Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przenosiny BrowarBizu na nowy serwer - komentarze

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • ART
    replied
    przepraszam że mi działa.

    Leave a comment:


  • ART
    replied
    test raz dwa trzy
    Attached Files

    Leave a comment:


  • kosher
    replied
    Trzeba sobie radzić, foty można dodać na Facebooku, tutaj liczy się czysta treść

    Leave a comment:


  • e-prezes
    replied
    Mnie wczoraj też nie przyjmowało obrazów do posta. Tzn. dodawało, ale ich nie uwidaczniało w poście. Dwa dodałem normalnie, a dwa kolejne nic. Nawet przez edycję. Dopiero jako nowe posty. To masz na myśli? Tekst przyjmowało bez błędu.

    Leave a comment:


  • madu
    replied
    No i niestety zderzyłem się z techniką. Chciałem coś napisać o wypitym piwie i dołączyć fotkę. Niby wszystko było ok. Na podglądzie wyglądało ładnie, po czym przy próbie edycji wyskoczył error i na tym się skończyło...

    Leave a comment:


  • pawlosek12
    replied
    Kiedy wrócą etykiety tak jak były kiedyś.

    Leave a comment:


  • ART
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekd Wyświetlenie odpowiedzi
    A co tam słychać w tym temacie, że tak nieśmiało zapytam?

    Ostatnio zauważyłem wpisy na https://www.facebook.com/browar.biz/
    może warto byłoby umieścić na forum link na FB ?
    Niewiele słychać. Rynek się zapada a ja nie młodnieję

    Leave a comment:


  • beerek62
    replied
    W informacjach :

    Dodatkowe informacje
    ... Przez kolejne lata wielokrotnie wieszczony - tu i ówdzie - przez tych i owych - zgon serwisu jakoś nigdy nie nastąpił


    Optymizm chyba trochę na wyrost. Wiem, że z tych 50 tysięcy sekciarzy aktywnych była tylko niewielka grupa, ale teraz to już tylko garstka. Ponieważ ja korzystałem najczęściej z działu Kolekcjonerstwo (przyczyniając się chyba trochę do powiększenia jego bazy), dla mnie ten zgon już nastąpił a i żałoba już chyba minęła . Z przyzwyczajenia zaglądam tu ale coraz rzadziej znajduję to, czego szukam. Nadzieja umiera ostatnia...

    Leave a comment:


  • darekd
    replied
    A co tam słychać w tym temacie, że tak nieśmiało zapytam?

    Ostatnio zauważyłem wpisy na https://www.facebook.com/browar.biz/
    może warto byłoby umieścić na forum link na FB ?

    Leave a comment:


  • ART
    replied
    to była chwila słabości. poprawię się.

    Leave a comment:


  • Latarnik
    replied
    Ludziska, dzieje się.
    Dziś dodawałem zdjęcie do forum i widzę polski napis "Dodaj załączniki"

    Leave a comment:


  • marqqq
    replied
    Wszedłem po jakimś czasie, i widzę że niepotrzebnie... Może jakaś zmiana nawy, skoro dział piwny nie istnieje?

    Leave a comment:


  • darekd
    replied
    Fido - chciałem zalajkować Twój post, ale się nie da

    chechaouen - dałoby się ogarnąć, ale trzeba byłoby się przyznać, że się samemu ogarnąć nie da i dopuścić jakiegoś ogara, który ogarnie. Zamiast tego dywagacje na temat społecznej roli moderatorów....

    Leave a comment:


  • chechaouen
    replied
    Ale jednak brak możliwości dodawania do bazy nowych piw i nowych browarów przez tak długi czas, to - biorąc pod uwagę profil tego forum - jednak duże kuriozum. Rozumiem problemy z brakiem czasu itd, ale jednak dziwne, że tak podstawowej - przynajmniej dla mnie - rzeczy nie dało się ogarnąć, np. z pomocą kogoś kto się zna i byłby chętny pomóc

    Leave a comment:


  • fidoangel
    replied
    Tez tak mam. Może Art dba o premiumów, żebyśmy sobie głowy pierdołami nie zajmowali. Jesteśmy do wyższych celów a nie do bawienia się w infantylne lajki czy takie tam

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎