Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Problem z wyświetlaniem strony b.biz

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • beerek62
    Senior
    • 04-2010
    • 1036

    #16
    Po wyczyszczeniu historii i ciasteczek bbiz otwiera się normalnie, choć na pasku wyświetla się informacja, że strona jest niezabezpieczona. Win 10 Pro i Chrome.
    Beerkowa kolekcja polskiego szkła piwnego
    Poszukuję : 1) szklanka Browar Soma w Warszawie

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19159

      #17
      Na W10 i Chrome dziś znów wróciło, ale po przejściu w zaawansowane dalej już nie trzeba było za każdym razem zatwierdzać.

      Comment

      • darekd
        PremiumUżytkownik
        • 02-2003
        • 12118

        #18
        U mnie na chromie dalej masakra, na edżu ok

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
        Po przeprowadzce na nowy serwer problem powinien zniknąć.
        przypominam, że średnia wieku użytkowników już jest zaawansowana. Co zniknie prędzej problem, czy zgłaszający go?

        Comment

        • piokl13
          Senior
          • 06-2003
          • 946

          #19
          Na Chrome na Android 10 ten sam problem.

          Comment

          • Ahumba
            Senior
            • 05-2001
            • 8962

            #20
            Ja cuś kliknąłem i na foxie i W10 i teraz otwieram bb bezproblemowo za każdym razem bez jakichkolwiek dodatkowych czynności.
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

            Comment

            • darekd
              PremiumUżytkownik
              • 02-2003
              • 12118

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba Wyświetlenie odpowiedzi
              Ja cuś kliknąłem i na foxie i W10 i teraz otwieram bb bezproblemowo za każdym razem bez jakichkolwiek dodatkowych czynności.
              Ja jednego dnia mam problem na jednej przeglądarce. Dziś na obu

              Comment

              • ARTHUR
                Senior
                • 07-2004
                • 2338

                #22
                Do tej pory jest problem i to wielki ucina wiadomości i nietylko zdjęc niwidać.

                Comment

                • Piwowar
                  Senior
                  • 05-2001
                  • 2542

                  #23
                  Co to są ciasteczka? Nie jestem cukiernikiem, tylko piwowarem. U mnie też nie działa.
                  Archiwum piwne

                  Poznaj
                  http://www.browar.biz/centrumpiwowar...ndrzej_urbanek
                  Historię piwowarstwa w Brzegu i okolicachhttp://www.browar.biz/centrumpiwowar...ndrzej_urbanek
                  Już dostępne! "Browary akcyjne Wrocławia"

                  Comment

                  • beerek62
                    Senior
                    • 04-2010
                    • 1036

                    #24
                    Cookies (ciasteczka) to niewielkie informacje, wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedzamy i zapisywane na urządzeniu końcowym (komputerze, laptopie, smartfonie), z którego korzystamy podczas przeglądania stron internetowych.
                    Krócej i prościej się nie da
                    Beerkowa kolekcja polskiego szkła piwnego
                    Poszukuję : 1) szklanka Browar Soma w Warszawie

                    Comment

                    • Cooper
                      Senior
                      • 11-2002
                      • 6055

                      #25
                      Ze 2-3 dni temu kliknałem w Google Chrome jakąś opcję olewania niezabezpieczonych stron i teraz brobiz otwiera mi się i chodzi, chyba, normalnie ale niestety w oknie przeglądarki mam czerwony ostrzegawczy trójkąt i "Not secure". Nie powinno tak być ale trudno. Ciężko bez brobizu dłużej wytrzymać
                      Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                      1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                      Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                      Comment

                      • darekd
                        PremiumUżytkownik
                        • 02-2003
                        • 12118

                        #26
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
                        Ze 2-3 dni temu kliknałem w Google Chrome jakąś opcję olewania niezabezpieczonych stron i teraz brobiz otwiera mi się i chodzi, chyba, normalnie ale niestety w oknie przeglądarki mam czerwony ostrzegawczy trójkąt i "Not secure". Nie powinno tak być ale trudno. Ciężko bez brobizu dłużej wytrzymać
                        U mnie tak nie ma. Nie pojawiają się ikonki, jest rozstrzelony tekst. Żeby coś otworzyć pojawia się komunikat:

                        Ta strona używa nieaktualnej konfiguracji zabezpieczeń, co oznacza, że Twoje dane (np. hasła, wiadomości i numery kart kredytowych) mogą być zagrożone podczas przesyłania na tę stronę.
                        NET::ERR_SSL_OBSOLETE_VERSION


                        i klikam zaawansowane:

                        Do połączenia z tą stroną użyto protokołu TLS 1.0 lub 1.1. Obie te wersje zostały wycofane, a w przyszłości zostaną wyłączone. Po ich wyłączeniu użytkownicy nie będą mogli otwierać tej strony. Serwer powinien korzystać z protokołu TLS w wersji 1.2 lub nowszej.

                        Otwórz stronę www.browar.biz (niebezpieczną)


                        i znowu klikam, potem potweirdzam wysłanie formularza i tak za każdym razem przy otwieraniu nowego wątku.

                        Comment

                        • Cooper
                          Senior
                          • 11-2002
                          • 6055

                          #27
                          To u mnie (W8, Chrome) kliknięcie mimo to "niebezpiecznej strony" powoduje (jedynie póki co) czerwony trójkąt z "Not secure" w pasku przeglądarki i lekkie obawy czy czegoś nie zassam a póki co jest OK.
                          Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                          1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                          Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                          Comment

                          Przetwarzanie...
                          X
                          😀
                          🥰
                          🤢
                          😎
                          😡
                          👍
                          👎