Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przenosiny BrowarBizu na nowy serwer - komentarze

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Ja jestem ciekaw jak ART rozwiąże sprawę pobierania pełnej opłaty i dostarczania w zamian niepełnowartościowego towaru.
    Tzn czy ART przedłuży płacącym Premium o czas gdy browar.biz jest wybrakowany.
    Pytam bo sam mam opłaconego Premiuma do kwietnia 2022, a nowa strona już prawie 9 miesięcy (jak ciąża) nie działa tak jak powinna.
    4905 kapsli z wypitych piw
    874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
    "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
    http://latarniknj.web-album.org/
    Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell

Comment

• Ty tak na serio ... ?
      Ochotnicza Straż Piwna
      BAZA = 7446

Comment

• Czasem konia trzeba potraktować ostrogą by ruszył z robotą.
        4905 kapsli z wypitych piw
        874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
        "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
        http://latarniknj.web-album.org/
        Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell

Comment

• Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi
          Czasem konia trzeba potraktować ostrogą by ruszył z robotą.
          Obawiam się, że tutaj może bardziej pasować tytuł klasyku z końca lat 60-tych: "Czyż nie dobija się koni?"
          Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
          Serviatus status brevis est
          3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

Comment

• Nie chcę być defetystą, ale trzykrotny wzrost płatnych userów, w sytuacji, gdy jest to 1/3 tego forum co była to nie wróży dobrze. No chyba, że mobilizacja starej gwardii da efekt finansowy. W przeciwnym wypadku ten rok będzie ostatnim b.bizu. Te ~8000 PLN i tak to będzie umieralnia, bo zero wsparcia programisty/administratora.

Comment

• Przypuśćmy, że ktoś nowy zechce zostać członkiem wspierającym. Przez ostatnie 10 minut usiłowałem odnaleźć jakąkolwiek informację na ten ten temat na stronach browar.bizu - bez większych sukcesów. Odnosząc się do poprzedniej wypowiedzi - w obecnej sytuacji to nie defetyzm a brutalna prawda. Zakładka Contact Us natychmiast odrzuca, bo jest po angielsku - rzecz jasna nie tylko tam zderzymy się z językiem angielskim. Większość kojarzy zapewne dowcip kończący się zdaniem: Ty przestań narzekać, w końcu wyślij ten list na loterię! Ba, ale jak to zrobić? Najbliższa kolektura wydaje się zamknięta...

Comment

• Trzeba szukać w subskrypcjach, ale też długo szukałem
                Last edited by e-prezes; 30-04-2021, 11:55.

Comment

• Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slawekkazek Wyświetlenie odpowiedzi
                  Przez ostatnie 10 minut usiłowałem odnaleźć jakąkolwiek informację na ten ten temat na stronach browar.bizu - bez większych sukcesów.
                  W tymże temacie na poprzedniej stronie, post #249 jest link do bycia premiumem.

Beerkowa kolekcja polskiego szkła piwnego
                  Poszukuję : 1) szklanka Browar Soma w Warszawie

Comment

• Czy ktoś może krótko acz treściwie i bez zbędnego utyskiwania na niemoc innych użytkowników może poradzić, jak poruszać się w tym okaleczonym bbizie chcąc dodać ocenę jakiegoś piwa? Którego nazwy nie da się, ot tak, znaleźć w wyszukiwarce.
                    Pod nieobecność bazy piw stało się to wyjątkowo uciążliwe.
                    Szukałem właśnie Dymionego z Hrubieszowa i nici...

Comment

• Wpisz "Sulewski" i w wyszukiwaniu zaawansowanym ogranicz do działu Piwo - konkretnie to powinno wyszukać wszystkie piwa z tego browaru. Ja tam nie widziałem takiego i też nie kojarzę, gdy żona przywiozła mi zestaw z eskapady tam.
                      Last edited by e-prezes; 05-05-2021, 19:27.

Comment

• Dzięki. To także instrukcja na przyszłość. Piwa takiego rzeczywiście nie ma, widocznie sezonowo była taka partia. Piłem zresztą cztery miesiące po dacie przydatności.

Comment

Working...
                        X