Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Plebiscyt na Piwo Roku 2013 - komentarze i uwagi

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • iron
    Senior
    • 08-2002
    • 6703

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
    Już obniżyło loty
    Niestety to prawda - pite tydzień temu już nie było tym, które było w czasie premiery...
    bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
    Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
    Rock, Honor, Ojczyzna

    Comment

    • Piktor
      Senior
      • 11-2011
      • 109

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika lzkamil Wyświetlenie odpowiedzi
      Nie ma co się wstydzić swojego gustu bo de gustibus... ale u mnie też Imperator nawet nie wskoczył na pudło bo dla mnie to nie jest porter bałtycki tylko amerykańska wariacja na temat portera bałtyckiego, względnie porter amerykańsko-bałtycki Lubię goryczkę, więc uważam że to dobre piwo, tylko niezgodne ze stylem.
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wrednyhawran Wyświetlenie odpowiedzi
      Powód takiego obrotu sprawy leży w przyporządkowaniu piwa do złej kategorii. Imperator to nie jest porter bałtycki.
      Czy ja dostałem jakąś inną wersję plebiscytu? Bo za cholerę nie widzę kategorii "porter bałtycki".

      Comment

      • rowdy
        Senior
        • 03-2013
        • 121

        Wygrana Grand Prix cieszy bo:
        - to naprawdę świetna AIPA;
        - można powiedzieć, że jest ogólnodostępna;
        - cena na akceptowalnym poziomie;
        - może BRJ otworzą się na współpracę z piwowarami domowymi.

        Comment

        • yassmen
          Senior
          • 11-2012
          • 288

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika marekj Wyświetlenie odpowiedzi
          Z Pańskiej wypowiedzi wynika ,że jedynie obrażanie piwowarów Ciechana sprawia Panu satysfakcję. Ciężko się przegrywa niech się Pan przyzwyczaja
          Satysfakcję sprawia mi próbowanie nowych gatunków i marek piwa i odnajdywanie takich, do których chciałbym wrócić. Jeżeli uraziłem osobiście jako piwowara z Ciechana - przepraszam, nie to było moja intencją.
          Ostatnia, zaczepna, linijka na poziomie Patryka z drugiej gimnazjalnej w szaliku ulubionej w tym sezonie drużyny. Nie mogłem przegrać, bo nie startowałem. Pan wybaczy, nie odniosę się.

          O ile GP nie wejdzie do masowej produkcji, w czerwcu nikt nie będzie już o tym piwie pamiętał. Piwo roku powinno wzbudzać jakieś emocje. A GP jest jak pożywny obiad z ziemniaczkami i kotletem pożarskim. Grzybobranie albo bilet sieciowy. Jest smaczne, w miarę ogólnodostępne i umożliwia miłe zagospodarowanie czasu przy rozsądnym nakładzie finansowym.

          Absolutnie nie kwestionuje wyników. To piwo jest piwem roku wg 7% uprawnionych do głosowania bywalców forum Browar.biz.

          Ale Imperator jest jeden.

          Comment

          • Maciass
            Senior
            • 03-2009
            • 172

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika yassmen Wyświetlenie odpowiedzi
            Satysfakcję sprawia mi próbowanie nowych gatunków i marek piwa i odnajdywanie takich, do których chciałbym wrócić. Jeżeli uraziłem osobiście jako piwowara z Ciechana - przepraszam, nie to było moja intencją.
            Ostatnia, zaczepna, linijka na poziomie Patryka z drugiej gimnazjalnej w szaliku ulubionej w tym sezonie drużyny. Nie mogłem przegrać, bo nie startowałem. Pan wybaczy, nie odniosę się.

            O ile GP nie wejdzie do masowej produkcji, w czerwcu nikt nie będzie już o tym piwie pamiętał. Piwo roku powinno wzbudzać jakieś emocje. A GP jest jak pożywny obiad z ziemniaczkami i kotletem pożarskim. Grzybobranie albo bilet sieciowy. Jest smaczne, w miarę ogólnodostępne i umożliwia miłe zagospodarowanie czasu przy rozsądnym nakładzie finansowym.

            Absolutnie nie kwestionuje wyników. To piwo jest piwem roku wg 7% uprawnionych do głosowania bywalców forum Browar.biz.

            Ale Imperator jest jeden.
            GP jak ziemniaki z kotletem? jasny gwint, napisz gdzie się stołujesz bo chyba robią tam cuda
            Gratulacje za trzy 1 miejsca dla Grand Prix, w mojej opinii stoi klasę wyżej niż AIPA z Kormorana

            Comment

            • Piecia
              Senior
              • 02-2002
              • 3307

              A mnie wyniki lekko zaskoczyły - moim zdaniem silne piętno odcisnął "efekt nowości/świeżości". Wygrało piwo, które pojawiło się z końcem listopada, a drugie miejsce zajęło piwo debiutujące w grudniu.
              Sam głosując większą wagę przykładałem do powtarzalności warek, stąd Pacyfik, który debiutował w styczniu i trzymał w miarę równy poziom przez 12 miesięcy, zasłużył wg mnie na Piwo Roku (Ciechana GP umieściłem na 2 miejscu, bo pierwsza warka była naprawdę wybitna). Cieszy to, że w wielu kategoriach wybór był trudny, ale wśród piw jasnych dolnejj fermentacji jest jeszcze duże pole do zagospodarowania.
              Koniec i bomba,
              Kto nie pije ten trąba !!!
              __________________________
              piję bo lubię!

              Comment

              • marekj
                Senior
                • 03-2010
                • 508

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika yassmen Wyświetlenie odpowiedzi
                Satysfakcję sprawia mi próbowanie nowych gatunków i marek piwa i odnajdywanie takich, do których chciałbym wrócić. Jeżeli uraziłem osobiście jako piwowara z Ciechana - przepraszam, nie to było moja intencją.
                Ostatnia, zaczepna, linijka na poziomie Patryka z drugiej gimnazjalnej w szaliku ulubionej w tym sezonie drużyny. Nie mogłem przegrać, bo nie startowałem. Pan wybaczy, nie odniosę się.

                O ile GP nie wejdzie do masowej produkcji, w czerwcu nikt nie będzie już o tym piwie pamiętał. Piwo roku powinno wzbudzać jakieś emocje. A GP jest jak pożywny obiad z ziemniaczkami i kotletem pożarskim. Grzybobranie albo bilet sieciowy. Jest smaczne, w miarę ogólnodostępne i umożliwia miłe zagospodarowanie czasu przy rozsądnym nakładzie finansowym.

                Absolutnie nie kwestionuje wyników. To piwo jest piwem roku wg 7% uprawnionych do głosowania bywalców forum Browar.biz.

                Ale Imperator jest jeden.
                Przeprosiny przyjmuję jako zapowiedź bardziej stonowanych wypowiedzi . Mam nadzieję ,że i Panu zależy na Polskim piwowarstwie.

                Comment

                • mannix
                  Member
                  • 11-2008
                  • 45

                  Plebiscyt, plebiscytem, ale mnie najbardziej cieszy, że rewolucja piwna trwa. Obserwując to co się dzieje w pubach i sklepach piwnych, widzę, że kultura piwna rośnie z roku na rok oraz to, ze coraz więcej osób wybiera piwa z małych browarów rzemieślniczych i kontraktowych. TO chyba jest największa wartość dodana. A reszta jest kwestią gustów i smaków, nad którymi nie powinno się zbyt dogłębnie dyskutować.

                  Comment

                  • bobza
                    Senior
                    • 01-2009
                    • 222

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika marekj Wyświetlenie odpowiedzi
                    Przeprosiny przyjmuję jako zapowiedź bardziej stonowanych wypowiedzi . Mam nadzieję ,że i Panu zależy na Polskim piwowarstwie.
                    Mógłby Pan to Panie Marku rozwinąć, szczególnie drugie zdanie.
                    http://www.alebrowar.pl/

                    http://www.facebook.com/AleBrowar

                    Comment

                    • marekj
                      Senior
                      • 03-2010
                      • 508

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bobza Wyświetlenie odpowiedzi
                      Mógłby Pan to Panie Marku rozwinąć, szczególnie drugie zdanie.
                      ..... a nie na jednym piwie .

                      Comment

                      • Brodzislaw
                        Senior
                        • 09-2013
                        • 1020

                        Każdy ma swój gust, a o guście się ... ale warto skonfrontować swoje opinie z innymi. Dla mnie plebiscyt jedna z form wyrażenia gustu piwnego -osób biorących udział w tymże plebiscycie. Nie jesteśmy przecież sędziami i oddawaliśmy głos na to co nam najbardziej smakowało.

                        Comment

                        • misha22
                          Senior
                          • 12-2008
                          • 128

                          Trochę sie zagapiłem, tzn dobrych piw szukałem po mieście, a tu nagle 7.02 o 10.10 przychodzi powiadomienie z ART ze głosowanie, że do południa... nic tu nie zmienia fakt ze można było do 16.52 głosować. Bardzo załuję ze bez moich typów.... dlatego uważam że wyniki są bardzo "wypaczone"


                          Drzewiej, wiecej czasu zostawiano wyborcom..
                          Pozdr, i do następnego

                          Comment

                          • jacekwerner
                            Senior
                            • 05-2004
                            • 2837

                            Głosowanie rozpoczęło się 29.01, czasu było zatem wystarczająco.
                            Ochotnicza Straż Piwna
                            BAZA = 7446

                            Comment

                            • Pendragon
                              Senior
                              • 03-2006
                              • 13949

                              Coraz gorsze notowania, ale marketing Ambera nawet takie wyniki przekuje na gigantyczny sukces
                              W tegorocznym plebiscycie organizowanym przez portal wielbicieli piwa browar.biz miano najlepszego polskiego browaru średniej wielkości zdobył Browar Amber.

                              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                              Comment

                              • pioterb4
                                Senior
                                • 05-2006
                                • 4322

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                                Coraz gorsze notowania, ale marketing Ambera nawet takie wyniki przekuje na gigantyczny sukces
                                http://biznes.trojmiasto.pl/Browar-A...trona=0#opinie
                                Kurde chciałem o tym wspomnieć wczoraj ale jakoś mi uciekło No propaganda pełną gębą, ale że doszukali się takiej statystyki to szacun, ja tak daleko suwakiem nie przewijałem.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎