Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Potrzebne wsparcie dla Piwnego Pasjonata !

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mark33
    Idę po piwo do piwnicy.
    • 04-2005
    • 3283

    #31
    Głos 1143 jest ode mnie, wrzuciłem też na FB nie wszyscy czytają nasze forum (a powinni )

    Comment

    • skitof
      Senior
      • 11-2007
      • 2478

      #32
      No to Polska - Belgia już 1189 do 1399.

      Comment

      • Fala
        Senior
        • 07-2004
        • 671

        #33
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mark33 Wyświetlenie odpowiedzi
        ... wrzuciłem też na FB nie wszyscy czytają nasze forum (a powinni )
        ja też zapodałem w sieci, wśród znajomych
        Napis: "ściągnięto 99%" cieszy tylko przez pierwsze pół godziny.
        Admin ma zawsze rację

        PIWOSZE WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ

        Comment

        • Jurandofil
          Senior
          • 10-2007
          • 976

          #34
          1345
          Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

          Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
          Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

          Comment

          • żąleną
            Sojowe Oddziały Bojowe
            • 01-2002
            • 13239

            #35
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sensor Wyświetlenie odpowiedzi
            Poza tym pokażemy wszystkim, że w Polskiej Kulturze Piwa mamy miejsce na takie inicjatywy.
            Ja bym wolał nie pokazywać, że w polskiej kulturze piwnej jest miejsce na drukowanie wyników konkursów.

            Comment

            • slavoy
              Senior
              • 10-2001
              • 5052

              #36
              No wreszcie jakiś głos rozsądku. Z całym szacunkiem do tego człowieka, ale większość z Was nawet gościa na oczy nie widziała, ani nie była u niego w lokalu.
              Za co więc te głosy? Bo ktoś poprosił?
              To jest uczciwe wygrywanie plebiscytów?


              PS
              Uwielbiam Gulden Draaka.
              Last edited by slavoy; 05-12-2011, 13:51. Powód: literówka
              Dick Laurent is dead.

              Comment

              • arzy
                Senior
                • 06-2002
                • 2814

                #37
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                Ja bym wolał nie pokazywać, że w polskiej kulturze piwnej jest miejsce na drukowanie wyników konkursów.
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy Wyświetlenie odpowiedzi
                No wreszcie jakiś głos rozsądku. Z całym szacunkiem do tego człowieka, ale większość z Was nawet gościa na oczy nie widziała, ani nie była u niego w lokalu.
                Za co więc te głosy? Bo ktoś poprosił?
                To jest uczciwe wygrywanie plebiscytów?


                PS
                Uwielbiam Gulden Draaka.
                To się nazywa rekomendacja.
                "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                Bractwo Piwne
                Skład Piwa
                Piszę poprawnie po polsku!

                Comment

                • Latarnik
                  Premium Lamplighter
                  • 06-2004
                  • 4998

                  #38
                  Jakie to polskie wlasnie!
                  Gdy nagle okazuje sie, ze Polak moze wygrac jakis plebiscyt, od razu znajda sie zawistnicy chcacy go sciagnac za nogi do kotla!
                  Solidaryzowanie sie z rodakiem, o ktorym w pierwszym poscie napisano rekomendacje, to nie drukowanie wynikow.
                  Last edited by Latarnik; 05-12-2011, 14:36.
                  5410 kapsli z wypitych piw
                  874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                  "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                  https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                  Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                  https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                  Comment

                  • anteks
                    maruda
                    • 08-2003
                    • 10738

                    #39
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy Wyświetlenie odpowiedzi
                    No wreszcie jakiś głos rozsądku. Z całym szacunkiem do tego człowieka, ale większość z Was nawet gościa na oczy nie widziała, ani nie była u niego w lokalu.
                    Za co więc te głosy? Bo ktoś poprosił?
                    To jest uczciwe wygrywanie plebiscytów?

                    PS
                    Uwielbiam Gulden Draaka.
                    Czy w regulaminie jest punk mówiący że Sławka trzeba znać osobiście?
                    Idąc na wybory do Sejmu\Senatu na Prezydenta znasz ich osobiście?
                    Mniej książków więcej piwa

                    Comment

                    • żąleną
                      Sojowe Oddziały Bojowe
                      • 01-2002
                      • 13239

                      #40
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi
                      Jakie to polskie wlasnie!
                      Gdy nagle okazuje sie, ze Polak moze wygrac jakis plebiscyt, od razu znajda sie zawistnicy chcacy go sciagnac za nogi do kotla!
                      Solidaryzowanie sie z rodakiem, o ktorym w pierwszym poscie napisano rekomendacje, to nie drukowanie wynikow.
                      Czy ktoś tu pod nim dołki kopie? A może tak: jakie to polskie, wciągnąć wszystkich krewnych i znajomych królika do "robienia" wyniku.

                      Jak można głosować na czyjś lokal, jeśli się w nim nie było? Co innego prywatna rekomendacja z zasłyszenia (idź tam, bo podobno jest fajnie), ale udział w plebiscycie? Wynik nie będzie ani reprezentatywny, ani uczciwy. Używanie w tej sytuacji wielkich słów typu "solidaryzowanie się" i "rodak" jest dla mnie żenujące. Bez urazy.

                      A panu ambasadorowi życzę jak najlepiej i z chęcią wpadnę do jego lokalu, kiedy będę w Poznaniu.

                      Comment

                      • Latarnik
                        Premium Lamplighter
                        • 06-2004
                        • 4998

                        #41
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                        Używanie w tej sytuacji wielkich słów typu "solidaryzowanie się" i "rodak" jest dla mnie żenujące. Bez urazy.
                        Chyba jestesmy z roznych pokolen, bo ... , a szkoda slow.
                        5410 kapsli z wypitych piw
                        874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                        "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                        https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                        Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                        https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                        Comment

                        • żąleną
                          Sojowe Oddziały Bojowe
                          • 01-2002
                          • 13239

                          #42
                          No cóż, na pewno moje konto obciąża to, że w stanie wojennym chodziłem z karabinem (takim plastikowym). To musiało wpłynąć na moje antypolskie nastawienie w dorosłym życiu. Teraz jestem bezideowiec i polakożerca: zamiast głosować na swoich, bezideowo ich flekuję.

                          Comment

                          • slavoy
                            Senior
                            • 10-2001
                            • 5052

                            #43
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
                            Czy w regulaminie jest punk mówiący że Sławka trzeba znać osobiście?
                            Idąc na wybory do Sejmu\Senatu na Prezydenta znasz ich osobiście?
                            Zapoznaję się z jego programem i zamiarami, oceniam. Automatyczne klikanie bez cienia znajomości tematu/człowieka/whatever to budowanie pomników z tektury.

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik
                            Jakie to polskie wlasnie!
                            Gdy nagle okazuje sie, ze Polak moze wygrac jakis plebiscyt, od razu znajda sie zawistnicy chcacy go sciagnac za nogi do kotla!
                            Jakie to polskie właśnie!
                            Idę zagłosować na XYZ bo ksiądz/kumpel/sąsiadka/w telewizji powiedzieli. Bez cienia namysłu i znajomości XYZ'a.
                            Dick Laurent is dead.

                            Comment

                            • Latarnik
                              Premium Lamplighter
                              • 06-2004
                              • 4998

                              #44
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                              Teraz jestem bezideowiec i polakożerca.
                              I nie placisz abonamentu RTV
                              5410 kapsli z wypitych piw
                              874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                              "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                              https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                              Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                              https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                              Comment

                              • Aleksandros
                                Senior
                                • 05-2011
                                • 352

                                #45
                                W Pubie nie byłem (póki co), ale oceny lokalu w odpowiednim wątku na browar.biz są (z małymi zastrzeżeniami) pozytywne, więc opierając się na rekomendacji kolegów zagłosowałem. Na pewno prędzej zajrzę do tego pubu, niż do konkurenta belgijskiego. Taki tytuł ambasadora to nie tylko zysk, ale też zobowiązanie i liczę na to, że wpłynie on na dalsze ulepszenie pubu, na czym skorzystają klienci odwiedzający to miejsce.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎