Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Feldschlößchen, Karlsquell Weizen

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10384

    Feldschlößchen, Karlsquell Weizen

    Pet 0,5 litra, alkohol 5 %, eks. brak, zakrętka dedykowana piwu
    Kolor - miodowo-pomarańczowy, mętny
    Piana - drobna, średniowysoka, trwała
    Zapach - pszeniczno-bananowy plus aromat drożdżowy
    Gaz - okey
    Smak - lekko pszeniczny, delikatne drożdże, lekko bananowy, średnio słodkie, średnia goryczka plus lekko kwaskowate nuty
    Dobre pszeniczne, orzeźwiające piwo

    W moim "zbiorze" piw zagr. nr 1279 ( 768 opisane na forum ) 668 - nowe na forum (moje)
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9733

    #2
    Hm, Twoje zdrowie za apetyczny opis Kristallweizen .
    Nie byłbym sobą, gdybym się dociekliwie nie spytał, czy opisywane piwo to Feldschloesschen (sorry, ale nie będę się bawić w niemiecką czcionkę) niemieckie (www.feldschloesschen.de) czy Feldschloesschen szwajcarskie (www.feldschloesschen.ch).
    Sęk w tym, że na żadnej z tych stron nie ma takiego produktu...
    Jeżeli kupiłeś to w ALDI w Niemczech, to wychodzi na opcję niemiecką. Zresztą - jeden pies (Saba?), i tak to wszystko Carlsberg .

    Comment

    • sibarh
      PremiumUżytkownik
      • 01-2005
      • 10384

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
      Hm, Twoje zdrowie za apetyczny opis Kristallweizen .
      Nie byłbym sobą, gdybym się dociekliwie nie spytał, czy opisywane piwo to Feldschloesschen (sorry, ale nie będę się bawić w niemiecką czcionkę) niemieckie (www.feldschloesschen.de) czy Feldschloesschen szwajcarskie (www.feldschloesschen.ch).
      Sęk w tym, że na żadnej z tych stron nie ma takiego produktu...
      Jeżeli kupiłeś to w ALDI w Niemczech, to wychodzi na opcję niemiecką. Zresztą - jeden pies (Saba?), i tak to wszystko Carlsberg .
      Piwo robione jest dla niemieckiej sieci Markt. A tak sie prezentuje
      Attached Files
      2800 nowe piwa opisałem na forum
      Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
      Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎