Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Plebiscyt na Piwo Roku 2015 - komentarze i uwagi

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Shedao
    Senior
    • 09-2007
    • 900

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
    Chyba coś Ci się pomerdało, mości Shedao. Nigdy i nigdzie tak nie napisałem, więc nie zmyślaj proszę.
    Posty #10, 11, 12 i 15 w wątku "Grodzisk Wielkopolski, Piwo z Grodziska".

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
    Powód jest znany, w październiku prosiłem o jakieś podsumowanie, ale nie było już chętnych do roboty
    Ja swój proponowany podział kategorii wrzuciłem, ludzie go skomentowali, inni też wrzucili swoje pomysły. Gotowe podziały były dostępne w tym wątku, tylko musiałby ktoś (hm, np. organizator konkursu? - taki śmiały pomysł) nad tym przysiąść, wybrać coś i zastosować, ew. stwierdzić - słuchajcie, przejrzałem wasze wypowiedzi, proponuję taki i taki podział na kategorie, czy coś byście jeszcze zmienili? Nie zrobiłeś tego, ograniczyłeś swój wkład do powtarzania żebyśmy coś zaproponowali, po czym gdy propozycje padły - cisza... rzuciłeś tylko pytaniem: "Ktoś podsumuje?". Tak, może człowiek który prosił o nasze propozycje? Ups, jednak nie...

    W tym roku odpuszczam sobie plebiscyt, w takiej formie i przy takim podejściu moim zdaniem nie warto poświęcać mu uwagi.

    Comment

    • Petitpierre
      Senior
      • 01-2014
      • 2560

      Głosy oddane, parę przetasowań na liście. Uwag nie mam.
      Mały porterek-przyjaciel nerek

      Comment

      • becik
        Senior
        • 07-2002
        • 14999

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
        Lista do wyboru PIWA ROKU zawiera wyłącznie piwa oceniane minimum 5 razy ARTomatem ze średnią oceny >= 3.5 w ubiegłym roku (łącznie 284 piwa). Odnośnik poprawiony, dzięki.
        Czyli na piwa, które były oceniane przez mniej niż 5 osób swojego głosu oddać nie mogę?
        Szczerze, to nie moja sprawa, że ktoś danych piw nie pił czy nie oceniał, dla mnie te piwa były najlepsze i to na nie chciałem oddać swój głos.
        Rozumiem, że brak odpowiedniej liczby ocenionych piw skutkuje tym, że nie mogę oddać głosu na piwa, które mi najbardziej w zeszłym roku smakowały? Tylko na te, które zostały ocenione przez większą liczbę użytkowników?
        W tym wypadku niestety rezygnuje więc z brania udziału w plebiscycie skoro nie mogę oddać głosu, na piwa które mi smakowały, a zamiast tego na piwa ogólno-dostępne, które dla mnie nie były najlepsze.
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        • dlugas
          Senior
          • 04-2006
          • 4014

          Głosy oddane.
          Uproszczone do minimum i dobrze zważając na obecne i panujące "okoliczności przyrody"

          Teraz widzę, że jednak jak mało piwo wypiłem i spróbowałem. A tankuję po jednym dziennie a na tzw. łikendzie "aż po 3"

          Imperium prunum chyba zbędne w wyborze, bo premiera była raczej "nie w 2015"
          Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
          Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
          FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23799

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shedao Wyświetlenie odpowiedzi
            Posty #10, 11, 12 i 15 w wątku "Grodzisk Wielkopolski, Piwo z Grodziska".
            No i gdzie tam napisałem co "zacytowałeś"? Grodziskie zostało dodane do bazy 6 dni po założeniu wątku. Doprawdy trzeba wykazać się dużą dawką złej woli żeby wyczytać z mojego postu że nie chce mi się robić bo jest za mało premiumów.
            Last edited by ART; 22-02-2016, 13:40.
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • leona
              PremiumUżytkownik
              • 07-2009
              • 5853

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dlugas Wyświetlenie odpowiedzi
              Głosy oddane.
              Uproszczone do minimum i dobrze zważając na obecne i panujące "okoliczności przyrody"

              Teraz widzę, że jednak jak mało piwo wypiłem i spróbowałem. A tankuję po jednym dziennie a na tzw. łikendzie "aż po 3"

              Imperium prunum chyba zbędne w wyborze, bo premiera była raczej "nie w 2015"
              Ja spróbowałem tylko 248 polskich piw i zmuszony byłem zagłosować na same "czarnuchy"

              Comment

              • marek-
                Member
                • 07-2012
                • 70

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                Hm, zgłaszałeś je w grudniu jako dostępne na rynku
                Mój błąd, znaczy się falstart... Dałem znać jak tylko pojawiła się informacja o tym że będzie i były znane parametry.

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  • 02-2001
                  • 23799

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika marek- Wyświetlenie odpowiedzi
                  Mój błąd, znaczy się falstart... Dałem znać jak tylko pojawiła się informacja o tym że będzie i były znane parametry.
                  Poprawione, dzięki za info. osoby głosujące na to piwo mają ostrzeżenie za głosowanie na piwo którego nie mogli pić oficjalnie w 2015 roku
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  • Pendragon
                    Senior
                    • 03-2006
                    • 13950

                    To było dla nich ostatnie ostrzeżenie?

                    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                    Comment

                    • Pinio74
                      Senior
                      • 10-2003
                      • 3881

                      Głosy oddane. Jako dinozaur cieszę się, że udało mi się to zrobić przed niechybnie zbliżającą się zagładą...
                      A piwo roku 2015 i debiut roku 2015 czarno widzę
                      BIRRARE HUMANUM EST

                      Comment

                      • dlugas
                        Senior
                        • 04-2006
                        • 4014

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                        Poprawione, dzięki za info. osoby głosujące na to piwo mają ostrzeżenie za głosowanie na piwo którego nie mogli pić oficjalnie w 2015 roku
                        od razu ujawniać listę z nazwiskami/loginami i hasłami
                        Podrążymy kilka pokoleń wstecz i ujawnimy co to za osobniki stoją za tą kręcią robotą
                        Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                        Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                        FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                        Comment

                        • tristan_tzara
                          Senior
                          • 12-2007
                          • 1038

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pinio74 Wyświetlenie odpowiedzi
                          Głosy oddane. Jako dinozaur cieszę się, że udało mi się to zrobić przed niechybnie zbliżającą się zagładą...
                          Spokojnie. Dinozaury nigdy nie wygineły

                          Comment

                          • zgroza
                            Senior
                            • 03-2008
                            • 3597

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
                            zawsze rzetelnie opisane.
                            Tutaj się nie zgodzę. Trzeba chwilę poświęcić, żeby nauczyć się tutaj odsiewać plewy, których nie ma wiele - ale się zdarzają, szczególnie u młodszych litrażem. To nie gazeta a forum.

                            No i nie jest rzetelne wybiórcze opisywanie rzeczywistości - spójrz na dział prasówka, bbiz już nie stara się ogarnąć 100% info o piwie i niektóre rzeczy mogą nam umknąć.

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz
                            niech bbiz się nie ściga z modami
                            Dokładnie.
                            Lotna ekspozytura browaru

                            Też Was kocham.

                            Comment

                            • tristan_tzara
                              Senior
                              • 12-2007
                              • 1038

                              A o jakiej modzie wy mówicie? Moda to nowoczesny wygląd, lepszy silnik i wygoda użytkowania? Jeśli tak, to się kiście

                              Comment

                              • fidoangel
                                Senior
                                • 07-2005
                                • 3489

                                Tristanku, znów się opieprzasz na nocnej zmianie, nieładnie...
                                "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

                                Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

                                Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
                                Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
                                Sprawdź >>>Przewodnik<<<

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎