Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przenosiny BrowarBizu na nowy serwer - komentarze

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • ART
    replied
    To nie są sprawy związane z przenosinami na nowy serwer.

    Leave a comment:


  • Javox
    replied
    - czy jest możliwe ujednolicenie w browarze Brewdog?
    Bo jest część wpisów na Brew Dog​​ a część na BrewDog... jest też raz Brewdog

    Będę trzymał kciuki

    Leave a comment:


  • telek
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pawlosek12 Wyświetlenie odpowiedzi
    Szkoda,starszy serwer był lepszy niż nowy.
    I on wciąż jest (lepszy), tylko odłączony sobie stoi, bo kolejnych ilości danych już by nie pomieścił.

    Leave a comment:


  • pawlosek12
    replied
    Szkoda,starszy serwer był lepszy niż nowy.

    Leave a comment:


  • e-prezes
    replied
    Ale nie ma szans dziś dodać kilka tysięcy piw, nie wspominając o tym, by serwer utrzymujący się ze szczątkowych opłat userskich mógł udźwignąć taką ilość danych. Wybij to sobie z głowy! ART podał kosztorys i on się nigdy nie zepnie finansowo już na teraz a co dopiero w perspektywie czasu.

    Leave a comment:


  • pawlosek12
    replied
    Lepiej by było jak by zakładka browary działa bo by było łatwiej sprawdzić co mają kolekcji etykiet.

    Leave a comment:


  • telek
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
    wydaje się zbędny i stanowi przykład czym obecnie jest browar.biz - wydmuszką
    Ech, może bardziej wspomnieniem "lepszych", "romantycznych" czasów.

    I ofiara globalnych graczy, jak Facebook et consortes.

    Leave a comment:


  • e-prezes
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
    Nie wiem czy zauważyliście, ale ja dopiero dziś, że jest nowa zakładka "Browary" na głównej... Nie jest aktualna, ale cto coś nowego.
    W sumie bez dodawania nowych browarów na bieżąco to jest całkowicie zbędna i tylko świadczy o kulawości tego tworu. Dziennik Piwny to już w ogóle jest tu jak siodło dla świni, bo chyba już mało kto prowadzi tu ten dziennik. Bez aktualizacji browarów, piw, też wydaje się zbędny i stanowi przykład czym obecnie jest browar.biz - wydmuszką

    Leave a comment:


  • pawlosek12
    replied
    Kiedy będą działać zakładka browary tak jak kiedyś to było by można było sprawdzić jakie etykiety są w danym browarze.

    Leave a comment:


  • e-prezes
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pawlosek12 Wyświetlenie odpowiedzi
    Kiedy będą działać linki w zakładce browary.
    Powinno być w dziale "Dowcipy które śmieszą tylko nas...", ale tu przynajmniej wiadomo o co chodzi. Za dwa lata

    Leave a comment:


  • pawlosek12
    replied
    Kiedy będą działać linki w zakładce browary.

    Leave a comment:


  • beerek62
    replied
    Większość linków w tej zakładce nie działa

    Leave a comment:


  • e-prezes
    replied
    Nie wiem czy zauważyliście, ale ja dopiero dziś, że jest nowa zakładka "Browary" na głównej... Nie jest aktualna, ale cto coś nowego.

    Leave a comment:


  • ART
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi

    Ja sobie poradziłem, bo z górą 50-tka na karku i nie takie rzeczy się robiło. Mnie tym nie zrazisz
    ****. a tak się staram Ale przecież to bez złośliwości co zauważyłem - wywala błąd jeśli minie trochę czasu pomiędzy załadowaniem strony a następnie próbą napisania i zamieszczenia posta. Dodawanie zdjęć trzeba robić od razu, nie przez edycję posta po zamieszczeniu go bez zdjęcia.
    Last edited by ART; 11-02-2023, 20:34.

    Leave a comment:


  • e-prezes
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
    przepraszam że mi działa.
    Ja sobie poradziłem, bo z górą 50-tka na karku i nie takie rzeczy się robiło. Mnie tym nie zrazisz
    Last edited by e-prezes; 11-02-2023, 20:09.

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎