Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przenosiny BrowarBizu na nowy serwer - komentarze

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Lesnick
    Senior
    • 03-2010
    • 153

    Chyba za stary jestem, żeby to ogarnąć. Tak na marginesie, to komunikaty wszelakie powinny być naszym rodzimym języku. nie każdy zna ten barbarzyński angielski ... czemu nie po rosyjsku, że tak nieśmiało się zapytam ...

    Comment

    • dadek
      Senior
      • 09-2005
      • 4552

      Dokładnie, strasznie wku...cy jest ten angielski! Czy to jest jakiś obowiązek, że wszyscy muszą go znać? Ja akurat nie znam. Ale mam nadzieję, że to chwilowe tak jak na razie cały browar.biz.

      Comment

      • darekd
        PremiumUżytkownik
        • 02-2003
        • 12171

        Mam problem z zamieszczaniem zdjęć. Czy ktoś już próbował?

        Comment

        • pebejot
          Senior
          • 01-2010
          • 1415

          Trzeba się uzbroić w cierpliwość. Spis browarów za pół roku, zmiana języka na polski grudzień 2021, galeria 2024.

          Comment

          • misjogi
            Senior
            • 04-2006
            • 147

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pebejot Wyświetlenie odpowiedzi
            Trzeba się uzbroić w cierpliwość. Spis browarów za pół roku, zmiana języka na polski grudzień 2021, galeria 2024.
            Ktoś kiedyś napisał BrowarBiz umiera,ostatnio stan się pogorszył, ale wielu ma jeszcze nadzieję że szybka reakcja specjalistów w tej dziedzinie postawi pacjenta na nogi.

            Comment

            • kosher
              Senior
              • 04-2005
              • 2292

              Bo zachciało się niektórym zmian na lepsze. To teraz macie.
              Czy można w takim razie postulować odwrotnie o zmianę B.Bizu na starą wersję, żeby można było przynajmniej uzupełniać Dziennik Piwny? ;-)
              Od 24 września czekam z uzupełnieniem statystyk. Pewnie nie jestem jedyny.

              Comment

              • kiszot
                Senior
                • 08-2001
                • 8081

                Nie da sie bo przegladarki wywalały ze starej strony.
                Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                So von Natur, Natur in alter Weise,
                Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                Comment

                • e-prezes
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 19166

                  Nie odpalały, ale można to było obejść tylko było to kłopotliwe.

                  Comment

                  • LESNICZYy
                    Senior
                    • 01-2018
                    • 950

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekd Wyświetlenie odpowiedzi
                    Mam problem z zamieszczaniem zdjęć. Czy ktoś już próbował?
                    Potwierdzam , coś się sfajdało . Ręce opadają ...

                    Comment

                    • becik
                      Senior
                      • 07-2002
                      • 14999

                      Wpadłem na forum po jakimś czasie mając nadzieję.... o naiwności Ty moja. Ze strony ART-a żadnej informacji, tylko wpisy Gosi. Ok, daruję już sobie ale jestem za stary na informację, że: walczymy, kiedyś tam, jak będzie czas, tysiące/miliony czynności.....ja to rozumiem ale jestem z pokolenia, które oczekuje konkretów, a nie zbywania. Albo się uda, a jak uda to do kiedy, albo się nie uda i sprawa jasna. Mało, że nic się nie ruszyło to jest jak widać coraz gorzej. Pewnie za jakiś czas znowu zajrzę z coraz słabszą nadzieją.
                      Przejrzałem parę postów, daredd ocenia piwka, których opinię czyta jedynie kilka osób, jakieś koreańskie tagi, e-prezes zgłasza nowe piwa do dodania ale nie ma ich gdzie dodać, Kosher prosi o dziennik piwny tylko, żeby był dziennik piwny to chyba najpierw musi być baza piw, do niej baza browarów ale biorąc pod uwagę, ze sam osobiście czekałem na przeniesienie piwa z jednego browaru do drugiego ponad 8 miesięcy (bezskutecznie) czy dodanie nowego kraju do oceny piw czekałem pół roku (bezskutecznie) to raczej nie spodziewaj się, że tak poważne sprawy jak DP ruszą do końca roku, pytanie czy obecnego.
                      To co jest teraz to całkowity lockdown browar.biz (modnie parafrazując). E-prezes napisał, że to już nie grobowiec, a kaplica,. Kaplica jeszcze jakość wygląda, w obecnej formie to jest stary zarośnięty i opuszczony kirkut gdzie czasem ktoś wpadnie wypić piwo/wódkę z cichacza.
                      Jeszcze fotografuję wypite nowe piwa do oceny z Artomatu ale nie wiem jak długo jeszcze.
                      Arcie, mimo, że i mi brakuje czasu na wszystko (doba dla mnie powinna mieć 36h) to mimo tego chętnie bym Ci pomógł w czymkolwiek aby przywrócić wszystkie działy forum, tylko nie wiem czy to w ogóle jest możliwe, czy chcesz czy już sobie po prostu odpuściłeś temat? Pozdrawiam
                      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                      Comment

                      • Ahumba
                        Senior
                        • 05-2001
                        • 8962

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                        Arcie, mimo, że i mi brakuje czasu na wszystko (doba dla mnie powinna mieć 36h) to mimo tego chętnie bym Ci pomógł w czymkolwiek aby przywrócić wszystkie działy forum, tylko nie wiem czy to w ogóle jest możliwe, czy chcesz czy już sobie po prostu odpuściłeś temat? Pozdrawiam
                        Też jestem gotów pomóc w miarę moich umiejętności

                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                        Comment

                        • pebejot
                          Senior
                          • 01-2010
                          • 1415

                          Ja mógłbym się zająć i na stałe zajmować działem piwo gdzie/knajpy zagraniczne.
                          Przez ponad pół roku nie mogłem się doprosić administratora o założenie dwóch podkatalogów brakujących w Ameryce - Boliwia i Ekwador i przeniesienia wątków.
                          Na pewno jest wiele innych osób, które wzięłyby sprawy w swoje ręce.

                          Jeśli to ma wyglądać tak jak teraz to albo oddać administrację ludziom, którym zależy na tym forum, albo zrobić symboliczny pogrzeb browar.biz.

                          Comment

                          • Latarnik
                            Premium Lamplighter
                            • 06-2004
                            • 4996

                            Czy jest szansa na powrot starej wersji browarbizu? Lepsza archaiczna niz zadna.
                            5400 kapsli z wypitych piw
                            874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                            "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                            https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                            Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                            https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                            Comment

                            • e-prezes
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 19166

                              Są plusy i minusy. W tym całym zamieszaniu na plus oceniam możliwość edycji posta po więcej niż 5 minutach. Mniemam, że do czasu, aż ktoś zamieści kolejny wpis w danym wątku. Pebejot, pogrzebu nie będzie, bo ART-owi jest potrzebne to forum, by aglomerowało ruch potrzebny dla sklepu. Może tu nikt nie pisać, a i tak będzie. Powrót na stare śmieci nie jest możliwy, bo ostrzeżenia o braku certyfikatów odstraszało nowych odwiedzających. Przenosiny były konieczne. Ja rezygnuję z wsparcia, bo nie widzę sensu wspierania czegoś co umarło dawno, a tylko my łudzimy się, że jeszcze żyje.

                              Comment

                              • kosher
                                Senior
                                • 04-2005
                                • 2292

                                Odarliście mnie ze złudzeń. Cóż... pozostaną piękne wspomnienia: http://web.archive.org/web/202008280...ww.browar.biz/

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎