Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Uboga oferta piwna w sklepach w Trójmieście.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kopyr
    Senior
    • 06-2004
    • 9475

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk Wyświetlenie odpowiedzi
    Kopyr tych wyjątków jest trochę więcej - Rugby z Omerty jeździ samodzielnie po piwa (to lokal, nie sklep, ale to nie zmienia faktu), Jarasty i Piotrek z Browarka i Czeskiego Raju też.

    Ps. Za wolno piszę...
    Ale to nadal są wyjątki. Poza tym Jarasty ma jednak bliżej do Czech, niż jakikolwiek sklep z Trójmiasta.
    blog.kopyra.com

    Comment

    • abernacka
      Senior
      • 12-2003
      • 10837

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika silvian Wyświetlenie odpowiedzi
      Jeśli będziesz w Żywcu to mogę Cię poczęstować Bonerem z Zawiercia, mam zamiar zabrać parę butelek.
      Tak dla twojej wiedzy Zawiercie jest położony bliżej 3miasta niż Żywiec i w tym temacie nie o to tu chodzi.
      Piwna turystyka według abernackiego

      Comment

      • abernacka
        Senior
        • 12-2003
        • 10837

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
        Ale to nadal są wyjątki. Poza tym Jarasty ma jednak bliżej do Czech, niż jakikolwiek sklep z Trójmiasta.
        Ale co to za problem dogadać się z Jarastym bądź pozyskiwać ciekawe piwa z obwodu kalingradzkiego, z północnych rejonów Niemiec bądź Litwy.
        Piwna turystyka według abernackiego

        Comment

        • kopyr
          Senior
          • 06-2004
          • 9475

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
          Ale co to za problem dogadać się z Jarastym bądź pozyskiwać ciekawe piwa z obwodu kalingradzkiego, z północnych rejonów Niemiec bądź Litwy.
          No właśnie problem jest, bo wtedy Jarasty musi mieć koncesję na handel hurtowy, która o ile dobrze pamiętam kosztuje 40 tysięcy zł. Litwa to jeszcze, ale obwód kaliningradzki to jest import spoza UE i też nie jest to takie proste jak sądzę.
          blog.kopyra.com

          Comment

          • abernacka
            Senior
            • 12-2003
            • 10837

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
            No właśnie problem jest, bo wtedy Jarasty musi mieć koncesję na handel hurtowy, która o ile dobrze pamiętam kosztuje 40 tysięcy zł. Litwa to jeszcze, ale obwód kaliningradzki to jest import spoza UE i też nie jest to takie proste jak sądzę.
            Dla chcącego nic trudnego. Jedna karczma z Gdańska oferuje "Trzy Niedźwiedzie" z Kaliningradu. Można? Można, tylko trzeba chcieć a nie iśc na łatwiznę!
            Last edited by abernacka; 07-06-2010, 13:45.
            Piwna turystyka według abernackiego

            Comment

            • Pendragon
              Senior
              • 03-2006
              • 13949

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
              Dla chcącego nic trudnego. Jedna karczma z Gdańska oferuje "Trzy Niedźwiedzie" z Kaliningradu. Można? Można, tylko trzeba chcieć a nie iśc na łatwiznę!
              No to napiszę kolejny raz - daj więcej informacji
              Zapewne ta co i kilka lat temu (nazwy nie pamiętam), ale teraz to tylko butelki?

              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

              Comment

              • abernacka
                Senior
                • 12-2003
                • 10837

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                No to napiszę kolejny raz - daj więcej informacji
                Zapewne ta co i kilka lat temu (nazwy nie pamiętam), ale teraz to tylko butelki?
                W lecie z kija a po za sezonem z flaszek. Ale jest!
                Piwna turystyka według abernackiego

                Comment

                • abernacka
                  Senior
                  • 12-2003
                  • 10837

                  #23
                  Posty do przeniesienia http://www.browar.biz/forum/showthread.php?p=901366#post901366

                  Nudą wieje
                  Piwna turystyka według abernackiego

                  Comment

                  • Pendragon
                    Senior
                    • 03-2006
                    • 13949

                    #24
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
                    No właśnie problem jest, bo wtedy Jarasty musi mieć koncesję na handel hurtowy, która o ile dobrze pamiętam kosztuje 40 tysięcy zł. Litwa to jeszcze, ale obwód kaliningradzki to jest import spoza UE i też nie jest to takie proste jak sądzę.
                    No tak, Jarasty nie może, ale chyba Drink Hala może? Ktoś tam od kogoś piwo bierze, bo przecież nie wszystko przywożą samodzielnie? Jest jeszcze 101 piw, ale po asortymencie Browarka i Drink hali widać, że to nie jest główne i jedyne źródło zaopatrzenia.
                    Dajcie znać kto tam ma koncesję na sprzedaż hurtową, to transport się znajdzie
                    Last edited by Pendragon; 07-06-2010, 13:57.

                    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                    Comment

                    • Pendragon
                      Senior
                      • 03-2006
                      • 13949

                      #25
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
                      W lecie z kija a po za sezonem z flaszek. Ale jest!
                      Znalazłem temat w archiwum http://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=54015
                      To napisz czy sezon już się u nich zaczął?

                      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                      Comment

                      • abernacka
                        Senior
                        • 12-2003
                        • 10837

                        #26
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                        Znalazłem temat w archiwum http://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=54015
                        To napisz czy sezon już się u nich zaczął?
                        W najbliższym czasie niestety nie będę miał okazji sprawdzić. Ostatni wypoczynek trzeba odpracować.
                        Piwna turystyka według abernackiego

                        Comment

                        • Samoglow
                          Senior
                          • 07-2007
                          • 606

                          #27
                          Ciekawe cóż chciałeś zawrzeć w tej błyskotliwej myśli...?

                          Comment

                          • abernacka
                            Senior
                            • 12-2003
                            • 10837

                            #28
                            Jeszcze jedno, bardzo proszę ustosunkuj się czy ciebie ten asortyment, który jest podobny do sklepów działających na naszym terenie w pełni ciebie zadawala?
                            Last edited by abernacka; 07-06-2010, 14:27.
                            Piwna turystyka według abernackiego

                            Comment

                            • abernacka
                              Senior
                              • 12-2003
                              • 10837

                              #29
                              Odsyłam ciebie do tego tematu: http://www.browar.biz/forum/showthre...366#post901366
                              Piwna turystyka według abernackiego

                              Comment

                              • Samoglow
                                Senior
                                • 07-2007
                                • 606

                                #30
                                Dziękuję, tylko skoro jest tam 75% ciekawych piw polskich w tym Grybów, którego jak dotąd na Pomorzu nie uraczyłem, to nie wiem co w tym sklepie jest nudnego. Osobiście pijam w 90% piwa polskie i te najbardziej sobie cenię. A taką nudę to może mi fundować każdy sklep w Gdyni. Ja się nie obrażę.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎