Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dziennik Piwny - komentarze

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • yendras
    replied
    jerzy napisał(a)
    Czy zawsze wypijacie całe piwo? Pewnie nie - czasem dzielimy sie z kimś ostatnią butelką, czasem piwo jest tak ohydne, że nie możemy dopić do końca. Jak to wtedy wpisać do dziennika?
    Jeśli wpiszemy, że wypiliśmy np. całe pół litra, to fałszujemy własne spożycie. Można wybrać objętość opakowania mniejszą niż te 0,5 l - ale wtedy fałszujemy trochę statystyki pojemności. Może by tak dodać pole "spożyta ilość z opakowania" z defaultem na 100%?
    Dla mnie najważniejszy jest dokładny pomiar własnego urobku dlatego też w przypadku piw wypitych częściowo wpisuję tyle, ile wypiłem. Tym bardziej, że stosowna rubryka w dzienniku opisana jest jako "Spożyta objętość", a nie "objętość opakowania". Zawsze pozostaje możliwość wpisania w uwagach, że było to np. opakowanie 0,5 l.

    Leave a comment:


  • jerzy
    replied
    Czy zawsze wypijacie całe piwo? Pewnie nie - czasem dzielimy sie z kimś ostatnią butelką, czasem piwo jest tak ohydne, że nie możemy dopić do końca. Jak to wtedy wpisać do dziennika?
    Jeśli wpiszemy, że wypiliśmy np. całe pół litra, to fałszujemy własne spożycie. Można wybrać objętość opakowania mniejszą niż te 0,5 l - ale wtedy fałszujemy trochę statystyki pojemności.

    Może by tak dodać pole "spożyta ilość z opakowania" z defaultem na 100%?

    No i generalnie przydały by się te defaulty, np. na "czy piwo smakowało" - oczywiście na TAK.

    Jeśli ten temat był już poruszany na forum to sorry - przejrzeć 15 stron tego tematu nie jest prosto.

    Leave a comment:


  • yendras
    replied
    Nie jest tak źle. Możesz sobie przeliczyć cenę piwa nawet po kursie z odpowiednio wcześniejszego dnia wchodząc tutaj

    Leave a comment:


  • becik
    replied
    hmmmm..... tak siedzę, myślę i wymyślam, żałuję, że nie ma czegoś takiego (naziwjmy to kantor browar.biz) co w przypadku piw zagranicznych przeliczałoby walutę kraju w którym zostało zakupione na złotówki, wtedy nie trzeba by wpisać przybliżonych cen etc. wiem że to niemozliwe ale byłoby bardzo przyjazne cóz, pmarzyć zawsze mozna

    Leave a comment:


  • Pogoniarz
    replied
    W końcu Ktoś się przyznał,że wlał więcej piwa ode mnie .
    Czuję się w obowiązku dowieźć na Zlot piwo z Chociwla(chyba,ze wcześniej gdzieś dorwiesz i nie będziesz zainteresowany)

    Statystyka miesięczna(tylko" pełne miesiące"):
    marzec.......-17.74%...113...235.38...56.98
    kwiecień.....-20.72%...132...251.59...62.72
    maj..........-21.04%...134...290.11...66.46
    czerwiec.....-22.92%...146...312.60...71.94

    Leave a comment:


  • slavoy
    replied
    49-58
    Attached Files

    Leave a comment:


  • slavoy
    replied
    33-48
    Attached Files

    Leave a comment:


  • slavoy
    replied
    16-32
    Attached Files

    Leave a comment:


  • slavoy
    replied
    Podsumowanie półroczne browarów

    Wyliczam według wypitych litrów.
    Wybaczcie, ale nie chciało mi się przepisywać, a kopiuj/wklej jest w tym wypadku zupełnie nieczytelne.

    1-15
    Attached Files

    Leave a comment:


  • ART
    replied
    ogólnie aktywnych jest 411 dzienników, z czego ok. 100 było uaktualniane w ciągu ostatnich 14 dni.

    Leave a comment:


  • zythum
    replied
    ART, mógłbyś napisać ile osób prowadzi dziennik. To nie jest chyba jakaś super tajna informacja.

    Leave a comment:


  • e-prezes
    replied
    takim to dobrze

    Leave a comment:


  • Marusia
    replied
    I jeszcze - z czego najczęściej piję:

    beczka 53.39%
    butelka 45.05%
    puszka 1.39%
    inne 0.17%

    Leave a comment:


  • Marusia
    replied
    Mi też wychodzi średnia ponad trzy piwa dziennie.
    A oto pierwsza dziesiątka:

    Pozostałe / zagraniczne 15.75%
    Góra 12.70%
    Belgia 8.56%
    Okocim 6.80%
    Spiż 6.50%
    Piast 5.87%
    Lwówek Śląski 5.81%
    Zamkowy 5.44%
    Namysłów 5.27%
    Królewskie 3.68%

    Leave a comment:


  • mwa
    replied
    Sam podliczyłem swoje "zmagania" na 3,285 l dziennie, tj, 298,5 l na pół roku.
    Ale od drugiego półrocza zaczynam piwać co wypiłem-bo używam zwykłego kalendarza.

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎