Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przenosiny BrowarBizu na nowy serwer - komentarze

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • sibarh
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fidoangel Wyświetlenie odpowiedzi
    Matko i córko, chciałem zobaczyć fotki z jednego tematu, browar jeden z wielu odwiedzony przez dadka i wygląda na to, że galerii nie ma. Prawda to?
    Galeria na pewno jest. Tylko jej nie widać. A kiedy będzie widać, nie wiadomo.....

    Leave a comment:


  • e-prezes
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
    Tu można się wyżyć na temat:
    Ogłoszenia i informacje o nowych usprawnieniach oraz zmianach technicznych w Browarze.
    Fido... cóż! Zacytuje założyciela wątku. Tylko mi się już nie chce

    Leave a comment:


  • fidoangel
    replied
    Matko i córko, chciałem zobaczyć fotki z jednego tematu, browar jeden z wielu odwiedzony przez dadka i wygląda na to, że galerii nie ma. Prawda to?

    Leave a comment:


  • legart
    replied
    szkoda

    Leave a comment:


  • e-prezes
    replied
    A to nie tak, że po przenosinach utraciliście jako moderatorzy możliwość decydowania w waszych wątkach? Jeśli tak, to wcale się nie dziwię, że nie da się tego ogarnąć 1 osobie.

    Leave a comment:


  • kaczka116
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Javox Wyświetlenie odpowiedzi

    ale jak to do końca jest teraz to nie wiem (tzn czy nowe są dodawane).


    Nie są dodawane bo dziennik umarł śmiercią naturalną a te nowości co się pojawiają tto tylko tematy do kopiowania recenzji, a do dziennika się nie dodadzą

    Leave a comment:


  • Javox
    replied
    Tak czułem.... ale chciałem z grubsza, od razu odpowiedzieć na tekst chechaouen

    Leave a comment:


  • e-prezes
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Javox Wyświetlenie odpowiedzi

    (...) ale jak to do końca jest teraz to nie wiem (tzn czy nowe są dodawane).


    Wystarczy sprawdzić kilka losowych piw z listy ostatnio sygnalizowanych do dodania by zauważyć, że od jesieni zeszłego roku nie są. Także nowe browary.

    Leave a comment:


  • Javox
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chechaouen Wyświetlenie odpowiedzi
    To ja zagadnę mniej natarczywie i nieinwazyjnie. Czy ciągły brak listy piw i możliwości dodawania nowych piw wynika bardziej ze wspomnianego braku czasu i trzeba uzbroić się w cierpliwość, czy jednak przeszkody techniczne okazały się tak trudne do pokonania, że nie należy spodziewać się rozwiązania tego problemu i przywrócenia tej podstawowej funkcji forum. Przyznam, że brak tej sekcji przez tak długi czas na tego typu portalu to już niezłe kuriozum...
    Jest z tym już lepiej chociaż listy ciągłej jak było dawniej nie ma. Lista jest podzielona jakby na 1551 stron (aktualnie) po 10 piw.
    Sprawnie działa komenda "filtruj" która po zastosowaniu wyboru Temat i Ascending daje alfabetyczny układ (prawie) jak było poprzednio.
    Przerzucając np co 10 lub więcej stron przemieszczamy się alfabetycznie po zbiorze, sprawdzając co już jest a czego nie ma.
    Możliwość dodawania także istnieje poprzez komendę + New Topic ale admin od tego działu chyba sam chciał to wprowadzać (polskie piwa)
    ze zgłaszanych nowych piw w dziale Zgłoszenie nowego piwa wyprodukowanego w Polsce ale jak to do końca jest teraz to nie wiem (tzn czy nowe są dodawane).



    Leave a comment:


  • chechaouen
    replied
    To ja zagadnę mniej natarczywie i inwazyjnie. Czy ciągły brak listy piw i możliwości dodawania nowych piw wynika bardziej ze wspomnianego braku czasu i trzeba uzbroić się w cierpliwość, czy jednak przeszkody techniczne okazały się tak trudne do pokonania, że nie należy spodziewać się rozwiązania tego problemu i przywrócenia tej podstawowej funkcji forum. Przyznam, że brak tej sekcji przez tak długi czas na tego typu portalu to już niezłe kuriozum...

    Leave a comment:


  • Shedao
    replied
    Nie było retoryczne. Naprawdę byłem ciekawy, czy ten brak czasu to jeszcze miesiąc, dwa, pięć, dziesięć... czy są tu w ogóle jakieś perspektywy, ramy czasowe, czy spotkamy się tu w jakieś pięć osób w sierpniu 2023 i usłyszymy od Ciebie jaki to jesteś zbyt zajęty, żeby coś zrobić z serwisem.

    Leave a comment:


  • ART
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shedao Wyświetlenie odpowiedzi

    Cóż za wymowna cisza...
    Charakter pytania sugerował że jest, hm, retoryczne. Nie znam odpowiedzi na nie.

    Leave a comment:


  • Shedao
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shedao Wyświetlenie odpowiedzi
    To ja spytam tak: czy są może jakieś perspektywy, że kiedyś przestaniesz cierpieć na taki brak czasu?
    Cóż za wymowna cisza...

    Leave a comment:


  • darekd
    replied
    Bardzo fajny filmik. Dla rozrywki i do zastanowienia dla wszystkich:

    https://www.ted.com/talks/tim_urban_...age=pl#t-26686

    Może udałoby się Adminowi informować nas np. co przez miesiąc udało się zmienić. Wystarczą drobne rzeczy. Chodzi tylko, żeby informować w równych odstępach czasu. Spróbować krok po kroczku. To ułatwi nie tylko prowadzenie forum
    Last edited by darekd; 27-08-2021, 21:12.

    Leave a comment:


  • Shedao
    replied
    To ja spytam tak: czy są może jakieś perspektywy, że kiedyś przestaniesz cierpieć na taki brak czasu?

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎