Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nazwa tematu do ustalenia

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19167

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
    No kim? Przychodzi sobie taki wojtek63, od 11 lat na browar.biz (niemal równo tyle co ja), sto kilkadziesiąt postów. Przez 11 lat tylko konsumuje, nie daje nic od siebie. I on będzie mnie wyzywał od Rydzyków. I według Ciebie, to ja jestem... no właśnie dokończ kim. Chujem? Bo nie wiem?
    Aż tak wulgarny jak ty nie jestem.
    A co by było, gdybym to ja te słowa powiedział? też byś mnie rzucił powyższym tekstem. Ech...

    Browar.biz to jest tylko forum i to od wielu lat coraz gorsze.
    Nie forum tylko poziom dyskusji, który jak widać zmienia się także dzięki Tobie.

    Ale rozbawiłeś mnie tym, że blogi są szybsze od browar.biz. A co tak długo trwa, skład, łamanie czy druk?
    Fakt, ale głównie są istotniejsze.
    Last edited by e-prezes; 13-02-2015, 15:35.

    Comment

    • tristan_tzara
      Senior
      • 12-2007
      • 1038

      #17
      Ja się zgodzę z kopyrem, sprawnie wypunktowal wady b.b. Lubię ten portal, ma potencjał być naszym ratebeerem, tylko naprawdę więcej ludzi musi wziąć w tym udział aby wszystko ogarnąć i zmienić. Nie wiem jak sprawowana jest tu władza, ale jedna osoba plus kilka z doskoku tego nie ogarnie. To już nie 2002 rok, teraz są media społecznościowe, youtube, dzięki przekazowi na nich zdobywa się nowych użytkowników, rośnie baza wiedzy, piw. Im bardziej przystępne i ekspansywne tym lepiej. A osób chętnych zmieniać b.biz byłoby pewnie wielu, w tym tych aktywnych na blogach, ratebeer itp.

      Comment

      • kopyr
        Senior
        • 06-2004
        • 9475

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
        Aż tak wulgarny jak ty nie jestem.
        A co by było, gdybym to ja te słowa powiedział? też byś mnie rzucił powyższym tekstem. Ech...
        Tobie bym tego zarzutu nie uczynił co wojtkowi63. To oczywiste. Jesteś jednym z najaktywniejszych forumowiczów, oprócz tego prowadzisz listę browarów kontraktowych, to wyczerpuje znamiona zrobienia czegoś dla browar.biz.

        Jednak proszę Cię bardzo, żebyś nie odwracał kota ogonem i dokończył łaskawie kim wg Ciebie jestem. Bo skoro nie chujem, to może fiutem, albo siusiakiem?

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
        Nie forum tylko poziom dyskusji, który jak widać zmienia się także dzięki Tobie.
        Jak mnie w 2013 nie było, to rozumiem, ze był Wersal, ale wróciłem i znowu zrobił się gnój.

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
        Fakt, ale głównie są istotniejsze.
        Nie rozumiem tego zdania.
        Last edited by kopyr; 13-02-2015, 15:43.
        blog.kopyra.com

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19167

          #19
          Jakoś dużo chętnych do pisania newsów nie ma. I tu duże podziękowania dla tych kilku osobom, którym się chce.

          Comment

          • Pancernik
            Senior
            • 09-2005
            • 9733

            #20
            Owszem, jest jutub, fejsy, ęternet hula, jak cholera, a ludzie nadal chodzą do kina, kupują płyty i czytają książki.
            Dyskusja ma sens, ale nie dajmy się zwariować...
            Chociaż... gdybym miał wybierać między kolejnym narcystycznym filmikiem blogera K. (to trudne słowo to "narcyz", można se wyguglać ) np. o technice mycia szklanki (moi znajomi do dziś mają "bekę") a wypiciem lagera w towarzystwie wąsatych "januszów", to bym się długo nie zastanawiał...
            Miłego weekendu, idę na piwo (na razie bez wąsów i bez "januszów"), Wasze

            Comment

            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19167

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
              Tobie bym tego zarzutu nie uczynił co wojtkowi63. To oczywiste. Jesteś jednym z aktywniejszych forumowiczów, oprócz tego prowadzisz listę browarów kontraktowych, to wyczerpuje znamiona zrobienia czegoś dla browar.biz.
              To uniwersum, którym tu żyjemy nie kończy się na ocenach i dodawaniu nowych piw. Społeczność b.biz to bardzo złożony twór i niekoniecznie dla istotności, czy ważności danej osoby ma przełożenie ile oceniła piw.

              Nie rozumiem tego zdania.
              Dla podmiotów, które zamierzają sprzedać produkt przestał być ważny głos jakiegoś anonimowego iksińskiego z b.biz a bardziej rozpoznawalne postacie blogosfery przyciągające swoimi wypowiedziami nowe rzesze konsumentów.
              To fakt, w tym aspekcie praca blogerów zmieniła wiele.

              Zauważ, że konkursy i nagrody, które kiedyś były na b.biz sponsorowane przez browary znikły i też nie dlatego, że pojawili się blogerzy, ale głownie dlatego, że można to zrobić dyskretnie i z większym efektem.
              Last edited by e-prezes; 13-02-2015, 15:52.

              Comment

              • Pendragon
                Senior
                • 03-2006
                • 13949

                #22
                Kwestię newsów można bardzo szybko rozwiązać.
                Proszę, o to moja propozycja:
                Wszystko co związane z piwem i browarnictwem...Poddziały: Prasówka | Biblioteka | Ogłoszenia branżowe

                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                Comment

                • koorgan
                  Gość
                  • 08-2014
                  • 50

                  #23
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
                  Chociaż... gdybym miał wybierać między kolejnym narcystycznym filmikiem blogera K. (to trudne słowo to "narcyz", można se wyguglać ) np. o technice mycia szklanki (moi znajomi do dziś mają "bekę")
                  Jest chłopak rozpoznawalny bardziej niż browarbiz.

                  Comment

                  • e-prezes
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 19167

                    #24
                    Nikt tego nie kwestionuje.

                    Comment

                    • Brodzislaw
                      Senior
                      • 09-2013
                      • 1020

                      #25
                      No i od problemu sfajdanego konkursu skończyło się na rozliczaniu Kopyra.

                      Comment

                      • Piktor
                        Senior
                        • 11-2011
                        • 109

                        #26
                        Kopyr ma tu sporo racji i warto go posłuchać, przynajmniej jeśli chodzi o ogólny wydźwięk. Mogę się mylić, ale browar.biz ma moim zdaniem w dzisiejszych ciekawych czasach ogromny potencjał, potencjał, by stać się prawdziwym forum (w pierwotnym tego słowa znaczeniu), agorą polskiego "świata piwa", miejscem, gdzie odbywałyby się wszystkie poważne dyskusje, gdzie udzielałby się każdy, kto chce coś w tym świecie znaczyć i mieć do powiedzenia, chce być usłyszany przez jak najwięcej osób. Tak sądzę, chociaż nie wiem, czy fora dyskusyjne w ogóle nie przechodzą trochę do lamusa (niestety). W każdym razie ten potencjał, jeśli jest, to może niedługo przepaść.

                        Pytanie tylko, czy browar.biz chce takiej ekspansji, czy jakoś poważniej mu na niej zależy - mam co do tego spore wątpliwości. Na pewno niemało użytkowników, w tym tych o długim stażu i dużej aktywności, jest wręcz przeciwnych rozwojowi; dobrze im w swoim sosie i napływ "hipsterów", ludzi, którzy zainteresowali się piwem już w trakcie zaawansowanej rewolucji i często mają na nie "rewolucyjne" spojrzenie, nie jest rzeczą pożądaną. A szkoda, forum to najlepsze miejsce do dyskusji, blogi są dobre dla pojedynczych osób, które je prowadzą - do jednostronnego przekazywania treści, katalogowania swoich doznań, ale nie są zbyt sensownym miejscem dla całej społeczności, o facebookach i innych nawet nie mówię - a sporo ludzi, sporo głosów jest rozsianych po tych miejscach, zamiast zbierać się tutaj razem.

                        Comment

                        • anteks
                          maruda
                          • 08-2003
                          • 10738

                          #27
                          A zaczęło sie od tego że ktoś przegapił głosowanie i wyszło że to przez Kopyra
                          Mniej książków więcej piwa

                          Comment

                          • e-prezes
                            Senior
                            • 05-2002
                            • 19167

                            #28
                            Prawda jest taka, że osoby, które miały coś do powiedzenia wyniosły się na własne podwórko. Nie wnikam z jakiej przyczyny i nie będę rzucał ksywkami, bo to nie istotne... każdy znajdzie.
                            Nie od dziś wiadomo było, że ART poszukuje osób chętnych do prowadzenia głównej strony serwisu, bo forum żyje własnym (użytkowników) życiem. Chętnych? jak na lekarstwo, więc proszę nie szafować takimi tekstami. Ci co chcieli coś robią, a że jest ich mało to widać efekty.
                            Kilku moderatorów forum odeszło lub poszło spać snem zimowym. A nowych nie ma.

                            Niech będzie jakiś odzew ze strony osób chętnych to będą zmiany. Jak na razie to główny problem... pyskaczy wielu a chętnych do pracy... 0.
                            Last edited by e-prezes; 13-02-2015, 17:47.

                            Comment

                            • kopyr
                              Senior
                              • 06-2004
                              • 9475

                              #29
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                              Prawda jest taka, że osoby, które miały coś do powiedzenia wyniosły się na własne podwórko. Nie wnikam z jakiej przyczyny i nie będę rzucał ksywkami, bo to nie istotne... każdy znajdzie.
                              Nie od dziś wiadomo było, że ART poszukuje osób chętnych do prowadzenia głównej strony serwisu, bo forum żyje własnym (użytkowników) życiem. Chętnych? jak na lekarstwo, więc proszę nie szafować takimi tekstami. Ci co chcieli coś robią, a że jest ich mało to widać efekty.
                              Kilku moderatorów forum odeszło lub poszło spać snem zimowym. A nowych nie ma.

                              Niech będzie jakiś odzew ze strony osób chętnych to będą zmiany. Jak na razie to główny problem... pyskaczy wielu a chętnych do pracy... 0.
                              Ale e-prezesie proszę Cię nie uderzaj w takie tony, bo to jest zwykłe usprawiedliwianie się. Ok, jednego kopyra można zrozumieć, poszedł sobie, bo wolał grać na siebie, bo to narcyz, wyżarł się na browar.biz a potem wypiął się na całą społeczność. Tylko, jak sam zauważyłeś, że pod wpływem braku moderacji, innowacji, zamknięcia na nowe projekty każdy kto chciał coś zrobić musiał się wynieść na swoje podwórko.

                              Powiedz mi dlaczego, mapy Pendragona nie wiszą na stronie głównej, tylko za każdym razem muszę szukać wątku o mapach, albo potu Pendiego i linku w stopce? Powiedz mi dlaczego Piwny Informator ujawnia swoje wieści na FaceBooku zamiast w dedykowanej rubryce na stronie głównej.

                              Chętny do prowadzenia strony głównej? To jeszcze trzeba podać za ile, jaka umowa. Być może jakiś piwny świr zamiast klepać strony dla Januszy Polskiego Biznesu za 2-3 tys. brutto byłby chętny zająć się tym na pełen etat.

                              PS: ciągle nie powiedziałeś kim wg Ciebie jestem, miej cywilną odwagę i w parlamentarnych słowach napisz. Czekam.
                              Last edited by kopyr; 13-02-2015, 19:05.
                              blog.kopyra.com

                              Comment

                              • YouPeter
                                Senior
                                • 05-2004
                                • 2379

                                #30
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                                Kwestię newsów można bardzo szybko rozwiązać.
                                Proszę, o to moja propozycja:
                                http://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=111824
                                Można by udostępnić pisanie newsów widocznych na głównej każdemu użytkownikowi browar.biz. Mogłyby to być nawet krótkie informacje jednozdaniowe, dodawane na zasadzie podobnej co post na forum. Ma to kilka wad ale lepsze to niż ostatnia wiadomość ze świata widniejąca z datą z 2005 roku. Żeby nie było burdelu można wprowadzić obostrzenia, że newsy mogą dodawać osoby posiadające co najmniej jakąś określona liczbę postów na forum.
                                Last edited by YouPeter; 13-02-2015, 19:06.
                                Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎