Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Lech, Premium

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • morbit
    Member
    • 09-2008
    • 56

    Warka 20.06.16, Poznań.

    Bardzo wodniste, lekki posmak słodowy, brak gazu, brak piany, lekki skunks. Okocim Eksportowe lepsze (!).

    Comment

    • Obywatel1978
      Senior
      • 09-2007
      • 281

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika morbit Wyświetlenie odpowiedzi
      Warka 20.06.16, Poznań.

      Bardzo wodniste, lekki posmak słodowy, brak gazu, brak piany, lekki skunks. Okocim Eksportowe lepsze (!).
      Okocim Eksportowe i to drugie - Cztery Chmiele - to eksplozja smaku, zapachu i w ogóle wszystkiego przy syfie jakim jest Lech Premium.

      Comment

      • marqqq
        Senior
        • 12-2014
        • 660

        Machnąłem wczoraj prosto z butelki 0,65L. Kupiłem w szale zakupowym wczoraj w Biedronce, bo u mnie jedynie Tyskaczowe wypusty od kompanii z reguły.
        Dojlid nigdy nie widzę, a Poznań to od święta się pojawi.
        Nie da się ukryć, że z jakichś względów smakuje inaczej niż inne koncerniaki i markeciaki.
        Nie było schłodzone, leżało sobie w szafce.

        Comment

        • Obywatel1978
          Senior
          • 09-2007
          • 281

          W Biedronce ostatnio bied(r)a z piwem - same koncerniaki reklamowane do bólu w TV i najtańsze sikacze. Najlepszym aktualnie piwem w Biedronce jest... Cechowe bezglutenowe.

          Comment

          • dlugas
            Senior
            • 04-2006
            • 4014

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Obywatel1978 Wyświetlenie odpowiedzi
            W Biedronce ostatnio bied(r)a z piwem - same koncerniaki reklamowane do bólu w TV i najtańsze sikacze. Najlepszym aktualnie piwem w Biedronce jest... Cechowe bezglutenowe.
            śmiem zaoponować
            w mojej Biedrze w ciągłej ofercie jest Pilzner Urquell za 3,99zł
            na promocji był specjal z rokitnikiem

            Od biedy lepiej kupić już tyskie klasyczne ciemne czy czerwone niż tyskolecha w wielkiej flaszce

            Tak wygląda sytuacja w moich robakach
            Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
            Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
            FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

            Comment

            • Lhunbleidd
              Senior
              • 06-2014
              • 196

              U mnie oprócz PU w tejże cenie i Specjala leży jeszcze Triple Blond Corneliusa za 2.99.
              Dwa tygodnie temu rzucili niedużo Staropramena za 3,49PLN (jeśli dobrze pamiętam) i śmiem twierdzić bardzo smacznej warce (co nie jest oczywiste).
              A wczoraj na burzliwy wieczór zakupiłem sobie VIP Lager i zgodnie z przewidywaniami ozdobił mi zlew

              Comment

              • Obywatel1978
                Senior
                • 09-2007
                • 281

                U mnie "rzucili" do Biedronek Super Bock Sabor Autentico - całkiem pijalne portugalskie piwko, które niestety nie ma na brorwar.biz swojego wątku.

                Sześciopaczek już czeka na piątek, piąteczek, piątunio

                Comment

                • yaro74
                  PremiumUżytkownik
                  • 09-2012
                  • 2089

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Obywatel1978 Wyświetlenie odpowiedzi
                  U mnie "rzucili" do Biedronek Super Bock Sabor Autentico - całkiem pijalne portugalskie piwko, które niestety nie ma na brorwar.biz swojego wątku.
                  Jeśli piwo nie ma wątku, to możesz go założyć.
                  A to piwo jest słabe i jest od dawna:

                  Comment

                  • Obywatel1978
                    Senior
                    • 09-2007
                    • 281

                    yaro74, w tamtym wątku jest trochę bałagan bo nie odnosi się on do jednego, konkretnego piwa, a do kilku różnych, o czym wspominają tam niektórzy użytkownicy, włącznie z założycielem tematu. Mi chodzi konkretnie o Super Bock Sabor Autentico 5,2% Alk, który nie ma swojego wątku, a inne piwa marki Super Bock mają:



                    Last edited by Obywatel1978; 01-06-2016, 21:31.

                    Comment

                    • yaro74
                      PremiumUżytkownik
                      • 09-2012
                      • 2089

                      To jest właśnie to piwo, zmieniała sie na przestrzeni lat zawartość alkoholu. Napis sabor autentico oznacza autentyczny smak i jest widoczne na etykietach w postach 9, 14 i 24 jak i na etykiecie piwa Stout w ostatnim z podanych przez Ciebie linków.
                      A tu masz wszystkie Super Bocki:

                      Comment

                      • Pivotal
                        Senior
                        • 05-2013
                        • 671

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Obywatel1978 Wyświetlenie odpowiedzi
                        U mnie "rzucili" do Biedronek Super Bock Sabor Autentico - całkiem pijalne portugalskie piwko, które niestety nie ma na brorwar.biz swojego wątku.

                        Sześciopaczek już czeka na piątek, piąteczek, piątunio
                        Spoko, już jest, sprawdź tutaj: https://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=25640

                        Comment

                        • Javox
                          PremiumUżytkownik
                          • 11-2009
                          • 6134

                          Nowa okolicznościowa blacha... jest okazja pomęczyć Leszka...

                          Ale moja mowa będzie krótka :

                          Piana - więcej na początku potem cienka niepełna warstewka, lacing znikomy.
                          Barwa - złota, jasna słomka.
                          Gaz - jakby niższy od średniej. Na początku z trzaskiem i pianą znika.
                          Aromat - słód z lekkim ziołowym zielskiem.
                          Smak - słodkawe nieprzyjemnie /to pewnie efekt HGB/, słód i trochę płaskiej trawiastości. Goryczka słabo odczuwalna.

                          Nie mroziłem bo chciałem mieć możliwość coś wyczuć... ale i tak raczej słabiutko.
                          Attached Files

                          Comment

                          • tfur
                            Senior
                            • 05-2006
                            • 1303

                            byłem ostatnio na masówce, pąsorowanej przez lecha
                            (pąsor to sponsor, który wstawia taką lipę, że ze wstydu pąsowieje)
                            do wyboru był lech w puszce, w plastiku oraz lite
                            za jedyne 12 peelena nabyłem premiumową blachę...
                            i dalej nastąpił rozdział, który autor postanawia pominąć
                            wzorem twórcy wiekopomnego poematu 'moskwa - pietuszki'
                            a to z racji nagromadzenia słów uważanych za niecenzuralne
                            to coś w puszce, ta kwaśnawa woda z gorzkim posmakiem
                            to kompletna piwna aberracja. to nie premium, ale dno den
                            dość powiedzieć, że potem piłem już tylko wodę
                            nawet żywiec jest przy lechu rasowym lagerem z chmielowym zębem
                            veni, emi, bibi

                            Comment

                            • michael50
                              Senior
                              • 06-2013
                              • 325

                              Od czasu do czasu pokuszę się na Leszka. Dziś również postanowiłem odświeżyć sobie z nim znajomość. Lech jak to Lech, myślę, że prezentuje równy, koncernowy poziom - choć mówię tu o wersji butelkowej, bo puszkową kupiłem jeden, jedyny raz i nie chcę do tego wracać...
                              Piwko jest bardzo orzeźwiające, przyzwoicie nagazowane i wchodzi nader gładko, zaryzykowałbym stwierdzenie, że bywa smaczne. Oczywiście nie ma się tu co doszukiwać czegoś więcej, niż spora wodnistość, nie za duży słód i praktycznie nieistniejąca goryczka, ale na ugaszenie pragnienia, czy na niewymyślny wieczór przy komputerze - w sam raz.
                              Oby tak pozostało.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎