Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przenosiny BrowarBizu na nowy serwer - komentarze

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pizmak666
    Senior
    • 12-2006
    • 1898

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi

    Przelejcie swoja energie w inne działy forum to może ono powoli odżyje.
    Ok, to czekam na dział kolekcjonerstwo.
    „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

    "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

    Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

    Comment

    • darekd
      PremiumUżytkownik
      • 02-2003
      • 12171

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi

      Chyba przegapiliście to zdanie, które ART napisał, a oznacza ono, ze jeszcze co najmniej rok będziecie mogli tu marudzić, ze ART się leni i nic nie robi.
      Przelejcie swoja energie w inne działy forum to może ono powoli odżyje.
      Od wielu lat przelewam i mam pytanie.

      W związku z tym, iż nie ma gwarancji że w przyszłym roku będę miał możliwość przelewania energii w innych działach, to czy istnieje możliwość wygenerowania i skopiowania własnych postów, tak żeby mieć do nich dostęp, gdy coś mniej lub bardziej niespodziewanie się wydarzy i zniknie?

      Nie chcę wychodzić na narcyza, chodzi mi o dział piwo konkretnie - będzie może z kilka tysięcy opisanych piw (głównie zagranicznych). Chciałbym w przyszłości sprawdzić, czy kiedyś piłem dane piwo lub co o nim wcześniej pisałem, taki piwny dziennik. Jeśli to wiąże się z kosztami, to proszę o jej podanie (może być na priv)

      Jeszcze bardziej cieszyłbym się, żeby była jakaś wersja offline na stałe całego zapisu browar.biz, żeby pewnego dnia to nie zniknęło i było trudne do wyszukania. Choćby w obecnej, okrojonej formie. No i z jakimi kosztami się to wiąże, może jakaś wspólna zbiórka?

      Comment

      • marqqq
        Senior
        • 12-2014
        • 659

        W jaki sposób mam wyszukać piwo? Co się stało z tym forum?

        Comment

        • Javox
          PremiumUżytkownik
          • 11-2009
          • 6124

          ... .... .... ...no cóż.... sposobem dojdziesz do niektórych treści

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19166

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika marqqq Wyświetlenie odpowiedzi
            W jaki sposób mam wyszukać piwo? Co się stało z tym forum?
            Jak w każdej wyszukiwarce - wpisujesz frazę i dostajesz wynik. Im bardziej zawęzisz wyszukiwanie tym bardziej trafny dostaniesz wynik. Od 20 lat tak samo.

            Comment

            • Javox
              PremiumUżytkownik
              • 11-2009
              • 6124

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi

              Jak w każdej wyszukiwarce - wpisujesz frazę i dostajesz wynik. Im bardziej zawęzisz wyszukiwanie tym bardziej trafny dostaniesz wynik. Od 20 lat tak samo.
              Tylko się nie przejmuj że na początku będzie ci wyskakiwać kilkadziesiąt stron rekordów dotyczących frazy, o którą pytasz...

              Comment

              • e-prezes
                Senior
                • 05-2002
                • 19166

                Javox No chyba, że zapytuje o piwo, które w ciągu ostatnich 2 lat nikt nie dodał i nie skomentował. Co akurat jest możliwe.

                Comment

                • Javox
                  PremiumUżytkownik
                  • 11-2009
                  • 6124

                  Przypomnę mój starszy post w tym temacie....

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Javox Wyświetlenie odpowiedzi

                  Jest z tym już lepiej chociaż listy ciągłej jak było dawniej nie ma. Lista jest podzielona jakby na 1551 stron (aktualnie) po 10 piw.
                  Sprawnie działa komenda "filtruj" która po zastosowaniu wyboru Temat i Ascending daje alfabetyczny układ (prawie) jak było poprzednio.
                  Przerzucając np co 10 lub więcej stron przemieszczamy się alfabetycznie po zbiorze, sprawdzając co już jest a czego nie ma.
                  ......
                  Dział Polska ma teraz 1553 stron (czyli nowości nie ma).... ja szukam tak... żeby zbliżyć się do pewności czy to piwo jest...
                  (to czasem w związku z różnymi nazwami, specyficznym zapisem tego samego piwa lub obecność tego słowa w komentarzach nie da 100% pewności)
                  Kolejne ułatwienie daje zaznaczenie szukaj w tytułach i w dziale w którym akurat jesteś ! co smutne nie dotyczy to działu Polska...ale inne kraje mają taką możliwość.

                  To się sprawdza jak znajdziesz dział, który cię interesuje. Jeżeli szukasz z pierwszej strony na niektóre popularne tematy będzie sporo postów co wielu zniechęca....
                  W wyszukiwaniu złożonym Polski nie ma... najbliższe ograniczenie ilości wyników mamy przez ustawienie Europa....
                  (a BB to przecież portal polski, głównie o polskim piwie i naszym piwowarstwie )

                  Dodatkowo smuci to że gdy naciskasz Polska i nie jest to aktywne, lista piw także nie jest aktywna...



                  Comment

                  • marqqq
                    Senior
                    • 12-2014
                    • 659

                    Chodzi mi o Warkę z Leżajska. Znajdźcie sobie.
                    buahahaha.

                    Comment

                    • Javox
                      PremiumUżytkownik
                      • 11-2009
                      • 6124

                      No jest Leżajsk, Warka Jasne Pełne i Leżajsk, Warka Classic ale powiedz w czym jest to śmieszne?



                      Comment

                      • anteks
                        maruda
                        • 08-2003
                        • 10738

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika marqqq Wyświetlenie odpowiedzi
                        Chodzi mi o Warkę z Leżajska. Znajdźcie sobie.
                        buahahaha.
                        Ale że po kilku latach przypomniałeś sobie że jest BB i chcesz wyszukac koncerniaka z Leżajska?
                        Mniej książków więcej piwa

                        Comment

                        • darekd
                          PremiumUżytkownik
                          • 02-2003
                          • 12171

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi

                          Ale że po kilku latach przypomniałeś sobie że jest BB i chcesz wyszukac koncerniaka z Leżajska?
                          A ja widzę, że od jesieni zeszłego roku. A czy od tamtego czasu pojawiła się choć minimalna zmiana w funkcjonowaniu forum?
                          Last edited by darekd; 22-02-2022, 00:56.

                          Comment

                          • becik
                            Senior
                            • 07-2002
                            • 14999

                            Ponad rok czasu, zabrałeś wszystko to, co tu lubiłem. Wlazłem po dłuższym czasie, to co zastałem, ech....szkoda komentarza. Nie ma nic z kolekcjonerstwa. Nie będę komentować co o tym sądzę bo nie klnę na forach. Jednak nie ma mojej zgody na przetrzymywanie gdzieś na serwerach całej mojej prawie 20 letniej pracy. Skoro nie ma ani galerii ani kolekcjonerstwa proszę o usunięcie z serwerów wszystkich moich zdjęć jakie dodałem do galerii (grubo ponad tysiąc) oraz wszystkich kolektybili jakie dodałem do kolekcjonerstwa (ponad 20 000). Dodawałem je aby wszyscy, którzy tego chcą mogli je przeglądać. Skoro nie mogą to ja też nie chcę aby się gdzieś poniewierały w czeluściach internetu bez możliwości ich obejrzenia i tylko zajmowaly bity. Oczywiście fotki do piw w ocenach zostają bo te akurat widać. Pozdrawiam wszystkich serdecznie
                            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                            Comment

                            • e-prezes
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 19166

                              Zakładając, że ten zbiór jeszcze jest, to i tak nic to nie zmieni. Nie sądzę, by ktoś poza kilkoma osobami (z tobą włącznie) przywiązaywał do tego taką jak ty wagę. Mnie tej bazy brakuje (tak jak tobie), bo szkła browarniane czy piwne nie są reprezentowane na innych forach/stronach i czasem nie bardzo jest jak coś porównać. Nie ma nowej bazy.

                              Sytuacja przypomina (przepraszam za drastyczność) muchę, którą dzieciaki pozbawili skrzydeł i nóg - żyje... no i co z tego/!

                              Comment

                              • Shedao
                                Senior
                                • 09-2007
                                • 900

                                Skoro ten uroczy temat odżył, to pozwolę sobie kontynuować mój cykl.
                                Na początku roku dopytywałem:

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shedao Wyświetlenie odpowiedzi
                                Zatem powtórzę, bo na najważniejsze pytanie nie dostałem odpowiedzi: Arcie, na następne dwa miesiące (styczeń-luty 2022) - jaki jest plan, co będzie przywrócone? Sporo czasu, na pewno coś planujesz, przecież chyba nie olewasz sprawy
                                ...na co oczywiście nie uzyskałem odpowiedzi. Jak widać, czasu było sporo, ale nic nie zostało zrobione. Czyżby jednak ART olewał sprawę?

                                Arcie, zatem - marzec-kwiecień. Znów dwa miesiące. Sporo czasu. Planujesz coś ruszyć może teraz?

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎