Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Problem z wyświetlaniem strony b.biz

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • Cooper
    replied
    To u mnie (W8, Chrome) kliknięcie mimo to "niebezpiecznej strony" powoduje (jedynie póki co) czerwony trójkąt z "Not secure" w pasku przeglądarki i lekkie obawy czy czegoś nie zassam a póki co jest OK.

    Leave a comment:


  • darekd
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
    Ze 2-3 dni temu kliknałem w Google Chrome jakąś opcję olewania niezabezpieczonych stron i teraz brobiz otwiera mi się i chodzi, chyba, normalnie ale niestety w oknie przeglądarki mam czerwony ostrzegawczy trójkąt i "Not secure". Nie powinno tak być ale trudno. Ciężko bez brobizu dłużej wytrzymać
    U mnie tak nie ma. Nie pojawiają się ikonki, jest rozstrzelony tekst. Żeby coś otworzyć pojawia się komunikat:

    Ta strona używa nieaktualnej konfiguracji zabezpieczeń, co oznacza, że Twoje dane (np. hasła, wiadomości i numery kart kredytowych) mogą być zagrożone podczas przesyłania na tę stronę.
    NET::ERR_SSL_OBSOLETE_VERSION


    i klikam zaawansowane:

    Do połączenia z tą stroną użyto protokołu TLS 1.0 lub 1.1. Obie te wersje zostały wycofane, a w przyszłości zostaną wyłączone. Po ich wyłączeniu użytkownicy nie będą mogli otwierać tej strony. Serwer powinien korzystać z protokołu TLS w wersji 1.2 lub nowszej.

    Otwórz stronę www.browar.biz (niebezpieczną)


    i znowu klikam, potem potweirdzam wysłanie formularza i tak za każdym razem przy otwieraniu nowego wątku.

    Leave a comment:


  • Cooper
    replied
    Ze 2-3 dni temu kliknałem w Google Chrome jakąś opcję olewania niezabezpieczonych stron i teraz brobiz otwiera mi się i chodzi, chyba, normalnie ale niestety w oknie przeglądarki mam czerwony ostrzegawczy trójkąt i "Not secure". Nie powinno tak być ale trudno. Ciężko bez brobizu dłużej wytrzymać

    Leave a comment:


  • beerek62
    replied
    Cookies (ciasteczka) to niewielkie informacje, wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedzamy i zapisywane na urządzeniu końcowym (komputerze, laptopie, smartfonie), z którego korzystamy podczas przeglądania stron internetowych.
    Krócej i prościej się nie da

    Leave a comment:


  • Piwowar
    replied
    Co to są ciasteczka? Nie jestem cukiernikiem, tylko piwowarem. U mnie też nie działa.

    Leave a comment:


  • ARTHUR
    replied
    Do tej pory jest problem i to wielki ucina wiadomości i nietylko zdjęc niwidać.

    Leave a comment:


  • darekd
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba Wyświetlenie odpowiedzi
    Ja cuś kliknąłem i na foxie i W10 i teraz otwieram bb bezproblemowo za każdym razem bez jakichkolwiek dodatkowych czynności.
    Ja jednego dnia mam problem na jednej przeglądarce. Dziś na obu

    Leave a comment:


  • Ahumba
    replied
    Ja cuś kliknąłem i na foxie i W10 i teraz otwieram bb bezproblemowo za każdym razem bez jakichkolwiek dodatkowych czynności.

    Leave a comment:


  • piokl13
    replied
    Na Chrome na Android 10 ten sam problem.

    Leave a comment:


  • darekd
    replied
    U mnie na chromie dalej masakra, na edżu ok

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
    Po przeprowadzce na nowy serwer problem powinien zniknąć.
    przypominam, że średnia wieku użytkowników już jest zaawansowana. Co zniknie prędzej problem, czy zgłaszający go?

    Leave a comment:


  • e-prezes
    replied
    Na W10 i Chrome dziś znów wróciło, ale po przejściu w zaawansowane dalej już nie trzeba było za każdym razem zatwierdzać.

    Leave a comment:


  • beerek62
    replied
    Po wyczyszczeniu historii i ciasteczek bbiz otwiera się normalnie, choć na pasku wyświetla się informacja, że strona jest niezabezpieczona. Win 10 Pro i Chrome.

    Leave a comment:


  • Cooper
    replied
    Coś sraczka nadal.
    Windows 8, Google Chrome

    Zgodnie z tym co napisano powyżej wysadziłem do kosza wszystkie ciastka, historię brołsingów i takie tam i nic to nie dało.
    Nadal info że brobiz jest fajny, taki nie za bezpieczny

    Teraz odpaliłem Firefoxa by wylać swój ból.

    Leave a comment:


  • jacekwerner
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
    Wyczyść historię i ciasteczka. U mnie pomogło.
    U mnie też - dzięki za podpowiedź

    Leave a comment:


  • e-prezes
    replied
    Wyczyść historię i ciasteczka. U mnie pomogło.

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎