Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nazwa tematu do ustalenia

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • gisou
    Senior
    • 05-2005
    • 230

    #46
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
    Taaaa... No to rzeczywiście dałem dupy. Dla mnie od zawsze browar.biz to było forum, a wojtek63 przez 10 lat napisał sto kilkadziesiąt postów, nie przyszło mi do głowy, że może być bardzo aktywny w innym obszarze browar.bizu. To zresztą kolejny kamyczek do ogródka, że warto byłoby wyróżnić w jakiś sposób tych, którzy robią coś dla browar.biz, tak aby było to na pierwszy rzut oka widoczne.
    Przepraszam więc publicznie użytkownika wojtek_63 za moją insynuację, jakoby nic nie zrobił dla browar.biz. Wybacz.
    I to się chwali

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9732

      #47
      Trzeba dodać jeszcze jedną kategorię użytkownika: bizon złotowłosy (idąc za przykładem pewnego koncernu), wyróżnić na złoto za zasługi. Bo medale to się chyba nie przyjmą... .

      A żeby nie wypaść z tematu: dostałem pe-wu, dzięki.
      Ale nie będę niczego zmieniał, bo się lekko pogubiłem. Nie traktuję plebiscytu z takim nabożeństwem, jak holenderscy działacze łyżwiarscy wyniki na ostatniej olimpiadzie... (zdrowie naszego mistrza ).

      Comment

      • sibarh
        PremiumUżytkownik
        • 01-2005
        • 10384

        #48
        A może by tak te posty, w których ten i uf forumowicz "obrzuca się błotem", radzi co dalej z browar.bizem itp. itd. wydzielić do innego wątku i tam dalej prowadzić dyskusję. Coś dobrego dla browar.bizu może z tego wyjdzie !!!.
        Bo w tym wątku powinno być tylko o plebiscycie.
        Last edited by sibarh; 16-02-2015, 12:56.
        2800 nowe piwa opisałem na forum
        Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
        Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

        Comment

        • Latarnik
          Premium Lamplighter
          • 06-2004
          • 4996

          #49
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
          warto byłoby wyróżnić w jakiś sposób tych, którzy robią coś dla browar.biz, tak aby było to na pierwszy rzut oka widoczne.
          Alez to od dawna jest widoczne, Ci ktorzy wspieraja forum finansowo sa na zielono lub niebiesko
          5400 kapsli z wypitych piw
          874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
          "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
          https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
          Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
          https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

          Comment

          • Sugar
            Junior
            • 09-2014
            • 3

            #50
            Agresywny ton rozmowy będący częścią wielu wypowiedzi w tym temacie powoduje, że aż strach się odzywać. Bo przecież zaraz usłyszy się o tym jak mało się zrobiło, jak bardzo nie rozumie się istotności problemu i jak bardzo złym oraz głupim się jest. Moim zdaniem problem rozpoczął się od selekcji ludzi na „lepszych” i „gorszych”, czy też „bardziej” i „mniej zasłużonych”. Mam oczywiście na myśli tę konkretną sytuację, nie zaś całe funkcjonowanie forum od jego początku – tutaj biorę pod uwagę swój krótki staż i nie wypowiadam się na ten temat. Przyglądając się temu wątkowi i sporom w nim zaistniałym, jako bezstronny obserwator dostrzegam, iż poziom napięcia przerasta poziom współdziałania. Chwała wszystkim którzy coś dla tego miejsca zrobili! Tylko w tym wszystkim musi być jakiś cel. Wiele osób zwróciło uwagę na stagnację tego miejsca, na to że nie ma tutaj nowych użytkowników, zaś wielu tzw. „zasłużonych” odeszło. Z drugiej strony każdemu, który z miejsca nie jest zasłużony - odbiera się prawo głosu. Nie mówię tu o postępowaniu wszystkich użytkowników, ale o wypowiedziach, które mogą spowodować zaistnienie takiego sposobu myślenia o browar.biz.

            Przede wszystkim szanujmy się i ceńmy. To jest podstawą do rozpoczęcia współpracy między użytkownikami forum. Nie każdy ma moc sprawczą, a już na pewno nie tzw. „nowi”. Jeżeli zaś ich poziom – co sugeruje między innymi Kopyr – nie jest zadowalający i w związku z tym nie ma tu dla nich miejsca, no to prawdopodobnie z takim podejściem nic się nie osiągnie – nawet pomimo zaangażowania wielu osób. Dochodzimy wszak do wniosku, że było tu wiele wspaniałych osób (ten zrobił, tamten zrobił), tylko jakoś owoców tej wspaniałości nie widać (bo krytykujemy). Rozwiązania mogą być dwa: albo brakuje szacunku, dynamiki, współpracy, chęci działania i otwartości na wszystkich; albo odrzucamy argument o braku napływu nowych użytkowników i w gruncie rzeczy, albo tzw. „zasłużeni” pójdą gdzie indziej, albo zostaną i będą narzekać.

            Oczywiście powyższa analiza jest bardzo powierzchowna, wszak sam temat jest dość złożony i wielowymiarowy. Kolejne pytania nasuwają się same, ale nie chcę tutaj wrzucać zbyt wiele tematów do jednego posta. Może po prostu jestem tak małą cegiełką w tym murze, że beze mnie nie będzie różnicy? Bardzo możliwe. Więc powiem tylko tyle, że – poza mailem, którego wiele osób z najlepszymi chęciami odebrać w tak krótkim czasie po prostu nie mogło – przeprowadzenie niniejszego plebiscytu i poprawki w nim zawarte, świadczą o tym jak duże staranie zostało podjęte, by poprowadzić to w sposób odpowiedni. Dlatego zamiast krytyki i obrażania się, należą się – mimo wszystko – podziękowania. Tak chociażby w ramach szacunku dla drugiego człowieka.

            Taka opinia, nie strzelajcie.
            Last edited by Sugar; 16-02-2015, 17:49.

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎