Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browar Jana, [Trzech Kumpli] Otwarcie Sezonu

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Browar Jana, [Trzech Kumpli] Otwarcie Sezonu

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9730

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Jasnozłoty, niemalże cytrynowy, opalizujący. [4]
    Piana: Biała, bardzo drobna, średniowysoka i średniotrwała. [3.5]
    Zapach: Słód, owoce i delikatne zioła. [3.5]
    Smak: Pestkowo-łodygowa goryczka, lekko sfermentowane owoce tropikalne, daleki słód. [3.5]
    Wysycenie: Średniowysokie. [4]
    Opakowanie: Proste, dość eleganckie, w stylu browaru. Trochę słaba kolorystyka, taka piaskowożółta... [4]
    Uwagi: Nie jestem szczególnym fanem piw typu "sezą", ale czasem, na otwarcie sezonu, można otworzyć. I wypić... .

    Moja ocena: [3.575]

    Comment

    • grodek
      Senior
      • 06-2015
      • 527

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Złoty, lekko opalizujące. [5]
      Piana: Średnio wysoka, drobnopęcherzykowa. Dość trwała, ładnie pozostająca na szkle. [4.5]
      Zapach: Przyjemny, charakterystyczny dla saison. Przede wszystkim owoce cytrusowe z nutami przypraw i ziół. W tle delikatna słodowość. [4.5]
      Smak: Delikatnie kwaskowate, orzeźwiające. Wyraźnie owocowo-przyprawowy smak z niezbyt dużą, ale nieco zalegającą goryczką. Pijalne jednak nie wodniste, płatki owsiane nadają piwu "ciała". [4.5]
      Wysycenie: Lekko podszczypujące, w sam raz. [5]
      Opakowanie: Na etykiecie krótka informacja dotycząca stylu saison. Nie do końca pełen skład, kapsel "golas". Etykieta ładna, ale przydało by się jej trochę więcej żywych kolorów. [3.5]
      Uwagi: Pijalne, smaczne, przyjemne w odbiorze piwo w "belgijskich klimatach", które sobie cenię. Termin przydatności do spożycia 28.03.2018.

      Moja ocena: [4.5]
      604 piw (Polska: 366, Czechy: 93, Belgia: 71, pozostałe: 74). Razem 216 browarów z 19 krajów.

      Comment

      • Admirador
        Senior
        • 03-2015
        • 431

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Złoty/sok jabłkowy, opalizujące. [4.5]
        Piana: Nie za wysoka, ale całkiem ładna i trwała. [4]
        Zapach: Bardzo zachęcający. Zgodny ze stylem, owocowo-przyprawowy z nutą słodową w tle. Bardzo "belgijski". [4.5]
        Smak: Jak w aromacie. Zaskakująco słodko. Jest i lekka goryczka. Dobre, gładkie. Bardzo łatwo się to pije. [4]
        Wysycenie: Odrobinę za niskie. [4]
        Opakowanie: Kolorystyka ok, kapsel firmowy, ale ten motyw graficzny i całokształt taki sobie. Informacji sporo, ale jaki chmiel nie wiadomo. [4]
        Uwagi: 30/01/2019.
        Udane otwarcie sezonu. Dobre piwo.

        Moja ocena: [4.2]

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎