Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kupię sprzęt do produkcji piwa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • arcy
    Senior
    • 07-2002
    • 7538

    #16
    Nie chodzi o liczby, a o pewną zasadę. Wydaje mi się, że jedną z nich jest równouprawnienie wszystkich użytkowników do korzystania z podstawowych funkcji forum. Dopuszczenie do dyskusji w językach obcych jest jej złamaniem. Może to mały problem w przypadku angielskiego, ale gdyby tak nagle ktoś zechciał dyskutować po węgiersku, wyglądałoby to kiepsko. Wtedy mógłbym już tylko powiedzieć boczanat lesalok

    Keserem.

    Comment

    • żąleną
      Sojowe Oddziały Bojowe
      • 01-2002
      • 13239

      #17
      Teoretyzujesz. Większość obcokrajowców użyłaby jednego z kilku głównych języków, w których się można w Europie lub na świecie porozumieć.

      Comment

      • arcy
        Senior
        • 07-2002
        • 7538

        #18
        Niewątpliwie jest nim język chiński. Będziesz tłumaczył?

        Comment

        • bypedes
          Junior
          • 02-2007
          • 27

          #19
          Arcy, paskudnie trafiles, jestem w Chinach i mam tlumaczy.

          Bedzie tlumaczony, jesli facio bedzie pisal ciekawie. Ale odpowiedzi zostawimy po polsku, niech sie uczy, inni tez moga czegos sie dowiedziec

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23799

            #20
            Arcy, daruj sobie takie teksty formułowane w imieniu całego forum - nie czujesz że tym właśnie zniechęcasz ludzi którzy oczekiwali od nas jakiejś pomocy? Jeśli zrobiłbyś to na ulicy w sytuacji 1:1 to pewnie tylko smutno mi byłoby jako Twój Krajan. Tu jednak rzucasz negatywny obraz na całe nasze forum. Przecież widzisz że człek ledwie komponuje zdania po polsku - jeśli ma opisać konkrety swojego zapotrzebowania po angielsku lub w innym niezbyt egzotycznym dla nas języku to lepiej żeby tak zrobił, a nie zamieszczał dziesiątki postów które są w ogóle słabo zrozumiałe.
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • arcy
              Senior
              • 07-2002
              • 7538

              #21
              Oh, I can understand his Polish very well and I don't know for what reasons he should not carry on that way. I can bet that now more people understand him than if he was writing in English. But probably I was wrong thinking that we should use Polish as everybody can understand us.

              And let me explain one thing. I really believe that foreigners should try speak Polish if they live in Poland. The same as Poles should use other languages while they are abroad for a longer time. For me it's some kind of respect to hosts. So - Polish with mistakes is better than no Polish.

              Bypedes - po pierwsze, wcale nie miałem na myśli Ciebie. Ale skoro już się odezwałeś -to bądź tak miły i sam posługuj się chińskim. Z pomocą tłumacza to ja jestem w stanie poradzić sobie z każdym językiem.

              Comment

              • kot_z_cheshire
                Senior
                • 11-2005
                • 2201

                #22
                Arcy, chyba przesadzasz.
                Młode koty mają adhd, niestety.
                Aksjomat Cole'a - suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności rośnie.
                Dysleksja i żyrafy nie istnieją.
                Jaszczomb jaszczombowi pudla nie wydudla.

                Comment

                • arcy
                  Senior
                  • 07-2002
                  • 7538

                  #23
                  I don't think so. Sorry.

                  Comment

                  • żąleną
                    Sojowe Oddziały Bojowe
                    • 01-2002
                    • 13239

                    #24
                    Łot ebałt forin lengłidż in połlisz rajting. Szud mejk e najs kompromajs. :stałt:

                    Comment

                    • Marusia
                      Senior
                      • 02-2001
                      • 20211

                      #25
                      Ajm pro, and ivyn egeinst (inglisz/latin miks)

                      P.S. Dajcie spokój, Admin chory, kto tu porządki zaprowadzi?
                      www.warsztatpiwowarski.pl
                      www.festiwaldobregopiwa.pl

                      www.wrowar.com.pl



                      Comment

                      • tomek_01
                        Junior
                        • 01-2007
                        • 6

                        #26
                        po polsku górą !!!!
                        jestem w polsce,i wszyscy mówią po polsku,dlaczego mamy gadać po chinsku z tłumaczem
                        ,chyba oszalał.
                        ok.jeszczeraz,po polsku górą!!!!!!

                        Comment

                        • tomek_01
                          Junior
                          • 01-2007
                          • 6

                          #27
                          szukam człowieka który moze mi pomoc zbudowac mini browar 1000 hl.ale nie na teren polska,

                          Comment

                          • arcy
                            Senior
                            • 07-2002
                            • 7538

                            #28
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tomek_01
                            po polsku górą !!!!
                            jestem w polsce,i wszyscy mówią po polsku,dlaczego mamy gadać po chinsku z tłumaczem
                            ,chyba oszalał.
                            ok.jeszczeraz,po polsku górą!!!!!!
                            Dzięki

                            Comment

                            • ART
                              mAD'MINd
                              • 02-2001
                              • 23799

                              #29
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
                              Oh, I can understand his Polish very well and I don't know for what reasons he should not carry on that way. I can bet that now more people understand him than if he was writing in English. But probably I was wrong thinking that we should use Polish as everybody can understand us.

                              And let me explain one thing. I really believe that foreigners should try speak Polish if they live in Poland. The same as Poles should use other languages while they are abroad for a longer time. For me it's some kind of respect to hosts. So - Polish with mistakes is better than no Polish.
                              Jakoś w ogóle mnie ta riposta w nieojczystym (dla Ciebie) języku nie zaskoczyła.
                              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                              Comment

                              • anteks
                                maruda
                                • 08-2003
                                • 10738

                                #30
                                a ja myślę że tomek_01 świetnie pisze i mówi po polsku tylko sobie z nami leci w kulki
                                Mniej książków więcej piwa

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎