Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nowe browary restauracyjne w Polsce

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pankracy
    Senior
    • 10-2007
    • 2768

    Najprawdopodobniej w pierwszym tygodniu czerwca 2012 (czyli w ciągu najbliższych kilku dni) zostanie otwarty Browar Piwna w Gdańsku.
    Last edited by Pankracy; 04-06-2012, 12:07.

    Comment

    • Pankracy
      Senior
      • 10-2007
      • 2768

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pankracy Wyświetlenie odpowiedzi
      Najprawdopodobniej w pierwszym tygodniu czerwca 2012 (czyli w ciągu najbliższych kilku dni) zostanie otwarty Browar Piwna w Gdańsku.
      Otwarcie Browaru Piwna planowane jest na czwartek (7 czerwca).
      Last edited by Pankracy; 06-06-2012, 09:33.

      Comment

      • filipgun
        Member
        • 03-2012
        • 99

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pankracy Wyświetlenie odpowiedzi
        Otwarcie Browaru Piwna planowane jest na czwartek (7 czerwca).
        http://browarpiwna.pl/

        Tutaj już info ze strony że o godz. 14 otwierają:] ciekawy jestem co tam im wyszło

        Comment

        • Pendragon
          Senior
          • 03-2006
          • 13949

          A jeszcze o 10 rano nie podawali tego terminu. Nie ma co się dziwić - w środku robota jeszcze wre, drobna kosmetyka i sprzątanie. Ale i tak udało się skromnej ekipie browarbizowej odwiedzić browar już dziś.

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          • Pankracy
            Senior
            • 10-2007
            • 2768

            Miałem milczeć dopóki nie pojawi się oficjalna informacja. Teraz więc już chyba mogę się wygadać.
            W związku z tym, że Czesi wycofali się z budowy minibrowaru w Kujankach pan Kanurski był zmuszony znaleźć sobie nowego dostawcę sprzętu browarniczego. Znalazł go już dobrych kilka miesięcy temu, ale dopiero na teraz umowa została podpisana.

            W Browarze Poziomka sprzęt do produkcji piwa będą montowały minibrowary.pl.

            Last edited by Pankracy; 07-06-2012, 15:58.

            Comment

            • Pankracy
              Senior
              • 10-2007
              • 2768

              Jeżeli chodzi o Browar Słociak w Sławicach to też ma obsuwę. Otwarcie pewnie w lipcu.

              Comment

              • jacekwerner
                Senior
                • 05-2004
                • 2837

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pankracy Wyświetlenie odpowiedzi
                Jeżeli chodzi o Browar Słociak w Sławicach to też ma obsuwę. Otwarcie pewnie w lipcu.
                Dostałem info od slodkiego, że otwarcie planują na przełomie lipca i sierpnia - oczywiście jeżeli zostaną dokonane wszystkie odbiory
                Ochotnicza Straż Piwna
                BAZA = 7446

                Comment

                • Pankracy
                  Senior
                  • 10-2007
                  • 2768

                  "Chiński" minibrowar w Rybniku będzie znajdował się w budynku karczmy-dyskoteki na rogu ulic Jastrzębskiej i Węglowej (obok KWK Jankowice).

                  adres: Rybnik-Boguszowice
                  ul. Jastrzębska 8c

                  Comment

                  • dryx
                    † 1966-2017 Piwosz w Raju
                    • 04-2002
                    • 1735

                    Dziwna lokalizacja, ci którzy znają Rybnik wiedzą, ze są to odległe przedmieścia miasta, tuż przed Świerklanami. Myślałem ,że będzie gdzieś w centrum. Lokalu nie znam, ale mam nadzieję, że będzie otwarty nie tylko podczas dyskotek.

                    Comment

                    • Pankracy
                      Senior
                      • 10-2007
                      • 2768

                      Może za lokalizacją przemawiały takie argumenty:
                      1) w pobliżu kopalnia
                      2) w pobliżu miejski OSiR (m.in. basen i hala widowiskowo-sportowa).

                      Comment

                      • Pendragon
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 13949

                        Oraz całkiem spore osiedle Boguszowice. Nie ma problemu, z centrum można podjechać kilkoma liniami autobusowymi.

                        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                        Comment

                        • Gringo
                          Senior
                          • 07-2007
                          • 2151

                          1) w pobliżu kopalnia
                          Oraz całkiem spore osiedle Boguszowice.
                          I może (na co liczę) będzie to pierwszy minibrowar w Polsce, klimatem przypominającym chociaż trochę, Hukvaldy.

                          Comment

                          • jacer
                            Senior
                            • 03-2006
                            • 9875

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Gringo Wyświetlenie odpowiedzi
                            I może (na co liczę) będzie to pierwszy minibrowar w Polsce, klimatem przypominającym chociaż trochę, Hukvaldy.
                            Czyli całkowite zadymienie fajkami, tak, że nawet palący mieli problemy?
                            Milicki Browar Rynkowy
                            Grupa STYRIAN

                            (1+sqrt5)/2
                            "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                            "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                            No Hops, no Glory :)

                            Comment

                            • Gringo
                              Senior
                              • 07-2007
                              • 2151

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
                              Czyli całkowite zadymienie fajkami, tak, że nawet palący mieli problemy?
                              Tego akurat zabroni nasze prawo.
                              Byłem ponad rok temu i nawet nie zakodowałem że było zakurzone.

                              Comment

                              • crocco
                                Senior
                                • 12-2010
                                • 590

                                Dobra lokalizacja,będę miał po drodze jak pojadę do lub z OUG.hehe

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎