Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Plebiscyt na Piwo Roku 2009 - komentarze i uwagi

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23782

    Plebiscyt na Piwo Roku 2009 - komentarze i uwagi

    2010.02.04:

    W tym temacie zapraszam do komentowania Plebiscytu na Piwo Roku 2009. Podstawowe informacje na temat Plebiscytu znajdziesz tu: http://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=86633

    -----------------------------------------------

    Dzięki aktywistom, którzy pomagali mi pilnie w ustaleniu dostępności sporej grupy piwek powstał formularz głosowania - dla naszego dorocznego browarbizowego Plebiscytu na Piwo Roku:

    http://www.browar.biz/piworoku.php

    Osoby zarejestrowane po 31.12.2009 lub mające przed tą datą mniej niż 1 post/ocenę muszą poczekać do następnego Plebiscytu na udział.

    To tak wstępnie. Proszę zerkać, głosować i komentować
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • kopyr
    Senior
    • 06-2004
    • 9475

    #2
    Super, zostały zrealizowane nasze postulaty.

    No to teraz Panie i Panowie trzeba zrobić rekordową frekwencję.

    EDIT: Co prawda z racji bojkotowania ARTomatu nie będę miał mnożnika, ale i tak się cieszę.
    Last edited by kopyr; 04-02-2010, 19:25.
    blog.kopyra.com

    Comment

    • kopyr
      Senior
      • 06-2004
      • 9475

      #3
      A jak rozumieć to sformułowanie
      Uzasadnienie swego wyboru nie jest wymagane, jednak mile widziane.
      Gdzie to uzasadnienie umieścić?
      EDIT: A przepraszam już widzę. A coś się potem będzie działo z tym komentarzem?
      Last edited by kopyr; 04-02-2010, 19:29.
      blog.kopyra.com

      Comment

      • kopyr
        Senior
        • 06-2004
        • 9475

        #4
        Warnijskie w specjalnych?
        IMO powinno być po prostu w jasnych lagerach. Ono tam zupełnie nie pasuje do tych wszystkich Reddsów, Freeqów czy Miodowych.
        blog.kopyra.com

        Comment

        • giudice
          Gość
          • 07-2005
          • 231

          #5
          Kiedy wybieramy?

          "Plebiscyt trwa od 1.II.2010 do 14.II.2010."

          Dziś mamy 4.II.2010.

          Czyli nie 2 tyg. jest na głosowanie a w zasadzie od dziś 10 dni.

          Comment

          • JAckson
            Senior
            • 05-2004
            • 6122

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
            Super, zostały zrealizowane nasze postulaty.

            No to teraz Panie i Panowie trzeba zrobić rekordową frekwencję.

            EDIT: Co prawda z racji bojkotowania ARTomatu nie będę miał mnożnika, ale i tak się cieszę.
            Cieszę się również, że ART żywo reaguje na postulaty. O ile dobrze pamiętam sam proponowałem docenienie artomatooceniaczy. Niestety w 2009 roku wykonałem ~1 ocenę przy pomocy artomatu i :buźka wypinającą pupę:.
            Ciekawy jestem wyników i wpływu braku wag.
            MM961
            4:-)

            Comment

            • docent
              Senior
              • 10-2002
              • 5205

              #7
              No to nastała prawdziwa rewolucja w corocznym plebiscycie! Zniesienie wag, docenienie aktywnych forumowiczów, nowe kategorie - wielce ciekaw jestem wyników tegorocznego plebiscytu!
              Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
              Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
              Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
              Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

              Comment

              • leona
                PremiumUżytkownik
                • 07-2009
                • 5853

                #8
                Mało casu, mało casu kruca bomba


                PS: uważam za niezbyt sprawiedliwe promowanie takich ARTomatoNabijaczy jak ja, którzy są tutaj ledwie parę miesięcy
                Last edited by leona; 04-02-2010, 21:05.

                Comment

                • kopyr
                  Senior
                  • 06-2004
                  • 9475

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
                  PS: uważam za niezbyt sprawiedliwe promowanie takich ARTomatoNabijaczy jak ja, którzy są tutaj ledwie parę miesięcy
                  Myślę, że to rozwiązanie przede wszystkim promuje ARTomat. I dobrze. Nauczyłem się już coś wyczuwać nosem to i może bojkot się skończy
                  blog.kopyra.com

                  Comment

                  • skitof
                    Senior
                    • 11-2007
                    • 2478

                    #10
                    Rzeczywiście ciekawe i dobre zmiany. Szczególnie podoba mi się docenienie osób aktywnie korzystających z artomatu, bo wymaga on krytycznego podejścia do piwa i umotywowania sensorycznego swoich wrażeń. Ponadto użytkownik artomatu degustuje większą ilość różnych piw, nie ogranicza się do kilku wybranych marek, a to też świadczy o jego większej kompetencji w wyborze najlepszych piw spośród kilkuset.

                    Comment

                    • Maidenowiec
                      Senior
                      • 07-2004
                      • 2287

                      #11
                      Nie zgodzę się z tą teorią. Ja na ten przykład nie skorzystałem chyba jeszcze ani razu z artomatu.
                      Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

                      Thou shallt not spilleth thy beer!

                      Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

                      Comment

                      • e-prezes
                        Senior
                        • 05-2002
                        • 19159

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika skitof Wyświetlenie odpowiedzi
                        .... Ponadto użytkownik artomatu degustuje większą ilość różnych piw, nie ogranicza się do kilku wybranych marek, a to też świadczy o jego większej kompetencji w wyborze najlepszych piw spośród kilkuset.
                        bzumy pleciesz...
                        przy takiej różnorodności piw zagranicznych oraz bolesnej małości i miałkości naszych piw niska frekwencja w ocenianiu piw polskich nie oznacza ignorancji degustacyjnej czy braku umiejętności oceny.

                        Comment

                        • Krzysztof
                          Senior
                          • 04-2001
                          • 1689

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maidenowiec Wyświetlenie odpowiedzi
                          Nie zgodzę się z tą teorią. Ja na ten przykład nie skorzystałem chyba jeszcze ani razu z artomatu.
                          To podobnie jak ja.
                          Jesteś zainteresowany browarem restauracyjnym napisz do mnie. Znam to od podszewki.
                          www.twojmalybrowar.pl

                          Comment

                          • jacer
                            Senior
                            • 03-2006
                            • 9875

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maidenowiec Wyświetlenie odpowiedzi
                            Nie zgodzę się z tą teorią. Ja na ten przykład nie skorzystałem chyba jeszcze ani razu z artomatu.
                            Ja może raz.

                            Nie interesują mnie jakieś punkty, bo nie one świadczą o smakowitości piwa. Lepiej się skupić na dokładnym opisaniu wrażeń smakowych i zapachowych.
                            Milicki Browar Rynkowy
                            Grupa STYRIAN

                            (1+sqrt5)/2
                            "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                            "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                            No Hops, no Glory :)

                            Comment

                            • kopyr
                              Senior
                              • 06-2004
                              • 9475

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maidenowiec Wyświetlenie odpowiedzi
                              Nie zgodzę się z tą teorią. Ja na ten przykład nie skorzystałem chyba jeszcze ani razu z artomatu.
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                              bzumy pleciesz...
                              przy takiej różnorodności piw zagranicznych oraz bolesnej małości i miałkości naszych piw niska frekwencja w ocenianiu piw polskich nie oznacza ignorancji degustacyjnej czy braku umiejętności oceny.
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysztof Wyświetlenie odpowiedzi
                              To podobnie jak ja.
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
                              Ja może raz.

                              Nie interesują mnie jakieś punkty, bo nie one świadczą o smakowitości piwa. Lepiej się skupić na dokładnym opisaniu wrażeń smakowych i zapachowych.
                              No i dobra i przebolejemy ten brak mnożnika, tak? Zasada jest prosta i czytelna. Chcesz mieć mnożnik oceń 10 piw w ARTomacie. I ja pewnie ocenię.
                              blog.kopyra.com

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎