Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

sklep internetowy Browar Czarnków

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • magstroz
    Member
    • 05-2006
    • 75

    sklep internetowy Browar Czarnków

    Co sądzicie o powstaniu sklepu internetowego Browaru Czarnków?
  • skandal
    Senior
    • 05-2002
    • 1439

    #2
    Tzn ten sklep już powstał czy co sądzimy o takim pomyśle powstania? Jak już jest to poprosze jakiś link.

    Comment

    • kham
      Senior
      • 01-2006
      • 751

      #3
      Pomysł fajny. Najlepiej w 5l beczułkach sprzedawać. Idealne na imprezkę i częstowanie gości.

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19167

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika skandal
        Tzn ten sklep już powstał czy co sądzimy o takim pomyśle powstania? Jak już jest to poprosze jakiś link.
        na stronie linku nie ma, zatem chodzi o projekt...
        to browar musi skalkulować czy mu się to opłaca. kupno sklepiku (czasem jest za darmo) + jedną osobę do obsługi + umowa z kurierem i wio...
        beczulki byłyby fajne, ale na coś takiego może sobie pozwolić większy browar (raczej niestety).
        popieram pomysł ogólnie!

        Comment

        • Bombadil13
          • 05-2005
          • 2479

          #5
          Ja też jestem za
          I zgłaszam się jako pierwszy klient, niezależnie czy będą to beczułki, czy beczki, czy butelki, czy PET-y... E! nie PETy nie! Teraz to mnie poniosło. Chociaż! A co tam, niech będą nawet PETy byle piwo było tak dobre jak jest.
          Poszukuję

          Comment

          • Shlangbaum
            Senior
            • 03-2005
            • 5828

            #6
            Browar Żnin ma taki sklep. Problemem jest tylko cena transportu piwa - wychodzi za drogo - tego błędu i Czarnków musiałby uniknąć.

            Może dogadacie się ze Żninem i jeszcze z Fortuną i zrobicie wspólny Wielkopolski Piwny Sklep Internetowy Tańsze koszty, lepsza reklama, lepszy wybór dla kupującego (przy obowiązkowej skrzynce może do niej włożyć kilka różnych piw) a co za nim idzie lepszy obrót

            Krakowski Konkurs Piw Domowych !

            Comment

            • kham
              Senior
              • 01-2006
              • 751

              #7
              Właśnie dla tego proponowałem beczki. Nie płacisz za transport szkła a 5l to akurat by się do grila nadawało.

              Comment

              • lukex
                Senior
                • 12-2005
                • 262

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika magstroz
                Co sądzicie o powstaniu sklepu internetowego Browaru Czarnków?
                troszke mało sprecyzowane...tzn to ma być fan shop czy jak? koszulka z eire ciemne(front) byla by przyjemna a na plecach nieduze logo browaru

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  • 02-2001
                  • 23799

                  #9
                  może ciekawym wyjściem byłoby nawiązanie współpracy z BrowarBizem gdzie jest możliwość aby różne sklepiki funkcjonowały w jednym miejscu
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  • e-prezes
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 19167

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kham
                    Właśnie dla tego proponowałem beczki. Nie płacisz za transport szkła a 5l to akurat by się do grila nadawało.
                    a jak sobie wyobrażasz naopełnianie takich beczek?? do tego musi być odpowiednie urządzenie, które browar musiałby zakupić. w Polsce stosuje coś takiego tylko browar Tyski i to też nie jestem pewien czy nie robi tego za niego zleceniobiorca z Czech lub Niemiec gdzie takie opakowania są modne i powszechne.

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shlangbaum
                    Może dogadacie się ze Żninem i jeszcze z Fortuną i zrobicie wspólny Wielkopolski Piwny Sklep Internetowy Tańsze koszty, lepsza reklama, lepszy wybór dla kupującego (przy obowiązkowej skrzynce może do niej włożyć kilka różnych piw) a co za nim idzie lepszy obrót
                    no nie jestem pewien czy tak wyjdzie taniej. koszt dowozu do wspólnego magazynu i wspólne go magazynowanie też kosztuje.

                    Comment

                    • kham
                      Senior
                      • 01-2006
                      • 751

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika lukex
                      troszke mało sprecyzowane...tzn to ma być fan shop czy jak? koszulka z eire ciemne(front) byla by przyjemna a na plecach nieduze logo browaru
                      Tia i plecaczek typu lodówka turystyczna z wyprofilowanymi miejscami na buteleczki.
                      A serio to na sprzedaży gadrzetów to taki sklep by pewnie lepiej zarobił niz na samym piwie.

                      Comment

                      • e-prezes
                        Senior
                        • 05-2002
                        • 19167

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
                        może ciekawym wyjściem byłoby nawiązanie współpracy z BrowarBizem gdzie jest możliwość aby różne sklepiki funkcjonowały w jednym miejscu
                        jeśli chodzi o gadżety, TAK, ale nie w przypadku piwa

                        Comment

                        • e-prezes
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 19167

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kham
                          Tia i plecaczek typu lodówka turystyczna z wyprofilowanymi miejscami na buteleczki.
                          A serio to na sprzedaży gadrzetów to taki sklep by pewnie lepiej zarobił niz na samym piwie.
                          zapominasz, że ktoś musiałby to najpierw zrobić za własne pieniądze. jakoś do sklepiku Starego Krakowa na Giełdzie Krakowskiej nie ustawiały się kolejki za gadżetami.

                          Comment

                          • kham
                            Senior
                            • 01-2006
                            • 751

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
                            a jak sobie wyobrażasz naopełnianie takich beczek?? do tego musi być odpowiednie urządzenie, które browar musiałby zakupić. w Polsce stosuje coś takiego tylko browar Tyski i to też nie jestem pewien czy nie robi tego za niego zleceniobiorca z Czech lub Niemiec gdzie takie opakowania są modne i powszechne.

                            Na początek chodźby ręczne by sprawdzić czy się przyjmie.

                            no nie jestem pewien czy tak wyjdzie taniej. koszt dowozu do wspólnego magazynu i wspólne go magazynowanie też kosztuje.
                            Tego bym się obawiał

                            Comment

                            • ART
                              mAD'MINd
                              • 02-2001
                              • 23799

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
                              jeśli chodzi o gadżety, TAK, ale nie w przypadku piwa
                              a co to za różnica?

                              nie chodzi mi tutaj o to abym ja oferował piwo. po prostu jest taka techniczna możliwość aby istniało kilka sklepików prowadzonych indywidualnie przez różne podmioty wewnątrz struktury browarbizu.
                              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎