Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Plebiscyt na Piwo Roku 2013 - komentarze i uwagi

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Latarnik
    Premium Lamplighter
    • 06-2004
    • 4998

    #76
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seta Wyświetlenie odpowiedzi
    Jedna osoba może założyć 1000 kont premium, jeśli ma na to pieniądze i czas...
    Wtedy ART bedzie mial czas i pieniadze by go wytropic i uniewaznic jego glosy
    5410 kapsli z wypitych piw
    874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
    "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
    https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
    Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
    https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9733

      #77
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seta Wyświetlenie odpowiedzi
      Apropos, Pancernik, leszczu - jaki masz?
      Cienizna, poniżej tróji. Na najbliższym zlocie przyniosę Tobie i docentowi piwo. Jedno. W puszce .

      Comment

      • zgoda
        Senior
        • 05-2005
        • 3516

        #78
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika olie Wyświetlenie odpowiedzi
        Czy kupując teraz Premiuma można podbić sobie mnożnik? To byłaby dobra zachęta dla części osób
        Bez premiuma byłbym nikim.
        Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

        Comment

        • kopyr
          Senior
          • 06-2004
          • 9475

          #79
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seta Wyświetlenie odpowiedzi
          Ale tu przecież nie chodzi o plebiscyt, tylko o wkurzenie Kopyra...
          E bez przesady. Mam dzięki temu mnożnik 1,4, a powinienem mieć 1, bo prawie cały 2013 bojkotowałem browar.biz, PU skończył mi się w czasie bojkotu, a tu proszę, także ja jestem raczej mile zaskoczony.
          blog.kopyra.com

          Comment

          • Marcin_wc
            Senior
            • 09-2005
            • 2115

            #80
            Z roku na rok coraz większa głupota z tym mnożnikiem i coraz mniej sensu ma ten plebiscyt.

            Comment

            • Seta
              Piję piwo
              • 10-2002
              • 6964

              #81
              A możesz spróbować wytłumaczyć dlaczego?
              Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

              Comment

              • Komar_Pafnucy
                Senior
                • 08-2005
                • 1114

                #82
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marcin_wc Wyświetlenie odpowiedzi
                Z roku na rok coraz większa głupota z tym mnożnikiem i coraz mniej sensu ma ten plebiscyt.
                Mam odmienne zdanie.

                Multitap Crawl
                Multitap Crawl na Facebook

                "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
                Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

                Comment

                • Marcin_wc
                  Senior
                  • 09-2005
                  • 2115

                  #83
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seta Wyświetlenie odpowiedzi
                  A możesz spróbować wytłumaczyć dlaczego?
                  Moim zdaniem te wagi są całkowicie bez sensu i tylko wypaczają wynik.

                  Comment

                  • WojciechT
                    Senior
                    • 09-2012
                    • 2546

                    #84
                    Nie przejmujecie się za bardzo tym wszystkim? Mnożnikami, kto ile, całym plebiscytem? To przecież zabawa. Fajna i pewnie prestiżowa (skoro AleBrowar chwalił się tytułem na swojej etykiecie), ale jednak zabawa.
                    Problem mogą stanowić osoby, które np nie piły w danym roku dobrego stouta, ale zagłosują na słabego, bo "głupio będzie wyglądać jak nic nie wpiszę"
                    Nie łapię. Co za problem zostawić puste miejsce?

                    Comment

                    • dlugas
                      Senior
                      • 04-2006
                      • 4014

                      #85
                      Ja zostawiłem kilka pustych miejsc. Nawet mam cała pustą kategorię.

                      Nie strzelę na I miejscu coś co nawet mogę uważać za bardzo dobre piwo, ale jestem słaby w konsumpcji i sensoryce danego stylu. Jakbym poczytał teorii, później wypił kilkanaście różnych piw z danego stylu, to po tym miałbym już jakiś tam pogląd jak dany styl powinien mniej więcej wyglądać. Wtedy mogę głosować na swoich faworytów w danym roku.

                      Moim zdaniem lepiej zostawić puste niż wybrać cokolwiek i zaburzać statystyki.
                      Last edited by dlugas; 30-01-2014, 17:34.
                      Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                      Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                      FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                      Comment

                      • gwzd
                        Senior
                        • 01-2012
                        • 622

                        #86
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dlugas Wyświetlenie odpowiedzi
                        Nie strzelę na I miejscu coś co nawet mogę uważać za bardzo dobre piwo, ale jestem słaby w konsumpcji i sensoryce danego stylu. Jakbym poczytał teorii, później wypił kilkanaście różnych piw z danego stylu, to po tym miałbym już jakiś tam pogląd jak dany styl powinien mniej więcej wyglądać. Wtedy mogę głosować na swoich faworytów w danym roku.
                        O jakiej kategorii mowa? Weizen czy wit? Bo cała reszta dzieli piwa na podstawie ekstraktu początkowego i koloru.
                        Last edited by gwzd; 30-01-2014, 17:45.

                        Comment

                        • jacer
                          Senior
                          • 03-2006
                          • 9875

                          #87
                          Problem mogą stanowić osoby, które np nie piły w danym roku dobrego stouta, ale zagłosują na słabego, bo "głupio będzie wyglądać jak nic nie wpiszę"
                          Jeżeli nie pił dobrego to skąd ma wiedzieć, że pił słabego?

                          Dla niego ten był najlepszy i ma prawo na niego zagłosować. To jest plebiscyt na piwa, które się piło a nie na które się nie piło.
                          Milicki Browar Rynkowy
                          Grupa STYRIAN

                          (1+sqrt5)/2
                          "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                          "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                          No Hops, no Glory :)

                          Comment

                          • yaro74
                            PremiumUżytkownik
                            • 09-2012
                            • 2089

                            #88
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
                            Jeżeli nie pił dobrego to skąd ma wiedzieć, że pił słabego?

                            Dla niego ten był najlepszy i ma prawo na niego zagłosować. To jest plebiscyt na piwa, które się piło a nie na które się nie piło.
                            To proste, po ocenie jaką dał danemu piwu.
                            To jest plebiscyt na najlepsze piwa, a nie na byle jakie. U mnie do pierwszej trójki mogło trafić piwo, które dostało za smak ocenę co najmniej 3,5.

                            Comment

                            • jacer
                              Senior
                              • 03-2006
                              • 9875

                              #89
                              To ty dajesz oceny piwom, których nie piłeś?

                              coraz większa lipa z tym plebiscytem.

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika yaro74 Wyświetlenie odpowiedzi
                              To jest plebiscyt na najlepsze piwa, a nie na byle jakie.
                              gdzie to jest niby napisane?
                              Last edited by jacer; 30-01-2014, 18:18.
                              Milicki Browar Rynkowy
                              Grupa STYRIAN

                              (1+sqrt5)/2
                              "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                              "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                              No Hops, no Glory :)

                              Comment

                              • dlugas
                                Senior
                                • 04-2006
                                • 4014

                                #90
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika gwzd Wyświetlenie odpowiedzi
                                O jakiej kategorii mowa? Weizen czy wit? Bo cała reszta dzieli piwa na podstawie ekstraktu początkowego i koloru.
                                a to jakaś spowiedź czy wywiad?

                                Chyba sekcję witów odpuściłem całkowicie. W 2013 piłem tylko jedną sztukę z namysłowa, a w całym swoim piwnym życiu może jeszcze jedno nie polskie (wiem, wiem, hańba mu! hańba mu !) więc po co uzupełniać :]
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika yaro74
                                To jest plebiscyt na najlepsze piwa, a nie na byle jakie.
                                jeśli wszystkie piwa w danej kategorii i w danym roku były "bylejakie" to i tak trzeba jakieś wpisać, więc jakieś tam "bylejakie" wygra w danej kategorii.
                                Last edited by dlugas; 30-01-2014, 18:23.
                                Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                                Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                                FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎