Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

propozycja dot. plebiscytu

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • misha22
    Senior
    • 12-2008
    • 128

    propozycja dot. plebiscytu

    Piwo Roku: jestem za ale po rewolucyjnych zmianach!
    Tj wybieramy np 20 z 40 piw,

    Żeby było jaśniej: mamy 40 wstępnie wybranych piw, z czego kazdy wybiera dla siebie 20 lub /łatwiejsze do konfekcjonowania/ układamy np. 5 pakietów do wyboru-zawierających konkretne, rózniace sie od siebie, zestawy do testowania.

    Myslę ze 500 takich zestawów wystarczy na rozruch. Czesci logistycznej mogę się podjać bo to akurat pokrewna do mojej branża...
  • Ahumba
    Senior
    • 05-2001
    • 8962

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika misha22 Wyświetlenie odpowiedzi
    I wtedy jest to obiektywne, browary dbają o jakość dostarczonego do rozdysponowania piwa.
    NIE, NIE I JESZCZE RAZ NIE.
    Na konkursy browary też PRZYGOTOWUJĄ piwo, które nie ma nic wspólnego z tym,które można kupić w sklepie.
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13950

      #3
      Ale o co chodzi? Że browary mają wysłać piwa do forumowiczów? W jakiej ilości? Piwa, których nie dawno na rynku? Czyli nie mają ich sprzedać tylko chomikować, bo a nuż złapią się na koniec roku do 40?
      Last edited by Pendragon; 10-05-2017, 12:44.

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • misha22
        Senior
        • 12-2008
        • 128

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba Wyświetlenie odpowiedzi
        NIE, NIE I JESZCZE RAZ NIE.
        Na konkursy browary też PRZYGOTOWUJĄ piwo, które nie ma nic wspólnego z tym,które można kupić w sklepie.

        Trochę się nie rozumiemy: obiektywnie to znaczy ze wszyscy będą oceniać tą samą warkę,rodzaj i gatunek, nie że powiemy browarom- "przygotujcie na konkurs"

        Comment

        • misha22
          Senior
          • 12-2008
          • 128

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
          Ale o co chodzi? Że browary mają wysłać piwa do forumowiczów? W jakiej ilości? Piwa, których nie dawno na rynku? Czyli nie mają ich sprzedać tylko chomikować, bo a nuż złapią się na koniec roku do 40?

          Browary to mają nic nie wiedzieć tylko dobre piwo robić.
          To my wybieramy wstepną 40stkę, z posród np. tych które mają najwiecej ocen w Artomacie /albo jeszcze inne lepsze kryterium,

          I potem każdy sobie wybiera własny zestaw np. 20szt, do skosztowania- bo ktos nie czuje sie na siłach zeby portery albo coś innego oceniać...

          Comment

          • anteks
            maruda
            • 08-2003
            • 10738

            #6
            I kupujemy sztosy do oceny
            Powiedz kto wyłania ta komisje oceniającą? Gdzie nabyc te finałowe piwa?
            Mniej książków więcej piwa

            Comment

            • misha22
              Senior
              • 12-2008
              • 128

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
              I kupujemy sztosy do oceny
              Powiedz kto wyłania ta komisje oceniającą? Gdzie nabyc te finałowe piwa?
              O kurcze, w nastepnym poscie bedzie jeszcze bardziej łopatologicznie.

              Otwierasz przesyłkę, wypijasz to w 3 tygodnie /można szybciej/ i głosujesz jak co roku. Tworzysz komisje jako ciało wieloosobowe

              Comment

              • anteks
                maruda
                • 08-2003
                • 10738

                #8
                jakis nie kumaty jestem.
                Od kogo ta przesyłka?
                Mniej książków więcej piwa

                Comment

                • misha22
                  Senior
                  • 12-2008
                  • 128

                  #9
                  Przesyłka?Odemnie na przykład- jak będę miał styczeń wolny na organizacje zabawy.

                  Mogę prosić aktywnego moderatora o kontakt na PW?. Mam jeszcze jedna sprawę w rozmyslaniach na temat BBizu. A nie chcę tak publicznie,
                  Pozdr
                  M

                  Comment

                  • misha22
                    Senior
                    • 12-2008
                    • 128

                    #10
                    Anteks:Patrz post 180.

                    Nie mogę edytować swioch postów i bałagan w dyskusji się robi...

                    Edycja jest mozliwa?

                    Comment

                    • anteks
                      maruda
                      • 08-2003
                      • 10738

                      #11
                      Jak zmusic by browar by wysłał piwo do oceny ( sa browary które nie startują w konkursach piw rzemieślniczych) Skąd browar w grudniu ma wziąć piwa z początku roku? Trudno porównywać piwa uwarzone na poczatku roku i pod koniec
                      Mniej książków więcej piwa

                      Comment

                      • Krzysiu
                        Krzysiu
                        • 02-2001
                        • 14936

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika misha22 Wyświetlenie odpowiedzi
                        Edycja jest mozliwa?
                        Tak. Do 3 minut o napisania postu.

                        Comment

                        • misha22
                          Senior
                          • 12-2008
                          • 128

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
                          Jak zmusic by browar by wysłał piwo do oceny ( sa browary które nie startują w konkursach piw rzemieślniczych) Skąd browar w grudniu ma wziąć piwa z początku roku? Trudno porównywać piwa uwarzone na poczatku roku i pod koniec
                          Ja chciałbym żeby oceniane piwa nie były dostepne na poczatku roku. Na co mi taki konkurs jak po ogłoszeniu wyników i tak sie tego piwa nie napiję? Zakładajac ze jestem ciemny i chciałbym skorzystać z pozytywnych ocen innych forumowiczów!

                          browar to sie sam zmusi do oceny jak jego piwo pojawia sie w ofercie hurtowej.
                          Nie chodzi mi o degustacje piw które pojawiaja sie 250 kilometrów ode mnie, w ilosci jednej beczki... bo to traci sens i pzniej w dyskusjach, pod wynikami czyta sie "skad oni to piwo do oceny wzieli...

                          Od kilku lat widze- i tu zgadam sie z piszącymi- ze każdy wybrał jako najlepsze to jedno z 30 kandydatur, które akurat wpadło mu w rekę.... No to nie o to chodzi przy badaniu Piwa Roku.....!

                          Comment

                          • Pendragon
                            Senior
                            • 03-2006
                            • 13950

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
                            Tak. Do 3 minut o napisania postu.
                            Do 5 minut.

                            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                            Comment

                            • e-prezes
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 19167

                              #15
                              Moderatorzy mogą bezterminowo edytować

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎