiedzi
              ... W Moskwie (byłam 2 razy na zakupach ...
              a może jednak faktycznie pił
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Kretulec Wyświetlenie odpowiedzi
              pijałem"kormorany" ...
              Napis: "ściągnięto 99%" cieszy tylko przez pierwsze pół godziny.
              Admin ma zawsze rację

              PIWOSZE WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ

              Comment

              • Kretulec
                Junior
                • 09-2011
                • 3

                #8
                Pijał, pijał i popija nadal... Może trochę za dużo stąd te literówki oczywiście nie w pracy. Przecież tu nie można

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎