Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czterej z Portierni i Pils poszukują samochodu...

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • lzkamil
    kierowca bombowca
    • 01-2003
    • 3611

    #16
    A ja pogratuluję zakupu Jeszcze raz powiem że dobry wybór, twarde to jest i wszystko zniesie
    Lepszy jabol pod okapem
    niż GŻ, CP i KP !


    Kompania Piwowarska obcięła Żubrowi rogi i jaja.

    Wspieraj swój Browar - zostań Premium-Użytkownikiem!

    Moja pierwsza literka to małe L a nie duże I :)

    Comment

    • zAjkA
      Senior
      • 12-2004
      • 1089

      #17
      Nie no bryczka niczego sobie. Wizualnie wygląda całkiem zachęcająco. Alu felgi, przyciemniane tylne szyby. Poprostu bomba. Gratuluje udanego zakupu
      Browar Kapitański- Warzone na pełnym morzu

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23806

        #18
        szkoda że nie jest czarna jak pewien ciągnik
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • emes
          Nadszyszkownik Chmielowy
          • 08-2003
          • 4275

          #19
          I szkoda, że nie ma jak w piosence o ciągniku, "pojemność dwa czterysta, pojemność dwa czterysta"

          Comment

          • fteo
            Senior
            • 05-2003
            • 1139

            #20
            To mój mąż już pójdzie w odstawkę...
            Marusia sama będzie sobie skrzynki przewozić.
            http://lotnictwo.net.pl/
            http://www.flightradar24.com/
            http://www.airshow.sp.mil.pl/

            Comment

            • Wujcio_Shaggy
              Senior
              • 01-2004
              • 4628

              #21
              Widocznie Szanowny Małżonek nadużywał przywileju przewożenia skrzynek z Marusinym piwem...
              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

              Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

              @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

              Comment

              • cielak
                Senior
                • 03-2004
                • 2890

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy
                No i już jezd, więc trzeba się pochwalić.
                Dzisiaj ok 11:30 Ciocia Marusia złożyła podpis na umowie k-s białej Skodzianki 1,6MPi. Parę małych pierdół do poprawieniai będzie git. Fura zwija asfalt
                Może by zdjęcie umieścić w galerii pod "pojazdy firmowe" No i okleić by pasowało!!
                Last edited by cielak; 22-08-2005, 16:59.
                zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

                Comment

                • JAckson
                  Senior
                  • 05-2004
                  • 6122

                  #23
                  Widzę, że ostatnie dwie skrzynki piwa plus pełen fermentor brzeczki to były historyczne dla mnie chwile, w których mogłem robić za transportowca browaru 4zPiP na trasie warzelnia - magazyn

                  Gratuluję nowego nabytku
                  MM961
                  4:-)

                  Comment

                  • jerzy
                    piwoholik
                    • 10-2001
                    • 4705

                    #24
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy
                    Parę małych pierdół do poprawieniai będzie git.
                    Tylko dlaczego Skodzinka nie jest zielona? Do poprawienia, czyli trzeba będzie przelakierować! Można też pomalować ją tylko farbą podkładową - wyjdzie rdzawo ruda...
                    Last edited by jerzy; 25-08-2005, 07:57.
                    browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

                    Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

                    Comment

                    • Marusia
                      Senior
                      • 02-2001
                      • 20211

                      #25
                      Moje pierwsze autko załatwiłam na amen, zatem temat znowu aktualny

                      Szukamy autka w cenie do 12 tys., kombi, z klimą i nie białe
                      Wstępne nasze typy to Ople i tu mam pytanie, może ktoś podpowie - zarówno Astry, Vectry jak i Omegi, roczniki 1997-98 są w identycznych cenach. Zatem kusi oczywiście Vectra lub Omega. Tylko zastanawiam się, czemu te ceny identyczne

                      Polecajcie, zniechęcajcie - byle szybko, bo ciężko firmę bez fury prowadzić
                      www.warsztatpiwowarski.pl
                      www.festiwaldobregopiwa.pl

                      www.wrowar.com.pl



                      Comment

                      • M-kwadrat
                        Senior
                        • 07-2004
                        • 304

                        #26
                        Strasznie te zdjęcia wyglądają! Dobrze, że zanosi sie, że praktycznie nic wam sięnei stało.
                        Co do dylematu to pewnie niewiele pomogę - sam kiedyś (2 lata temu) rozwazałem zakup Omegi lub Vectry w wersji kombi i nie udało mi się ustalić skąd niska cena Omegi zwłaszcza, że wyglądają na całkiem komfortowe auta z wieloma udogodnieniami i ilością miejsca niedostepną w mniejszej Vectrze. Jedyny minus większego auta to masa - jest opinia według której aby w miare się poruszać Omegą potrzebny jest silnik 2,5 litra a Vectrą 1,8l gdzie ta różnica w wielkości przekłada się oczywiście na spalanie. Najmniejszy silnik w Omedze to 2,0 a w Vectrze 1,6 z tego co pamiętam i różnica w spalaniu tu również się zaznacza. W Omegach kest też silinik diesla 2,5 o którym słyszałem albo, że to wyjątkowo słaba konstrukcja mimo rzekomej współpracy z BMW albo też, że to super silnik i najlepszy wybór...
                        Ja dylemat Vectra/Omega rozwiązałem kupując Hondę Civic Aerodeck (kombi) z ekonomicznym benzyniakiem 1,5 i sobie chwalę.
                        Pozdrawiam, Maciek

                        Comment

                        • slavoy
                          Senior
                          • 10-2001
                          • 5052

                          #27
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika M-kwadrat Wyświetlenie odpowiedzi
                          Ja dylemat Vectra/Omega rozwiązałem kupując Hondę Civic Aerodeck (kombi) z ekonomicznym benzyniakiem 1,5 i sobie chwalę.

                          Dobre
                          Jak rozumiem dobrze się auto sprawuje, a jak z częściami - dostępne, niedrogie?

                          To pisałam ja, Marusia
                          Last edited by slavoy; 20-07-2009, 12:04.
                          Dick Laurent is dead.

                          Comment

                          • M-kwadrat
                            Senior
                            • 07-2004
                            • 304

                            #28
                            Co do usterkowości to jestem w trakcie naprawiania pierwszej usterki w ciągu dwóch lat - najpewniej padł termostat co powinno wynieść poniżej stówy nawet za markowy i nie unieruchomiło auta. Po zakupie robiłem prewencyjnie wymianę rozrządu (żeby nie zostać niemikle zaskoczonym, że poprzedni był raczej dawniej niż by sie mogło zdawać) to wyszło kilkaset złotych za komplet z robocizną. Pewnie części będą droższe niż do skody ale to moja trzecia Honda (w tym jedna użyczona) i nigdy mnie rachunek jakoś nie przytłoczył. Dodatkowo moja jest z generacji robionej '98-'00 jako kombi ale '95-'00 jako wersja pięciodrzwiowa która poza tylną częścią karoserii praktycznie niczym się nie różni więc daje bogate źródło części zamiennych, dodatkowe wspomagane autami z Wielkiej Brytanii których nie da się u nas użytkować jako całości ale same części i owszem. Samodzielnie części nie szukałem bo eksploatacyjne czy te wymienione przy zakupie kupował mechanik. Sam kupowałem sobie jedynie kierunkowskazy boczne bo jeden był zbity to posiłkowałem się allego. Jedyny minus to mniejsza popularność wersji kombii więc i niższa podaż i wybór - nie umywa się do wyboru choćby wśród Vectr.
                            Co do walorów użytkowych to dwa duże rowery wchodzą do środka (nie sprawiłem sobie bagażnika na rowery bo w sumie nigdzie dalej ich nie wozimy), Kaśka potrafi zrobić tak, że spali 5,5l/100km (ja nie potrafię :-) ), w trasie swobodnie się jedzie i wyprzedza (podkręcając obroty) ale do miejskiego ścigania się nie nadaje bo te katalogowe 114KM ginie gdzieś w odmętach długiej jedynki w skrzyni biegów nastawionej na ekonomię.
                            Pozdrawiam, Maciek

                            Comment

                            • żąleną
                              Sojowe Oddziały Bojowe
                              • 01-2002
                              • 13239

                              #29
                              Samochody luksusowe bardziej tracą na wartości, może dlatego Omega jest w podobnej cenie co Vectra. Albo zbyt zbyt niski.

                              Zróbcie tak, że po prostu zróbcie selekcję, co się wam podoba do tych 12 tys. po czym zajrzyjcie na fora miłośników tych marek, żeby dowiedzieć się, jakie silniki są najmniej awaryjne lub kosztowne w obsłudze, czy dobrze sprawują się z gazem itd. Ja właśnie przeprowadzam takie rozpoznanie i mam już pewną orientację.

                              Gaz najlepiej samemu montować w poleconym zakładzie, fakt że trzeba wtedy te 2000-3500 doliczyć do budżetu. Listy polecanych zakładów też na forach znajdziecie. Niestety, trzeba trochę dupogodzin odbębnić, ja już mam odciski

                              Comment

                              • pieczarek
                                zwykle cham i prostak
                                • 06-2001
                                • 5011

                                #30
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                                Samochody luksusowe bardziej tracą na wartości, może dlatego Omega jest w podobnej cenie co Vectra....
                                Stwierdzenie mocno zastanawiające, u mnie budzące sprzeciw.
                                1. Dobra luksusowe, to - oprócz kryteriów społecznych, popytowych - takie dobra, które po użyciu na wartości nie tracą. Albo jedynie bardzo nieznacznie. Dlatego np. pojęcie dóbr luksusowych w odniesieniu do jedzenia jest powszechnie kwestionowane. Co to za luksus, który znika po jednokrotnym użyciu i zamienia się w g...o. Jest jedzenie wykwintne.
                                2. Omega nie jest samochodem luksusowym, nie wiem skąd Ci się takie opinie wzięły.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎