Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przy piwie o Igrzyskach w Soczi.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • VanPurRz
    Senior
    • 09-2008
    • 4229

    Przy piwie o Igrzyskach w Soczi.

    Jestem w szoku, że nie ma takiego tematu. Dzisiaj zacznijmy spokojnie - niezły występ biathlonistek, a.....teraz coś pięknego, aż brak słów. KAMIL STOCH Otwieramy butelki
    "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"
  • gwzd
    Senior
    • 01-2012
    • 622

    #2
    Russian Imperial Stoch, eee znaczy stout , jak znalazł na taką okazję

    Comment

    • VanPurRz
      Senior
      • 09-2008
      • 4229

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika gwzd Wyświetlenie odpowiedzi
      Russian Imperial Stoch, eee znaczy stout , jak znalazł na taką okazję
      Dobra nazwa na piwo
      "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

      Comment

      • robox
        = kapslarz =
        • 11-2002
        • 8188

        #4
        Trzeba pogratulować, do tego w niezłym stylu

        Comment

        • gwzd
          Senior
          • 01-2012
          • 622

          #5
          Niezłym? To był nokaut

          Comment

          • robox
            = kapslarz =
            • 11-2002
            • 8188

            #6
            Zgadza się ... byłem za delikatny

            Comment

            • iron
              Senior
              • 08-2002
              • 6703

              #7
              To wszystko prawda, ale mam ambiwalentne uczucia.

              Zwycięstwo w fenomenalnym stylu, ale ciągle zostaje w tyle głowy, że Stoch miał szczęście, że trafił na niemoc zawodników którzy byli przed sezonem "papierowymi" faworytami, a Małysz będąc dominatorem w Salt Lake City trafił na "organizatorów", którzy nie potrafili należycie przygotować zeskoku...

              No ale nie ulega dyskusji, że szczęście szczęściem, ale trzeba umieć je wykorzystać i trzeba mieć też umiejętności, żeby to osiągnąć.

              Jest jeden pozytyw - że farciarz Wojciech "master of bottle" Fortuna przestanie być jedynym mistrzem olimpijskim w skokach - bo obecny mistrz olimpijski legitymuje się poza tym (i mam nadzieję że nie ostatnim) złotym medalem olimpijskim jeszcze innymi osiągnięciami na niwie skoków, czego mistrzowi butelki ewidentnie brakowało...
              Także złoty medal olimpijski w skokach narciarskich został odczarowany
              Last edited by iron; 10-02-2014, 00:06.
              bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
              Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
              Rock, Honor, Ojczyzna

              Comment

              • żąleną
                Sojowe Oddziały Bojowe
                • 01-2002
                • 13239

                #8
                Nie oglądałem, ale i tak się wypowiem.

                Muszę powiedzieć, że nie spodziewałem się takiego rozwoju sytuacji po zakończeniu kariery przez Małysza. Myślałem, że bez konia pociągowego wszystko się po prostu rypnie. A tu nie tylko się nie rypło, ale pojawił się inny koń i ma kolegów koni, którzy też dziarsko przebierają kopytami.

                Comment

                • darekd
                  PremiumUżytkownik
                  • 02-2003
                  • 12202

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
                  Jest jeden pozytyw - że farciarz Wojciech "master of bottle" Fortuna przestanie być jedynym mistrzem olimpijskim w skokach - bo obecny mistrz olimpijski legitymuje się poza tym (i mam nadzieję że nie ostatnim) złotym medalem olimpijskim jeszcze innymi osiągnięciami na niwie skoków, czego mistrzowi butelki ewidentnie brakowało...
                  Także złoty medal olimpijski w skokach narciarskich został odczarowany
                  Co się czepiasz p.Wojtka? Co prawda jego nazwiskiem ochrzczono jeden z browarów, ale Małysz zajął jego miejsce w studiu TVP

                  Comment

                  • iron
                    Senior
                    • 08-2002
                    • 6703

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekd Wyświetlenie odpowiedzi
                    Co się czepiasz p.Wojtka? Co prawda jego nazwiskiem ochrzczono jeden z browarów, ale Małysz zajął jego miejsce w studiu TVP
                    Czyli sytuacja win-win - i wilk syty i owca cała
                    bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                    Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                    Rock, Honor, Ojczyzna

                    Comment

                    • VanPurRz
                      Senior
                      • 09-2008
                      • 4229

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
                      To wszystko prawda, ale mam ambiwalentne uczucia.

                      Zwycięstwo w fenomenalnym stylu, ale ciągle zostaje w tyle głowy, że Stoch miał szczęście, że trafił na niemoc zawodników którzy byli przed sezonem "papierowymi" faworytami, a Małysz będąc dominatorem w Salt Lake City trafił na "organizatorów", którzy nie potrafili należycie przygotować zeskoku...

                      No ale nie ulega dyskusji, że szczęście szczęściem, ale trzeba umieć je wykorzystać i trzeba mieć też umiejętności, żeby to osiągnąć.

                      Jest jeden pozytyw - że farciarz Wojciech "master of bottle" Fortuna przestanie być jedynym mistrzem olimpijskim w skokach - bo obecny mistrz olimpijski legitymuje się poza tym (i mam nadzieję że nie ostatnim) złotym medalem olimpijskim jeszcze innymi osiągnięciami na niwie skoków, czego mistrzowi butelki ewidentnie brakowało...
                      Także złoty medal olimpijski w skokach narciarskich został odczarowany
                      Maćku , fartem to mógł wygrać o metr ale on ich zdeklasował.
                      "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                      Comment

                      • dyczkin
                        Serce w kolorze blaugrana
                        • 05-2011
                        • 3657

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
                        Maćku , fartem to mógł wygrać o metr ale on ich zdeklasował.
                        Iron o Fortunie pisał to.
                        Last edited by dyczkin; 10-02-2014, 11:03.
                        Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                        Moje warzenie // Piwny Wojownik

                        Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                        Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                        Comment

                        • VanPurRz
                          Senior
                          • 09-2008
                          • 4229

                          #13
                          Nawiązywałem do I akapitu gdzie Żelazny pisał o "szczęściarzu" Stochu
                          "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                          Comment

                          • iron
                            Senior
                            • 08-2002
                            • 6703

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
                            Maćku , fartem to mógł wygrać o metr ale on ich zdeklasował.
                            Nie chodziło mi że fartem wygrał Stoch, tylko, ze ma szczęście, że inni potencjalnie silniejsi zawodnicy nie trafili z formą na IO.
                            Zasługą Stocha i Kruczka (pewnie nawet jego wiekszą) jest niewatpliwie, że oni trafili...

                            I tyle.
                            bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                            Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                            Rock, Honor, Ojczyzna

                            Comment

                            • yaro74
                              PremiumUżytkownik
                              • 09-2012
                              • 2089

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
                              Nie chodziło mi że fartem wygrał Stoch, tylko, ze ma szczęście, że inni potencjalnie silniejsi zawodnicy nie trafili z formą na IO.
                              Zasługą Stocha i Kruczka (pewnie nawet jego wiekszą) jest niewatpliwie, że oni trafili...

                              I tyle.
                              Na podstawie czego twierdzisz, że inni zawodnicy są potencjalnie silniejsi, skoro to Stoch jest liderem Pucharu Świata i ma najwięcej wygranych konkursów w tym sezonie. Równie dobrze można napisac, że to np. Diethart miał szczęście, że Stoch nie trafił z formą na turniej czterech skoczni.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎