Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browar podróbek

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • AndrzejXII
    Junior
    • 02-2004
    • 14

    Browar podróbek

    Jako pracownik niezbyt popularnej na forum GŻ szanuję mniejsze browary za ich nowe gatunki piw. Jednak to co robi ostatnio Browar Jurand po prostu mi nie pasuje. Chodzi o co tu ukrywać podróbki. Najpierw wyprodukowali piwo Zingli w kolorystyce Ginger'a. Następnie piwo o nazwie Pilsener Elbląski w kolorystyce piwa Specjal. A ostatni wyczyn to piwo Tatar w kolorystyce piwa ............ oczywiście Tatra.
    Attached Files
  • żąleną
    Sojowe Oddziały Bojowe
    • 01-2002
    • 13239

    #2
    Nie do końca w kolorystyce, Tatra ma dużo więcej żółci i to soczystszej. Jednak zabieg, co tu dużo mówić, z gatunku słabych. Choć mutację nazwy nieźle wykombinowali.

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23799

      #3
      czy to piwo jest zlecone czy pod szyldem Juranda?
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • AndrzejXII
        Junior
        • 02-2004
        • 14

        #4
        Lepsze zdjęcie

        Przepraszam załączam jaśniejsze zdjęcie. Poprzednie było trochę mylące. Dodam jeszcze że piwo kosztuje w sklepie 1,25 zł.
        Attached Files

        Comment

        • AndrzejXII
          Junior
          • 02-2004
          • 14

          #5
          Odpowiedź dla Szefa

          Piwo Tatar produkowane jest przez Juranda dla Hurtowni Waspol mającej siedzibę w Wyszkowie i oddziały w Ciechanowie i Ostrołęce. Cena hurtowa netto to 85 groszy.

          Comment

          • anteks
            maruda
            • 08-2003
            • 10738

            #6
            czy próbował już ktoś tego wynalazku,cena za 0,5l bardzo atrakcyjna ale czy warto spróbować ?
            Last edited by anteks; 19-08-2005, 21:16.
            Mniej książków więcej piwa

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23799

              #7
              dzięki!

              sądzę że tu zlecający decyduje o tym jaka będzie szata graficzna etykiety. Co oczywiście nie oznacza że browar powinien się godzić na takie warunki, które mogą go więcej kosztować wizerunkowo niż warta jest taka współpraca... dla mnie to też nie jest w porządku. Niby etykieta się różni ale sugestia i niesmak pozostaje.
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                • 02-2001
                • 23799

                #8
                a może chcą zniszczyć Tatrę podobnym ale bardziej niepijalnym produktem
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • Ahumba
                  Senior
                  • 05-2001
                  • 8962

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks
                  czy próbował już ktoś tego wynalazku,cena za 0,5l bardzo atrakcyjna ale czy warto spróbować ?
                  Ponieważ jest w Ciechanowie, być może przy okazji giełdy jutro uda się zakupić jedną śtukę tego specyfiku.
                  Piszę tak bo cena sugeruje nie najlepsze wrażenia smakowe
                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                  Comment

                  • arcy
                    Senior
                    • 07-2002
                    • 7538

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika AndrzejXII
                    Jako pracownik niezbyt popularnej na forum GŻ szanuję mniejsze browary za ich nowe gatunki piw. Jednak to co robi ostatnio Browar Jurand po prostu mi nie pasuje. Chodzi o co tu ukrywać podróbki. Najpierw wyprodukowali piwo Zingli w kolorystyce Ginger'a. Następnie piwo o nazwie Pilsener Elbląski w kolorystyce piwa Specjal. A ostatni wyczyn to piwo Tatar w kolorystyce piwa ............ oczywiście Tatra.
                    Cóż, jedni kupują browary i je zamykają, inni "podrabiają". Takie są prawa rynku, a GŻ może pozwać Juranda do sądu i domagać się zaprzestania takich praktyk.

                    Comment

                    • AndrzejXII
                      Junior
                      • 02-2004
                      • 14

                      #11
                      A niektórzy

                      A Browar Jurand i podrabia i zamyka. Browar Szczytno to teraz bardziej Polmos niż Browar. Ale bardziej mi żal Browaru w Biskupcu. To naprawdę było piwko.

                      Comment

                      • arcy
                        Senior
                        • 07-2002
                        • 7538

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika AndrzejXII
                        A Browar Jurand i podrabia i zamyka. Browar Szczytno to teraz bardziej Polmos niż Browar. Ale bardziej mi żal Browaru w Biskupcu. To naprawdę było piwko.
                        Masz rację. Ale i tak GŻ nienawidzę, za to, że "zlikwidowała" moje ulubione piwo w licealnych czasach - Krakusa

                        Comment

                        • AndrzejXII
                          Junior
                          • 02-2004
                          • 14

                          #13
                          Ok

                          Tu mnie masz. Też żal mi tego piwka a i Eurospecjala też bym ponownie spróbował.

                          Comment

                          • adam16
                            Senior
                            • 02-2001
                            • 9865

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
                            Masz rację. Ale i tak GŻ nienawidzę, za to, że "zlikwidowała" moje ulubione piwo w licealnych czasach - Krakusa
                            No właśnie - po moim ukochanym Krakusie została mi tylko koszulka.
                            Browar Hajduki.
                            adam16@browar.biz
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                            Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                            Comment

                            • Shlangbaum
                              Senior
                              • 03-2005
                              • 5828

                              #15
                              Jeszcze jeden taki numer i kasuje ten browar z ulubionych. Jakby robił tylko takie piwa to by nie był w moim dzienniku tak wysoko w pierwszej dziesiątce...ale jak się wkurzę to przestanę pić ich produkty.
                              "Chamstwa nie znoszę. I wyrwałem chwasta, bo po co takie ma żyć." - PSY 2

                              Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎