Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Lwówek Śląski, Książęce

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • robox
    = kapslarz =
    • 11-2002
    • 8188

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wujcio_Shaggy
    Zresztą jaki on firmowy - z oznaczeniem ekstraktu?
    Lepszy taki niż goły.

    Comment

    • jacer
      Senior
      • 03-2006
      • 9875

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer
      Dziś byłem przejazdem w Lwówku Śląskim........
      Po miesiącu pije ostatnie z tamtego zakupu. Jest inne. Jakby mniej słodowe. Pianowy dywanik trzyma się nieźle.
      Jakby lekkokwaskowe. Inne, ale dobre.
      Milicki Browar Rynkowy
      Grupa STYRIAN

      (1+sqrt5)/2
      "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
      "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
      No Hops, no Glory :)

      Comment

      • sandacz
        Senior
        • 01-2007
        • 345

        Piłem dzisiaj po raz pierwszy, kupione na Tumidajskiego w Lublinie.
        Bardzo podoba mi się delikatna przewaga nutki drożdżowej nad pozostałymi, która dla mnie osobiście, w tym przypadku - równowagi pozostałych nutek - mogłaby być jeszcze wyraźniejsza. Określiłbym to piwo jako znakomite, gdyby miało z procent mniej alkoholu - a tak jest dla mnie bardzo dobre.

        Comment

        • puszka
          Senior
          • 10-2002
          • 204

          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Piękny kolor bursztynowo złotawy [4]
          Piana: Na początku piekna dorodna piana. utrzymuje sie prawie do samego konca na wysokosc kilku mm [4.5]
          Zapach: Ładny zapach chmielowo słodowy [4.5]
          Smak: Smak z lekką goryczką wyczuwalna nutka słodowa [4]
          Wysycenie: na początku dość dużo gazu. Z upływem czasu nasycenie maleje dość szybko ale utrzymuje się dość długo [4]
          Opakowanie: Etykieta dość licha brak kontry. wszystkie najważniejsze informacje na etykiecie i krawatce [3]
          Uwagi:

          Moja ocena: [4.175]

          Comment

          • MarcinKa
            Senior
            • 02-2005
            • 2729

            Ocena z ARTomatu

            Kolor: Barwa ładna. Jasny bursztyn, w sam raz jak na taką kategorię. [3.5]
            Piana: Przeciętna średnio duża. Nie trzymała się jakoś specjalnie długo. [3.5]
            Zapach: Zapach delikatny, przyjemny, słodowy z lekkimi nutami „niepasteryzowanymi”. [4]
            Smak: Dobry słodowo chmielowy smak, niestety momentami wyczuwalny alkohol. Goryczka wymieszana z gorzkim posmakiem. Trochę nut niepasteryzowanych. [3.5]
            Wysycenie: Wysycenie kiepskie. Od początku niedomaga. [3]
            Opakowanie: Wzornictwo takie w stylu niemieckim, kojarzy się z małym browarem, oryginalne na naszym rynku. Parametry podane, kapsel brzydki, z wartością ekstraktu. Generalnie zachęca do zakupu. [4.5]
            Uwagi: Kiedyś było wyraźnie lepsze. Obecnie to przeciętne piwo z niemiłymi akcentami w postaci wyczuwalnego alkoholu i gorzkiego posmaku. Ostatnie Warki nie należały do najlepszych (bardzo wiele osób twierdziło, że piwo się popsuło). Ciechanów czy Amber pod koniec działalności Lwówka na pewno miały lepsze piwo niepasteryzowane.
            Oceny dokonałem ok. rok temu.

            Moja ocena: [3.7]
            To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎