Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browar podróbek

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Shlangbaum
    Senior
    • 03-2005
    • 5828

    #61
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
    Aha i nie zrozumiałeś dobrze mojej wypowiedzi bo ja właśnie oskarżam o te ptaktyki dużych. A fragment który cytujesz jest nawiązaniem do słów Juranda (forumowicza a NIE browaru) - nie chodzi, że Jurand browar tak robi tylko, że o tym procederze wspomniał Jurand - forumowicz.
    Aha, teraz to rozumiem. Jakoś mi się to wcześniej takie niekoherentne wydawało

    Krakowski Konkurs Piw Domowych !

    Comment

    • AndrzejXII
      Junior
      • 02-2004
      • 14

      #62
      Tego się bałem

      Tak jak się bałem wielu z was odbiega zupełnie od tematu podrabiania piwa. Skupiacie sie za to na GŻ. Nie o nią tu chodzi. Przyznałem że pracuję w GŻ bo ukrywanie tego i późniejsze odkrycie (w moim profilu) jeszcze bardziej rozmyło by problem który przedstawiłem. Cieszę się też że parę osób zauważa podobieństwo i inne aspekty podszywania się po markę. Dzięki paru postom dowiedziałem się też o innych nazwijmy to "podobnych produktach". Poznałem właśnie nowy dla mnie produkt Browaru Głubczyce. Kolorystyka czarna a nazwa SPECIAL. Jeśli nie znacie mogę zamieścic zdjęcie.

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19168

        #63
        a ja dalej się upieram, że mówimy o takim samym podobieństwie jak tenis do penisa.
        Last edited by e-prezes; 10-09-2005, 09:44.

        Comment

        • Kemp
          Senior
          • 03-2002
          • 357

          #64
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika AndrzejXII
          ... Cieszę się też że parę osób zauważa podobieństwo i inne aspekty podszywania się po markę. Dzięki paru postom dowiedziałem się też o innych nazwijmy to "podobnych produktach". Poznałem właśnie nowy dla mnie produkt Browaru Głubczyce. Kolorystyka czarna a nazwa SPECIAL. Jeśli nie znacie mogę zamieścic zdjęcie.
          Na kolegi miejscu podchodziłbym do nazw piw raczej z większym dystansem. To nie GŻ wymyśliła i wprowadziła na rynek markę SPECIAL. W latach 80 i 90 było sporo browarów ( np. Braniewo, Browar Olsztyn jeszcze zanim powstała spółka Jurand, Kętrzyn i wiele wiele innych ) używających tej nazwy. W zasadzie można ją potraktować jako markę tradycyjną jak np. w odniesieniu do wódek Żytnia ( ptrodukowały ją chyba wszystkie polmosy).
          Na poczatku lat 90 pojawiło się opracowanie ( nie jestem w 100 %pewien - Pawła Piotrowskiego ) używanych w Polsce nazw piw. Myślę, że wielu forumowiczów jest w jego posiadaniu.
          Kemp

          Comment

          • Shlangbaum
            Senior
            • 03-2005
            • 5828

            #65
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Kemp
            Na poczatku lat 90 pojawiło się opracowanie ( nie jestem w 100 %pewien - Pawła Piotrowskiego ) używanych w Polsce nazw piw. Myślę, że wielu forumowiczów jest w jego posiadaniu.
            Michael Jackson,Piwa: przegląd gatunków polecany przez światowej sławy eksperta, przekł. z ang. Monika Sobejko, Jacek Fitt, Arkadiusz Belczyk [oprac. rozdz. o piwach polskich Andrzej Witak], Bielsko-Biała, Pascal, 1994.
            Last edited by Shlangbaum; 10-09-2005, 13:21.

            Krakowski Konkurs Piw Domowych !

            Comment

            • Kemp
              Senior
              • 03-2002
              • 357

              #66
              To swoją drogą, ale choedziło mi o opracowanie, które możma było zdobyć na giełdach.
              Kemp

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎