Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki samochód?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kony
    breweriarz
    • 08-2005
    • 1701

    #46
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron
    Oj coś znowu chce mi się pomądralować.
    Z tego co się orientuję, to żaden z obecnie produkowanych japończyków nie jest oferowany na terenie Europy w wersji robionej w Japonii.
    Aktualnie jeżdżę Mazdą 6, 2.0 TD, 2003r - i jest robiona w Japonii.
    Przy okazji, wbrew obawom nie jest zbyt kosztowna w eksploatacji. W piątek jadę do Warszawy na 3 przegląd (60.000 km) i podstawowy koszt wraz z płynami to 750 PLN. Jak na razie droższe serwisowanie pamiętam z okresu użytkowania VW Polo.
    Minusem jest to, że w Polsce jest jeden serwis Mazdy posiadający mozliwość podłączenia się do komputera w tym dieslu i dlatego jeżdżę na przeglądy do Warszawy

    Comment

    • Alchemych
      Senior
      • 12-2003
      • 349

      #47
      Co powiecie na coś takiego jak Mitsubishi - np Colt

      Comment

      • Wesoly
        Senior
        • 10-2003
        • 371

        #48
        Bardzo fajne auto, szczególnie w wersji 1,6. Niezła rakietka, tylko maluśkie
        Pozdrawiam, Wesoły

        Comment

        • BigLebowski
          Senior
          • 09-2006
          • 158

          #49
          Myślę,że bez pożyczania pieniędzy możesz sobie pozwolić na wiele aut z różnej półki. Wiadomo, że ośmio czy dziesięcioletni wóz dobrej marki będzie lepszy od dwulatka z kiepskiej półki. Prócz informacji o awaryjności jakiegoś egzemplarza najważniejszą i podstawową cechą jest jednak ta, że samochód ma się Tobie podobać i masz się w nim dobrze czuć.
          Piwo jest prawdopodobnie jedną z najlepszych rzeczy, jakie pojawiły się na ziemi - oprócz mnie, tak... to dwa z największych objawień na powierzchni ziemi. Więc... pasujemy do siebie.

          Comment

          • kony
            breweriarz
            • 08-2005
            • 1701

            #50
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika BigLebowski
            Wiadomo, że ośmio czy dziesięcioletni wóz dobrej marki będzie lepszy od dwulatka z kiepskiej półki.
            To chyba nie jest takie oczywiste. Zależy do czego komu służy samochód. Do codziennego użytku, do pracy a może do "lansu"

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika BigLebowski
            najważniejszą i podstawową cechą jest jednak ta, że samochód ma się Tobie podobać i masz się w nim dobrze czuć.
            Rozmawiamy o samochodach czy o garniturach ?

            Comment

            • Rolek
              Senior
              • 08-2001
              • 1038

              #51
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kony
              (...)
              Rozmawiamy o samochodach czy o garniturach ?
              A co w tym dziwnego? Porównanie BigLebowskiego jest moim zdaniem trafne.
              Ja jeżdżę kangoo, które mi się podoba i w którym się dobrze czuję. Na celowniku mam voyagera, który mi się podoba i czuję się w nim znakomicie. Z kolei "kultowy" garbus wzbudza we mnie wstręt i z pewnością czegoś takiego nigdy nie kupię. Podobnież wszelkiej maści bmw, mercedesy i audi.

              Comment

              • kony
                breweriarz
                • 08-2005
                • 1701

                #52
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rolek
                A co w tym dziwnego? Porównanie BigLebowskiego jest moim zdaniem trafne.
                Chodziło mi o to, że jak ktoś jest beztroskim 18 latkiem, któremu rodzice kupują samochód bo dostał kolejną piątkę z geografii to może się sugerować przedewszystkim wyglądem samochodu bo i tak za serwis zapłacą rodzice
                a jak ktoś ciężko pracuje i po miesiącach wyrzeczeń może kupić sobie jakieś auto, to musi brać pod uwagę koszty eksploatacji.
                Nie są to przytyki do nikogo z tutaj obecnych tylko przykłady. BigLebowski poprostu niepotrzebnie położył nacisk na to, że wygląd jest sprawą podstawową.

                Comment

                • Alchemych
                  Senior
                  • 12-2003
                  • 349

                  #53
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wesoly
                  Bardzo fajne auto, szczególnie w wersji 1,6. Niezła rakietka, tylko maluśkie
                  Chyba dość małe. Nie widziałem go na żywo tylko w necie.

                  Comment

                  • Alchemych
                    Senior
                    • 12-2003
                    • 349

                    #54
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kony
                    Chodziło mi o to, że jak ktoś jest beztroskim 18 latkiem, któremu rodzice kupują samochód bo dostał kolejną piątkę z geografii to może się sugerować przedewszystkim wyglądem samochodu bo i tak za serwis zapłacą rodzice
                    a jak ktoś ciężko pracuje i po miesiącach wyrzeczeń może kupić sobie jakieś auto, to musi brać pod uwagę koszty eksploatacji.
                    Nie są to przytyki do nikogo z tutaj obecnych tylko przykłady. BigLebowski poprostu niepotrzebnie położył nacisk na to, że wygląd jest sprawą podstawową.
                    Racja że dla ludzi którzy mają określoną kwotę na samochód (często nie mają również całości), głównie cena i koszty eksploatacji grają rolę. Komfort jazdy, wygoda i wygląd samochodu też są ważną sprawą i na pewno wezmę to pod uwagę przy zakupie.

                    Comment

                    • Alchemych
                      Senior
                      • 12-2003
                      • 349

                      #55
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika BigLebowski
                      Myślę,że bez pożyczania pieniędzy możesz sobie pozwolić na wiele aut z różnej półki. Wiadomo, że ośmio czy dziesięcioletni wóz dobrej marki będzie lepszy od dwulatka z kiepskiej półki. Prócz informacji o awaryjności jakiegoś egzemplarza najważniejszą i podstawową cechą jest jednak ta, że samochód ma się Tobie podobać i masz się w nim dobrze czuć.
                      Jakie twoim zdaniem samochody (marka, model) można zaliczyć do tych lepszych?

                      Comment

                      • Marusia
                        Senior
                        • 02-2001
                        • 20211

                        #56
                        My kupując auto braliśmy pod uwagę wygląd na ostatnim miejscu, no i wygląd jest, jaki jest
                        Wg mnie auto ma jeździć bezawaryjnie jak najdłużej, jak już przestanie, to żeby był tani serwis i nie palić za dużo, no i mieć pojemny bagażnik
                        www.warsztatpiwowarski.pl
                        www.festiwaldobregopiwa.pl

                        www.wrowar.com.pl



                        Comment

                        • strzelczyk76
                          Senior
                          • 11-2003
                          • 823

                          #57
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                          [...] no i mieć pojemny bagażnik
                          najlepiej taki:
                          Attached Files
                          NORMALNOŚĆ



                          Browar "nadRzeczny" warzy od 2003 r.

                          Comment

                          • Alchemych
                            Senior
                            • 12-2003
                            • 349

                            #58
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika strzelczyk76
                            najlepiej taki:
                            Takie masz autka? Może spylisz jedno?

                            Comment

                            • BigLebowski
                              Senior
                              • 09-2006
                              • 158

                              #59
                              Chyba nie czytasz dokładnie drogi kolego Kony. Napisałem "jaki się Tobie podoba" a nie: jaki się podoba innym. Różnica chyba wyraźna?
                              Last edited by BigLebowski; 28-09-2006, 14:28.
                              Piwo jest prawdopodobnie jedną z najlepszych rzeczy, jakie pojawiły się na ziemi - oprócz mnie, tak... to dwa z największych objawień na powierzchni ziemi. Więc... pasujemy do siebie.

                              Comment

                              • BigLebowski
                                Senior
                                • 09-2006
                                • 158

                                #60
                                Pytasz poważnie czy na jaja?
                                Piwo jest prawdopodobnie jedną z najlepszych rzeczy, jakie pojawiły się na ziemi - oprócz mnie, tak... to dwa z największych objawień na powierzchni ziemi. Więc... pasujemy do siebie.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎