Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Łódzkie, Porter

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9733

    Przypomnij się bezpośrednio przed zlotem na PW, to może coś da się załatwić... Może nawet w butelce...

    Comment

    • Mason
      Senior
      • 02-2010
      • 3280

      Zapas w Rodzince już się skończył?
      JEDNO PIVKO NEVADI!

      Comment

      • wrednyhawran
        Senior
        • 07-2010
        • 1784

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
        Przypomnij się bezpośrednio przed zlotem na PW, to może coś da się załatwić... Może nawet w butelce...
        Ok, bede pamiętał. I będę zobowiązany
        Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
        Małe Piwko Blog
        Małe Piwko Blog na facebooku
        Domowy Browar Demon

        Comment

        • kosher
          Senior
          • 04-2005
          • 2294

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mason Wyświetlenie odpowiedzi
          Zapas w Rodzince już się skończył?
          Z tego co wczoraj widziałem jest wciąż w puszce po 6 zł.

          Comment

          • franekf
            Senior
            • 06-2004
            • 944

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dadek Wyświetlenie odpowiedzi
            Ale zauważ, że Kopyr trzymał 3 lata ale na pewno nie w puszce. Jeśli jest w butelce w piwnicy to i za 5 lat będzie dobry. Tylko skąd teraz weźmiesz Portera Łódzkiego w butelce. To mój ulubiony porter a nie pijam go gdyż puszka to dla mnie profanacja.
            Na całe szczęście mam wersję butelkowaną, data przydatności to chyba 06.2008. Zostały mi tylko dwie butelki... gdybym wiedział, że teraz została tylko konserwa, pewnie rozsądniej bym gospodarował zapasem
            Birofilia Trapistów poszukiwane - sprawdź co mam
            http://mojedegustacje.blogspot.com/ - mój blog o alkoholach; ostatni wpis - Królewskie Porter
            Piwny Janusz bez Teku

            Comment

            • makbeth
              Member
              • 04-2011
              • 80

              Byłem wczoraj w Łodzi w sklepie firmowym BŁ na ul. Północnej (delegacja :-) ) - porter niestety w puszce, zdaje się 4 zł, ale piwo naprawdę warte swojej ceny. Jeden z lepszych porterów, jakie piłem. Dostępny gdzieś w Małopolsce?

              Comment

              • Marusia
                Senior
                • 02-2001
                • 20211

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika franekf Wyświetlenie odpowiedzi
                gdybym wiedział, że teraz została tylko konserwa, pewnie rozsądniej bym gospodarował zapasem

                Noooo.... potwierdzam. My mamy może z 5 sztuk. W puszcze na próbę trzeba jednego potrzymać, zobaczymy, czy będzie negatywny wpływ, czy nie.

                Ostatnio piliśmy tę puszkową wersję i na szczęście jest równie dobre, jak to w butelce, tylko trzeba przelać do szkła, a puszkę szybko usunąć z pola widzenia
                www.warsztatpiwowarski.pl
                www.festiwaldobregopiwa.pl

                www.wrowar.com.pl



                Comment

                • delvish
                  Senior
                  • 11-2004
                  • 3508

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika makbeth Wyświetlenie odpowiedzi
                  Dostępny gdzieś w Małopolsce?
                  Powinien być w krakowskiej Marii.
                  "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
                  (Frank Zappa)

                  "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

                  Comment

                  • makbeth
                    Member
                    • 04-2011
                    • 80

                    Jeszcze w kontekście tego portera - na smutno (w tej kolejności):

                    http://lodz.gazeta.pl/lodz/1,35153,9..._browary_.html

                    http://lodz.gazeta.pl/lodz/1,35153,9...ow__SONDA.html

                    http://lodz.gazeta.pl/lodz/1,35153,9...da_browar.html



                    A sklepy firmowe w Łodzi już chyba tylko dwa - drugi na ul. Nawrot

                    Comment

                    • Absherr
                      Member
                      • 07-2010
                      • 89

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika delvish Wyświetlenie odpowiedzi
                      Powinien być w krakowskiej Marii.
                      Dzisiaj nie było go.
                      http://piwosfera.x25.pl - wszystkie piwne blogi w jednym miejscu!

                      Comment

                      • dadek
                        Senior
                        • 09-2005
                        • 4568

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
                        A do tego czasu wyposzczony dadek pewnie się złamie i sięgnie po puchę .
                        Na razie się trzymam choć mnie kusi autentycznie

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
                        Przypomnij się bezpośrednio przed zlotem na PW, to może coś da się załatwić... Może nawet w butelce...
                        No to się wrednemu trafiło, zazdraszczam. Pancernik, dużo masz tych butelek schomikowanych?

                        Comment

                        • Pancernik
                          Senior
                          • 09-2005
                          • 9733

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dadek Wyświetlenie odpowiedzi
                          No to się wrednemu trafiło, zazdraszczam. Pancernik, dużo masz tych butelek schomikowanych?
                          Chcę jakoś zachęcić wredzia na Zlot, zrobimy mu prawdziwy chrzest .
                          A butelek, cholera, coraz mniej, już na palcach można policzyć. Myślałem, że jest ich więcej, a tu, kurka-rurka, chyba mi ktoś podbiera... .

                          Comment

                          • Mason
                            Senior
                            • 02-2010
                            • 3280

                            Za dużo degustujesz . Jak chcę coś przechować to wstawiam do skrzynki, stawiam na niej dwie kolejne pełne skrzynki i całość ustawiam jak najdalej od wejścia. Resztę robi za mnie wrodzone lenistwo i zapominalstwo
                            JEDNO PIVKO NEVADI!

                            Comment

                            • YouPeter
                              Senior
                              • 05-2004
                              • 2379

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Absherr Wyświetlenie odpowiedzi
                              Dzisiaj nie było go.
                              Bo ja w Marii już go nie widziałem odkąd skończył się w wersji butelkowej.
                              Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

                              Comment

                              • Pancernik
                                Senior
                                • 09-2005
                                • 9733

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mason Wyświetlenie odpowiedzi
                                Za dużo degustujesz . Jak chcę coś przechować to wstawiam do skrzynki, stawiam na niej dwie kolejne pełne skrzynki i całość ustawiam jak najdalej od wejścia. Resztę robi za mnie wrodzone lenistwo i zapominalstwo
                                Portery (w tym i łódzki) oraz kilka jeszcze koźlaków (BKD) stoją sobie w kartonach (bez dostępu światła) w garażu.
                                Raz na jakiś czas jakaś ciemna siła (ZUO?) zaciąga mnie tam i w zależności od nastroju lub okazji coś wyłuskam, zwracając uwagę na przeleżakowanie...

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎