Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przenosiny BrowarBizu na nowy serwer - komentarze

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • LESNICZYy
    Senior
    • 01-2018
    • 950

    #61
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dadek Wyświetlenie odpowiedzi
    Piję, piję i nic to nie zmienia. Z obcych języków to ewentualnie niemiecki a najlepiej czeski.
    Czeski to jest pestka , gorzej Słowacki i mandaty w ojro :/

    Comment

    • DariuszSawicki
      Senior
      • 08-2012
      • 2868

      #62
      Czy można będzie oceniać piwa według ARTomatu ?

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19159

        #63
        Taka ciekawostka. Przy przenosinach przeniosło wszystkie wysłane PW od początku rejestracji, mimo, że je kasowałem jak miałem limit 100 wiadomości. Z głównej skrzynki o dziwo tylko te które były w starej. Czy dałoby się jakoś szybciej czyścić kosz, niż po 10 zaznaczonych?

        Comment

        • Wote
          Junior
          • 10-2015
          • 4

          #64
          Czy coś wiadomo kiedy będzie dostępny Dziennik Piwny?

          Comment

          • kosher
            Senior
            • 04-2005
            • 2291

            #65
            1,5 tyg. temu była informacja, że jak się skończą poprawki sklepowe. Pozostaje cierpliwie czekać.

            Comment

            • AaLeX
              Senior
              • 07-2011
              • 569

              #66
              Czy jest już lista piw? Bo nie umiem znaleźć. Zawsze otwierałem pełną listę i szukałem po nazwie...

              Comment

              • DariuszSawicki
                Senior
                • 08-2012
                • 2868

                #67
                Powtarzam pytanie gdyż nikt mi nie odpowiedział, czy z ARTomatu można będzie oceniać ? Pojawiło się sporo nowych i nawet fajnych piwek w sklepach w moim mieście, ale nie wiem czy mam opisywać po prostu, czy poczekać na ARTomat.
                Last edited by DariuszSawicki; 07-10-2020, 21:04.

                Comment

                • becik
                  Senior
                  • 07-2002
                  • 14999

                  #68
                  Też czekam na Artomat, tak samo jak na kolekcjonerstwo, galerię, listę browarów etc. To już 2 tygodnie od migracji samego forum. Jakiś czas zadałem pytanie bez odp czy to "kwestia dni czy tygodni", teraz mogę je powtórzyć "czy to kwestia tygodni czy miesięcy".
                  Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                  Comment

                  • Cooper
                    Senior
                    • 11-2002
                    • 6055

                    #69
                    To mój pierwszy post na BroBizie w takiej formie jak jest teraz tzn w momencie gdy to piszę czyli z informacją w nagłówku że to wersja przejściowa i tego się trzymam. Póki co wygląda to tragicznie. Coś jak grupa dyskusyjna utworzona na gratisowym szablonie w 2000 roku. Zupełnie nie ogarniam jakoś tego układu wzrokowo i, nie ukrywam. zaglądam od kilku/nastu dni na BB bardzo rzadko właśnie z tego powodu. Mam nadzieję że gdy Artowi uda się już, tak jak napisał w nagłówku, uruchomić wersję ostateczną to z przyjemnością powrócę na stronę. I to nie tylko biernie tzn przeglądając, ale i czynnie pisząc, jak zawsze od prawie 2 dekad, posty i zapodając grafikę. Na to liczę i na to czekam.
                    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                    Comment

                    • e-prezes
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 19159

                      #70
                      Idzie się przyzwyczaić, choć ma braki w stosunku do starej wersji. Jak widać najaktywniejsi się udzielają i zgłaszają wątpliwości. Mnie też brakuje całej bogatej galerii z działu Kolekcjonerstwo. ...ale chyba najbardziej dyskusji z dawnych lat, gdy aktywnych było duuużo więcej niż obecnie. Forum w takiej okrojonej formie, bez galerii ma jeszcze mniej sensu niż poprzedni grobowiec.

                      Comment

                      • Latarnik
                        Premium Lamplighter
                        • 06-2004
                        • 4994

                        #71
                        A mnie brakuje stopki dolnej z odnosnikiem do mojej galerii i tzw gornej, gdzie wpisywalem dane ulatwiajace mi wyszukiwanie swoich postow, np ktory kolejny kraj pojawil sie w kolekcji.
                        Dzis kupilem nowy kraj i w starej wersji wiedzialbym ktory to jest kolejny a tak nie wiem.
                        5400 kapsli z wypitych piw
                        874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                        "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                        https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                        Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                        https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                        Comment

                        • becik
                          Senior
                          • 07-2002
                          • 14999

                          #72
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                          Idzie się przyzwyczaić, choć ma braki w stosunku do starej wersji.
                          Ja się nie mogę przyzwyczaić, dzień w dzień wchodzę, żeby zobaczyć czy drgnęło i od 2 tygodni nic. Forum w obecnej formie jest "bałaganiarskie", ciężko się zorientować co i gdzie, misz masz językowy, tu po polsku, tu po angielsku. Forum pownno zachęcać tez wyglądem nie samą treścią, na chwilę obecną niestety skutecznie zniechęca.
                          Uzbrajam się w cierpliwość i czekam, pytanie tylko ile to będzie trwało jeszcze.
                          Last edited by becik; 08-10-2020, 21:00.
                          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                          Comment

                          • Krakus
                            Senior
                            • 04-2007
                            • 167

                            #73
                            Mam nadzieję, że nie będziemy już długo czekali, bo BB w tej formie też mi jakoś nie do końca się podoba. Z niecierpliwością czekam też na dziennik piwny. ;-)

                            Comment

                            • e-prezes
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 19159

                              #74
                              Marudy... Po 18 latach jak zmieni się żonę to też jakoś dziwnie. Niby fajnie, ale... No to czekamy.

                              Comment

                              • yavo
                                Młóto w butach
                                • 03-2009
                                • 909

                                #75
                                Co się dzieje z historycznymi zamówieniami w sklepie? Wam też nie chodzą?

                                PS. Wyszukiwarka w sklepie też nie hula.
                                Last edited by yavo; 09-10-2020, 17:44.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎